Vaginální infekce i u partnera

Anonymní
4.1.21 21:33

Vaginální infekce i upartnera

Ahoj holky. Je mi to takové trapné, ale chci se vás zeptat na rady. Nikdy mě netrápila vaginální infekce a poprvé se mi objevila v říjnu 2020.

Byla jsem samozřejmě u Gynekologa a ten mi napsal čípky Macmiror a mastičku batrafen, kterou předepsal taktéž příteli. Ty prášky jsem dobrala, a mazala mastičku ještě další týden + jsem zaváděla lactofeel, který mi gynekolog doporučil. Dohromady mi léčba trvala přes 14 dní a do té doby to neměl ani přítel. Vyspali jsme se spolu a začlo mi to od znova. To už jsem nechodila ani k doktoru, mazala batrafenem a zase používala lactofeel. Bylo to zase po 14 ti dnech dobré a přítel vypadal bez známek po celou dobu. Ale pro jistotu jsem ho poslala ke kožnímu, ten mu předepsal, ať si šuldu myje v octu a používá nějakou mast. Řekl mu, že po týdnu bude vše v pohodě a že může po týdnu normálně souložit. Vyspali jsme se spolu po týdnu..a zase. Fakt na to nemám už nervy. Trvá to takhle až do dnešního kde, kdy už nevím, čím by to mohlo být. Oba jsme vždy bez známek. Mažeme a pak opět infekce. Otravuje nám to životy a narušuje i ten sexuální.

Ptám se tedy, jestli nemáte nějaké rady nebo zkušenosti, co používat. Ideálně třeba nějaké babské rady na bázi bylinek. Už fakt nevím a na Gynekologii se mi nechce.
Jsme oba čistotní a v minulosti jsme ani já, ani on takové problémy neměli. :( :? :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18187
4.1.21 21:40

Nesedíte si dohromady, to se stává. Používejte nějakou dobu kondomy a až se vám obnoví mikroflóra, zkuste to znovu bez kondomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.21 21:44

@Janli A mohla bych se zeptat, myslíte, že by ten lubrikant, co je na kondomu, neměl nějak vadit, kvůli té infekci? Jinak děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
18187
4.1.21 21:49

Neměl by.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.21 09:56

I já bych se přikláněla k té ochraně, alespoň se ještě trochu zalecite. Každopádně u mě když se už něco zacina „rozvijet“ tak hned provedu vyplach a zatím dobrý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat