Reklama

Vaginální kroužek zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dvořka
Kecalka 143 příspěvků 09.07.18 23:20
Vaginalni krouzek zkusennosti

Mate prosim nekdo zkusennost s touto antikoncepci? Mam obavy uzivat jakoukoliv antikoncepci, protoze moje mamka zemrela na karcinom prsu. Doktor mi doporucuje telisko, ale do toho se mi nejak nechce.

Reklama

Reakce:

Laddmie
Závislačka 3371 příspěvků 13 inzerátů 09.07.18 23:36

Mám zkušenost jak s prášky, tak s nuvaringem, tak s hormon.teliskem a nehormon.teliskem a ač jsem hormon.telisku dloooouho odolávala, tak je to zatím to nejlepší, co mi kdy sedlo(mám ho necelé dva roky).

Dvořka
Kecalka 143 příspěvků 09.07.18 23:43

@Laddmie takze dle Vas lepsi telisko nez krouzek? Muzu se zeptat proc? Dekuji :)

Laddmie
Závislačka 3371 příspěvků 13 inzerátů 10.07.18 20:47

U tělíska jsem bez menstruace, bez premenstruacniho syndromu, nepribiram. U kroužku jsem toto vše měla + navíc vydělávání kroužku apod.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama