Vaginální kroužek zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dvořka
Kecalka 146 příspěvků 09.07.18 23:20
Vaginalni krouzek zkusennosti

Mate prosim nekdo zkusennost s touto antikoncepci? Mam obavy uzivat jakoukoliv antikoncepci, protoze moje mamka zemrela na karcinom prsu. Doktor mi doporucuje telisko, ale do toho se mi nejak nechce.

Reakce:
Laddmie
Závislačka 3379 příspěvků 1 inzerát 09.07.18 23:36

Mám zkušenost jak s prášky, tak s nuvaringem, tak s hormon.teliskem a nehormon.teliskem a ač jsem hormon.telisku dloooouho odolávala, tak je to zatím to nejlepší, co mi kdy sedlo(mám ho necelé dva roky).

Dvořka
Kecalka 146 příspěvků 09.07.18 23:43

@Laddmie takze dle Vas lepsi telisko nez krouzek? Muzu se zeptat proc? Dekuji :)

Laddmie
Závislačka 3379 příspěvků 1 inzerát 10.07.18 20:47

U tělíska jsem bez menstruace, bez premenstruacniho syndromu, nepribiram. U kroužku jsem toto vše měla + navíc vydělávání kroužku apod.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Babišová Svatou zemi nepodcenila: Na cestu do Izraele oblékla apartní kabátek

Andrej Babiš (ANO) odletěl na pracovní cestu do Izraele, kam ho doprovází... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >