Vaginální mykóza před menstruací

Anonymní
23.11.20 16:04

Vaginální mykóza před menstruací

Krásný den holky, mám dotaz. Už od čtvrtka mám citlivé bradavky. V úterý, neboli zítra mám dostat menstruaci a už od včerejška cítím v oblasti pochvy nepříjemné svědění. Cyklus mám nepravidelný, takže není 100%, že to dostanu přesně zítra. Ve čtvrtek jsem měla s přítelem přerušovanou soulož, ale jak mi říkala gynekoložka, tak je úplně minimální, skoro až nepravděpodobné, že by se ovulace opozdila na pár dní před ms. Menstruaci mám vždycky dlouho cca 5 dní a cyklus cca 28 dní. Četla jsem si různé články, že je většinou normální mít vaginální mykózu těsně před menstruací. Máte to tak i nějaká z vás? Za kolik dní od začátku mykózy jste většinou dostali ms?:)) Nebo je možné, že se jedná o těhotenství? Já bych mimčo i brala brala:)) Děkuji Kája

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23.11.20 16:19

Já třeba mykozu mám až po 2. dni ms (cykl mám 7 dní a ms pravidelné jednou za 42 dní), ale nejen že mi svědí pinda ale pálí mi i moč. Tohle podle mě není nějaký příznak těhotenství, ale side effect ms. :dance: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.20 20:46

Dříve jsem mívala opačný problém. Problémy jsem měla lo menstruaci. Později jsem zjistila, že mi to způsobují tampony.

Doporučuji ti dbát na to, aby si partner před sexem pečlivě umyl nádobíčko. Často si na něj sahají a pochybuji, že např. po použití mobilu si před čůráním umyjí ruce.

Po umývání a vynechání tamponů už nemám problémy.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.20 20:48

Před menstruací a během ní se mění prostředí v pochvě a můžeš být náchylnější na infekce.

• Citovat
  • Nahlásit
1401
23.11.20 20:51

Vem si boraxove globule i s ms a jinak mykoza nema vliv na to, kdy ms dostanes, ani to neni priznak tehotenstvi..pritel by si mel ted par dni davat fungicidin mast, at jste po ms ok :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 08:40

Ahoj, měla jsem mykozu 3 dny před menstruaci, do toho jsem spinila (mykoza/čerstvé bráni antikoncepce?). Nicméně jsem ihned začala mazat clotrimazolem. Při menstruaci to zmizelo. A po ni jsem raději mazala dále preventivně, ale bylo po ni vše ok :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat