Vadilo by vám, že nemá žádné kamarády?

Lenye
13.3.16 21:27

Vadilo by vám, že nemá žádné kamarády?

Ahoj,

mám známého, ale on nemá žádné kamarády. Můj bývalý měl okruh takových těch z mládí, pak pár novějších. Ty, co jsme poznali tam, kde bydlíme, tak se s nimi začas rozhádal, takže nebyl nikdo.
A tenhle známý chodí jen do práce, pak domů, ale kamarády nemá. když se ho na to ptám, tak jednou řekne, že žádné nemá, pak asi má pocit, že je to špatně, tak si vymýšlí, kolik jich má, když se zeptám blíž, tak jsou to nějací virtuálové z internetu. Je to strašně divné, nedá se s ním nikam jít, protože není za kým.

Vidím to špatně anebo je to fakt podivné?

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Meha
13.3.16 21:32

Přijde mi zvláštní, že je někdo bez přátel.

Na druhou stranu to přece není důvod nikam nechodit. Nemusíte chodit za někým, můžete chodit někam ;).

• Nahlásit
  • Citovat
18883
13.3.16 21:34

Tak každý není společenský a nepotřebuje stovky přátel :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
777
13.3.16 21:36

Mně teda víc zvláštní přijde pořád se ho na to vyptávat. Asi mu to tak vyhovuje, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62158
13.3.16 21:36

@Lenye zvlastni to je, nevadilo by mi to, ale chtela bych znat duvod, proc se s nikym nekamaradi. Chodit muzete ven na vylety a ne na navstevy. Predpokladam, ze se jedna o partnera - pises ale znamy, to je taky divne. Pripadne proc je to znamy a ne kamarad? :think:

Příspěvek upraven 13.03.16 v 21:37

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
13.3.16 21:37
@Ignácie píše:
Mně teda víc zvláštní přijde pořád se ho na to vyptávat. Asi mu to tak vyhovuje, ne?

Taky mě víc zarazilo to vyptávání, než to, že se s nikým neschází :nevim: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Lenye
13.3.16 21:38
@Meha píše:
Přijde mi zvláštní, že je někdo bez přátel.Na druhou stranu to přece není důvod nikam nechodit. Nemusíte chodit za někým, můžete chodit někam ;).

To jo, ale byla jsem zvyklá, že jsme třeba jeli se známými na hory (to tady nehrozí), že jsme šli s někým do hospody (to tady taky nehrozí), že jsme se stavili k někomu na návštěvu (s ním není kam) atd. Když někam, tak prostě jen s ním, přičemž když já občas někde potkám známé, tak se zrovna přívětivě netváří, kor když je to chlap. A pak ještě chtěl, abych já ho seznamovala s mými známými.

• Citovat
  • Upravit
Meha
13.3.16 21:38
@ka2ka píše:
Tak každý není společenský a nepotřebuje stovky přátel :think:

To je jasný, ale pokud nemá nikoho, tak je to prostě divné.

• Nahlásit
  • Citovat
22861
13.3.16 21:39

Tak ho vezmi mezi tvé přátele, ne?
Jinak Jo taky mi to připadá divný. Asi dokážu pochopit, že nikdo nemá kamaráda na život a na smrt, že nemá nějakou spřízněnou duši, ale aby neměla ani přátele nebo známe, Se kterými bych zašel na pivo nebo třeba na výlet, tak to prostě nepochopím. Musí být hrozně osamělý, teď ještě záleží, jestli to tak vyhovuje, nebo v čem je problém.
Pak bych Ho při nejbližší příležitosti vzala někam mezi lidi a uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
217
13.3.16 21:39

Me to teda prijde lepsi nez kdyz jich ma moc a jsou pro nej hrozne duleziti. Ja teda za kamarady povazuji nekoho, koho znam hodne hodne dlouho hodne jsem s nim prozila a mohu mu rict cokoli a zavolat kdykoli atd a takovych ma clovek 1-2 za zivot. Ostatni jsou znami podle me. Moje nej kamaradka je moje sestra-dvojce a co mam deti tak taky nikoho moc dalsiho nepotrebuju. Samozrejme, znamych z hriste, skolky, prace je dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
217
13.3.16 21:40
@Meha píše:
Přijde mi zvláštní, že je někdo bez přátel.Na druhou stranu to přece není důvod nikam nechodit. Nemusíte chodit za někým, můžete chodit někam ;).

Presne :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
596
13.3.16 21:40

Zas tak divné mi to nepřijde, třeba si vystačí vidět se s lidmi v práci. Přijde mi spíš divné vyptávat se, kolik má přátel. A proč byste měli chodit za někým? Prostě choďte někam spolu. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
13.3.16 21:42
@Lenye píše:
To jo, ale byla jsem zvyklá, že jsme třeba jeli se známými na hory (to tady nehrozí), že jsme šli s někým do hospody (to tady taky nehrozí), že jsme se stavili k někomu na návštěvu (s ním není kam) atd. Když někam, tak prostě jen s ním, přičemž když já občas někde potkám známé, tak se zrovna přívětivě netváří, kor když je to chlap. A pak ještě chtěl, abych já ho seznamovala s mými známými.

Každý není extrovert a má prostě jinou potřebu společenských kontaktů.
Ale jak už jsem psala, přijde mi divné, že nemá nikoho.

Ty píšeš, že na Tvé známé není příjemný, ale že s nimi chce seznamovat, tomu moc nerozumím :nevim:.
Tak prostě jezděte na hory s Tvými známými a choďte k nim na návštěvy.

• Nahlásit
  • Citovat
Lenye
13.3.16 21:42
@Ignácie píše:
Mně teda víc zvláštní přijde pořád se ho na to vyptávat. Asi mu to tak vyhovuje, ne?

Nevyptávám se pořád, jen jsem se asi dvakrát zeptala, protože bych bývala ráda někam třeba za někým jela. je větší legrace. Navíc on nemá zrovna zajímavé zaměstnání (práce na pásu) a když se zeptám, co bylo v práci, tak jen nadává na vedoucí. No a další zájmy taky moc nemá - knížky nečte, do kina či divadla nechodí, kamarády nemá, jen věčně brouzdá na internetu, takže sleduje, kdo se s kým rozešel, jenže to zas nesleduju já :oops:

• Citovat
  • Upravit
62158
13.3.16 21:43
@Lenye píše:

Ne kazdy je spolecensky, spolecne akce na horach a podobne nepreferuji. Do hospody nechodim. A nevim, proc bys ho nemohla seznamit s tvymi znamymi? :nevim: muzete pak mit spolecne kamarady, to je nejlepsi, ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama