Vadily by vám brzké návštěvy?

Anonymní
21.7.21 17:23

Vadily by vám brzké návštěvy?

Ahoj, jak byste vnímali návštěvu vzdálenější rodiny, např. v sobotu v 8 hodin ráno?
My si chceme většinou přes víkend přispat, takze v 8 jsme ještě v posteli, ještě bychom i spali, v pyzamech, bez ranní hygieny či snídaně a najednou je návštěva tady..
Domluva je vždy mezi 9 a 10..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15914
21.7.21 17:25

Bych je usadila v obyvaku, at pockaji nez vstaneme, posnidame, umyjeme se :lol:
I v tech 9 rano je to o vikendu brzy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
21.7.21 17:26

Spatne :mrgreen: proto bych si to striktne domluvila ne driv jak na 10. A oni prijeli neohlasene nebo byla domluva na 9-10hod a prijeli v 8? Holt si to na priste ujasnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1960
21.7.21 17:26

To by dostala cocku i moje mamka, kdyby si to k nam nakracela v 8 :lol: pro nas je brzo i v tech 10. Nespime uz od 7, ale chceme klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2537
21.7.21 17:27

Záleží, jaký by měl byt program. A kdyby chtěli přijet dřív, aspoň bych je zaukolovala, ať přinesou třeba rohlíky k snídani, nebo bychom si na tu snídani všichni někam vyjeli. Nevadilo by mi to, proste bych se přizpůsobila a trochu si přivstala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21458
21.7.21 17:28

Pokud bych na 9 čekala návštěvu, tak bych v 8 nebyla v pyžamu bez ranní hygieny. Když už si návštěvu domluvim, tak se kvůli jednomu dřívějšímu vstávání nezblázním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.7.21 17:29

No, pro mě je ideální taky nejdříve v 10, těch 9-10 je takový kompromis.. Říkali, že ráno už vyjedou v 6, přitom je to k nám jen hodina cesty, to mě vyděsilo, tak jsem řekla, ať nespěchaji, že stejně min. do půl 9 spíme, tak ať dojedou po 9 hodině nejdřív.. Jenže tak je to skoro vždy, že přijedu hrozně brzy..

• Citovat
  • Nahlásit
4477
21.7.21 17:30

Kdo chodí na návštěvu v sobotu v 8 ráno? :zed: Sousedi zvoní nejdřív po 9. Ale nosí čerstvé buchty, tak aby nevychladly. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6950
21.7.21 17:31
@Anonymní píše:
Ahoj, jak byste vnímali návštěvu vzdálenější rodiny, např. v sobotu v 8 hodin ráno?
My si chceme většinou přes víkend přispat, takze v 8 jsme ještě v posteli, ještě bychom i spali, v pyzamech, bez ranní hygieny či snídaně a najednou je návštěva tady..
Domluva je vždy mezi 9 a 10..
:D
Asi bych dost čuměla. Nám se to jednou stalo, přišel chlapův kamarád a já jsem měla zrovna nějakou krajkovou košilku,, ve který se mi nechtělo ani vylejzat. Jsem čekala, až někam zapadnou, abych se mohla převlíknout. Jako nic moc, ale nakonec jsme se tomu zasmáli. :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.7.21 17:32

Já proti návštěvě nic nemám, ale ne tak brzy.. V noci ještě často pracuji na pc, kdy využívám absolutního klidu, kdy děti spi, tak chci aspoň těch 6-7 hodin spánku..

• Citovat
  • Nahlásit
4477
21.7.21 17:32
@Anonymní píše:
No, pro mě je ideální taky nejdříve v 10, těch 9-10 je takový kompromis.. Říkali, že ráno už vyjedou v 6, přitom je to k nám jen hodina cesty, to mě vyděsilo, tak jsem řekla, ať nespěchaji, že stejně min. do půl 9 spíme, tak ať dojedou po 9 hodině nejdřív.. Jenže tak je to skoro vždy, že přijedu hrozně brzy..

To dělával tchán. vyjeli třeba ve 4 hodiny ráno. Bál se potom už provozu. Měli to k nám ale 4 hodiny cesty. Vzhledem k tomu, že to bylo jednou za rok, se to dalo zvládnout. Co bych za to dala, kdyby k nám mohl ještě přijet. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.7.21 17:33
@berusa.m píše:
Kdo chodí na návštěvu v sobotu v 8 ráno? :zed: Sousedi zvoní nejdřív po 9. Ale nosí čerstvé buchty, tak aby nevychladly. :mrgreen:

Napsala jsem vzdálenější rodina, ale de facto to pro mě ani není rodina, jsou to rodiče od ex, jezdí za dětmi, takže blízká rodina mých dětí

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.7.21 17:34
@berusa.m píše:
To dělával tchán. vyjeli třeba ve 4 hodiny ráno. Bál se potom už provozu. Měli to k nám ale 4 hodiny cesty. Vzhledem k tomu, že to bylo jednou za rok, se to dalo zvládnout. Co bych za to dala, kdyby k nám mohl ještě přijet. :,(

Oni nejezdí rádi po tmě, ale ta během dne není, jinak provoz neřeší a u nás stejně v sobotu žádný není

• Citovat
  • Nahlásit
4477
@Anonymní píše:
Napsala jsem vzdálenější rodina, ale de facto to pro mě ani není rodina, jsou to rodiče od ex, jezdí za dětmi, takže blízká rodina mých dětí

Tý jo, tak to máš teda zlaté srdce, že to trpíš. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1414

Taky máme jedny příbuzný co vstávají v 5 a jsou akční, takže u nás je očekáváme nejdýl v půl 8 i když řeknou, že přijedou později :mrgreen:
Když je to nahlášená návštěva jednou za čas a ne každý víkend, tak mi to nevadí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat