Vaginální lactobacily, které doporučujete?

9990
26.1.21 11:07

Vaginální lactobacily, které doporučujete?

Jaké prosím doporučujete vaginální lactobacily při opakovaných mykozach? Takže opravdu, ty které vám zabraly. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
15377
26.1.21 11:12

Probiotické čípky jsou doplńková léčba. A je vcelku jedno které používáš.

Jak v současnosti léčíš mykozy? Přelečuješ partnera?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.1.21 11:18

@Ou beru oregánový olej a česnekovou tinkturu plus nejím sladké, ale teď o víkendu jsem v tomhle trochu ujela a je to zpět

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
15377
26.1.21 11:25
@Anonymní píše:
@Ou beru oregánový olej a česnekovou tinkturu plus nejím sladké, ale teď o víkendu jsem v tomhle trochu ujela a je to zpět

Aha. Takže vyhazuješ peníze za nesmyslné věci a neléčíš to.

Tak prosím zajdi na gynekologii, nech si udělat kultivace, začni používat antimykotikum cílené na to co se zrovna přemnožilo v tvé pochvě a alespoň 14 dní tím samým antimykotikem maž penis svého přítele. K tomu můžeš používat nějaké probiotické globule. Dobrý nápad je taky využívat balení lyzátů jako je Candivac.

léčí ovšem jen to antimykotikum zbytek je podpůrná záležitost.

A k tomu pár základních pravidel jak udržet zdravé prostředí v pochvě:

K tomu -nenosit prádlo z umělých materiálnů nenosit upnuté kalhoty, co nejčastěji hodit na ostro v skukni. Na spodní prádlo nepoužívat aviváž.
Nevymývat pochvu, ničmím. Hygienu provádět jen z venčí a pokud máš pocit že nestačí sprcha, tak něčím co má dostatečně nízké PH aby to nenarušovalo přirozenou mikrofloru tvého klínu. Nepoužívat parfemované a jinak upravené vložky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18947
26.1.21 11:28

Mě se osvědčilo dělat výplachy rosalginem a zavádět Gynocaps. Zbavilo mě to vleklých zánětů a mykóz i bez diety a omezování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
618
26.1.21 12:04

@Janli Já bych ty výplachy nedoporučovala. Můj bývalý gynekolog mi jednou poradil, ať si dělám výplach 2× do měsíce a já si tím totálně oddělala celý prostředí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18947
26.1.21 12:08
@meduzka23 píše:
@Janli Já bych ty výplachy nedoporučovala. Můj bývalý gynekolog mi jednou poradil, ať si dělám výplach 2× do měsíce a já si tím totálně oddělala celý prostředí.

Já je doporučuju, akorát je po nich potřeba zavést do pochvy laktobacily. Preventivně nemají smysl, ale při vleklých a recidivujících problémech jsou k nezaplacení. Už jen proto, že při prvním náznaku problémů uděláš výplach, zavedeš tabletu s mikroflórou a problém zaženeš ještě dřív než začne. Není potřeba to nechat rozjet nebo hned na to používat silný antimykotika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15377
26.1.21 12:11

@Janli krémy z lekárny nejsou žádná silná antimykotika. není to nic co by ovlivńovalo cokoliv jiného, než kvasinky či plísně tam kde to namažeš.

Ostatně ten rosaligin je co? Obyčejné antimykotikum v podobě roztoku - konkrétně benzydamini hydrochloridum

V případě potíží je na místě ho použít - je vcelku jedno jestli člověk provede výplach a nebo se namaže. u dlouhodoých obtíží je lepší mt před tím kultivace a léčit to cíleně, protože ne každé antimykotikum působí proti všemu, co se v poševní mikrofloře může pomnožit a škodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.1.21 12:11

@Ou co konkrétně je dle tebe nesmyslné?
Jinak to co píšeš vše vím, ale věř že u někoho to není tak jednoduché, jak se zdá

• Citovat
  • Nahlásit
992
26.1.21 12:13

Beru normální polykací lactobacily a používám intimní mýdlo Canesten Intim. Od té doby jsem zánět neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.1.21 12:15

@Ou a tedy ještě dodatek, měla jsem od lékaře vše možné a prostě spíš se to více rozdráždilo. Měla jsem dělaný i stěr. Dieta se osvědčila, ale na té nemůžu být do smrti

Ráda bych zaváděla lactobacily dlouhodoběji nebo tedy v opakujících se intervalech

• Citovat
  • Nahlásit
992
26.1.21 12:17
@spiritt píše:
Beru normální polykací lactobacily a používám intimní mýdlo Canesten Intim. Od té doby jsem zánět neměla.

To beru ale jako prevenci. Při zánětu Candibene zaváděcí tobolky.Ty mi zabírají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
618
26.1.21 12:18

@Janli No tam je spíš problém v tom, že si vypláchneš i ty ostatní bakterie atd., které nejsou přemnožené a které tam normálně mají být a nadělá to ještě větší paseku. Souhlasím s @Ou. Léčit cíleně danej typ bakterie nebo něčeho. Ženský si nenechají udělat pořádný testy a furt si do těch pipek něco rvou a přitom ani neví, co je za problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
618
26.1.21 12:19
@Anonymní píše:
@Ou a tedy ještě dodatek, měla jsem od lékaře vše možné a prostě spíš se to více rozdráždilo. Měla jsem dělaný i stěr. Dieta se osvědčila, ale na té nemůžu být do smrtiRáda bych zaváděla lactobacily dlouhodoběji nebo tedy v opakujících se intervalech

Co vakcína od imunologa?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18947
26.1.21 12:21
@Ou píše:
@Janli krémy z lekárny nejsou žádná silná antimykotika. není to nic co by ovlivńovalo cokoliv jiného, než kvasinky či plísně tam kde to namažeš.

Ostatně ten rosaligin je co? Obyčejné antimykotikum v podobě roztoku - konkrétně benzydamini hydrochloridum

V případě potíží je na místě ho použít - je vcelku jedno jestli člověk provede výplach a nebo se namaže. u dlouhodoých obtíží je lepší mt před tím kultivace a léčit to cíleně, protože ne každé antimykotikum působí proti všemu, co se v poševní mikrofloře může pomnožit a škodit.

Hele, já na rozdíl od vás, jsem si tímhle prošla a trvalo to pěknejch pár let. Vyzkoušela jsem všechno, vyjma obětování panny, i když jsem byla tak zoufalá, že i tohle pro mě byla další možnost ve hře. To, co tady zakladatelce doporučuju, mě konečně pomohlo a vyléčilo. Prosté a jednoduché. Kombinace výplachů a kapslí. Nepomohlo to hned, byl to tříměsíční proces, ale mám od tý doby svatej klid. Mám to na radu gynekologa, i on to má osvědčený u svých pacientek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat