Vaginální dyskomfort, bolest

Anonymní
22.12.19 22:09

Vaginální dyskomfort, bolest

Ahoj, už jsem úplně zoufalá. Už dva roky mě to dole pořád „žere“, bolí, svědí, pálí… Doktorka, masti, antibiotika nic nepomohlo. Sex máme tak jednou za měsíc, pro mě o ničem protože to bolí a další měsíc zase peklo než se to zklidní a tak dokola. Přítel samozřejmě taky zoufalý. Poraďte prosím co vám zabralo :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3416
22.12.19 22:12

Změnit gynekologa. Otázka je co je přesně za problém. Chtělo by to prekontrolovat imunitu. Kvasinky? Co množství sladkého? Sex je s ochranou nebo bez? Nedělá ti ten problém sperma? Jak dlouho to trvá? Lactobacilky? Něco muselo být spouštěč

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
574
22.12.19 22:13

Testy na alergii na sperma nekdy delali? Je to stejne i s ochranou? Mozna to bude chtit otestovat i pomoci bezlatexovych kondomu, alergie na latex je take celkem casta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3416
22.12.19 22:13
Změnit gynekologa. Otázka je co je přesně za problém. Chtělo by to prekontrolovat imunitu. Kvasinky? Co množství sladkého? Sex je s ochranou nebo bez? Nedělá ti ten problém sperma? Jak dlouho to trvá? Lactobacilky? Něco muselo být spouštěč
@krispyna píše:
Testy na alergii na sperma nekdy delali? Je to stejne i s ochranou? Mozna to bude chtit otestovat i pomoci bezlatexovych kondomu, alergie na latex je take celkem casta.

Přesně s tím mám problémy já sama ochrana je noční můra :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.12.19 22:16

I s ochranou i bez spermatu vše stejně… G mi jen zjistila streptokoka jednou a ten se prý stejně pořád vrací tak s tím není co dělat.. laktobacily beru horem i dolem… Imunologie vše v pořádku, přesto bývám obecně dost nemocná, unavená… Brala jsem léky na imunitu… Že by to dělal jen cukr?

• Citovat
  • Nahlásit
3416
22.12.19 22:17
@Anonymní píše:
I s ochranou i bez spermatu vše stejně… G mi jen zjistila streptokoka jednou a ten se prý stejně pořád vrací tak s tím není co dělat.. laktobacily beru horem i dolem… Imunologie vše v pořádku, přesto bývám obecně dost nemocná, unavená… Brala jsem léky na imunitu… Že by to dělal jen cukr?

A od kdy se toto děje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.12.19 22:20

@mofiz dva roky… Předtím nikdy nic… Mám nového partnera tu dobu, ale ty ostatní nemoci přišly těsně před ním ještě… Nějaký čas jsem chodila i k psycholožce, ale zdraví to moc nezměnilo…

• Citovat
  • Nahlásit
574
22.12.19 22:21

Ono u te alergie na sperma nemusi dojit vylozene k ejakulaci a zlobi to. Me ji zjistili asi v 21 letech kdy uz sex vubec nesel. Otoky, drhlo to, strasny ani gely nepomahaly. Na testy se musi jit s partnerem, kontroluji reakce primo s danym vzorkem v paru.

Jako prvni pomoc me jeste napadly cipky na zvlhceni, pouzivala jsem cicatridina po porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.12.19 22:48

Mela jsem to stejne, taky se to tahlo skoro 2 roky, od ruznych testu na chlamydie, iks odberu, vyteru po vysetreni s podezdrenim na endometriozu, ladovani se probiotiky, antibiotiky, ruzne masti, vitaminy, se nahodou pri kontrole moci zjistily strevni bakterie. Mela jsem je rozlezle uplne vsude, hlavne se uhnizdily v mocaku, asi mesic jsem byla na antb, zavadela nejake globule, pak jsem chlapa nepustila z postele pekne dlouho, ale je nutne aby se prelecil i on

• Citovat
  • Nahlásit
3416
22.12.19 22:50

No tak pokud to začalo před ním. Tak asi víte kdy… Angína? Nebyla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.12.19 23:07

Já jsem se podobně (i když ne tak zásadně) trápila rok. Myslela jsem si, že jde o kvasinky (Iikdyž výtěry vycházely negativní) a nasadila přísnou protikvasinkovou dietu. (Ne jen vysadit cukry, je toho víc. Chce to nastudovat.) Zlepšilo se to, ale zcela nevymizelo. Nakonec jsme se dostala na specializované gynekologické pracoviště ve Fakultní nemocnici, kde mě lékařka prohlédla s nějakou speciální kontrastní látkou a vyslovila diagnózu HPV (papilomaviry). Obvykle takový typ problémů nezpůsobují (diskomfort a tak), proto to mojí gyndařku vůbec nenapadlo. Často se se setkání s virem organismus vyrovná úplně sám. Ja ale měla velmi stresové období a hádám, že moje tělo se prostě ubránit nedokázalo a proto se mi to rozjelo. Pozoruji na sobě, že s psychikou můj fyzický stav souvisí velmi úzce. Teď se to hodně zlepšuje (právě i s vyslovením diagnózy a celkově lepším psychickým stavem) a pokud by to moje imunita neschroustala úplně, dá se to dále řešit lékařsky.

Neříkám, že máš stejný problém. Jen, že já jsem rok hledala odpovědi všude možně a nikdo mi nedokázal pomoct. Teď konečně vím, co mi je…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.12.19 14:51

@mofiz měla jsem záněty všude možně ale krk hned po správných ATB výtěr v pořádku, moc se sleduje každou chvíli a v pořádku, gyn výtěry taky ok maximálně ten streptokok :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat