Vaginální infekce - co pomůže?

Anonymní
14.4.20 09:02

Vaginální infekce - co pomůže?

Ahoj, co by mohlo pomoci na vaginální infekci? Bohužel nevím, zda mám bakteriální nebo jen mykozu, ale můj gynekolog neordinuje, tak se to těžko dozvím :? Měla jsem ukrutné svědění, na to částečně pomohl Canesten, ale mírně to svědí stále. Máte prosím tip co pořídit bez lékařského předpisu? A především co může pomoci?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3258
14.4.20 09:08

Já můžu doporučit Gynopevaryl čípky a mazat mastičkou Fungicidin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2090
14.4.20 09:19

Zkus Jenemazol. Je volně prodejný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
14.4.20 09:26

Tablety na zavadeni. Candibene nebo clotrimazol se stejnym slozenim + masticka. Nejjednodussi, koupis v lekarne bez predpisu, nic drahyho a funguje. Pokud to svedi, videla bych to spis na kvasinky (mykozu) nez bakterie. Ale nejsem doktor. :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9705
14.4.20 10:16
@Anonymní píše:
Ahoj, co by mohlo pomoci na vaginální infekci? Bohužel nevím, zda mám bakteriální nebo jen mykozu, ale můj gynekolog neordinuje, tak se to těžko dozvím :? Měla jsem ukrutné svědění, na to částečně pomohl Canesten, ale mírně to svědí stále. Máte prosím tip co pořídit bez lékařského předpisu? A především co může pomoci?

Tetra boraxové globule, tak nějak. Jsou fakt dobré. I dobrá cena. Tyhle jsou vhodné i pro tehule.

Příspěvek upraven 14.04.20 v 10:30

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17997
14.4.20 10:26

1. Přidat nějaké antimykotické globule. Canesten mazat i na partnera. a to alespoň 10 dní, dvakrát denně.
2. přidat probiotické čípky a lyzáty
3. nenosit spodní prádlo z umělých vláken, a vyvářet či dezinfikovat ho. Nenosit upnuté kahoty
4. koupit si lyzáty typu candivac.
5. nepoužívat žádné výplachy - nikdy a mytí používat jen prostředky s nízký PH a mýt pouze zvenku, ne zevnitř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1888
14.4.20 10:27

Clotrimazol zaváděcí tablety + krém…stojí kolem stovky a zaberou…pro mě rychlá záchrana a úleva

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9705
14.4.20 10:31

@koblizeq Tak tohle jsem použila a celá otekla, hrůza, pak to bylo ještě horší :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1888
14.4.20 16:59

@Annabela11 tak nejlepší je jít je gynekologovi..ale za mě, mám vyzkoušeno vše volně prodejné a zabírá mi jedině clotrimazol

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 17:24

Vsem děkuji, mě zaráží že nezabral ten Canesten, proto si říkám zda nejde o bakteriální infekci…je na ní vůbec něco volné prodejneho? Nevíte?

• Citovat
  • Nahlásit
9705
14.4.20 20:04

@koblizeq Jasný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie