Vaginální opar a porod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adelkadd
Kecalka 397 příspěvků 05.12.17 18:43
Vaginální opar a porod

Ahoj,

jsem ve 29. týdnu teh. a trápí mě vaginální opar. Je to podruhé, co se mi objevil po sedmi letech - a zrovna ted, ve třetím trimestru.
Zajímalo by me, zda jsou tu maminky, které měly opar v tehotenstvi a přes to rodily přirozenou cestou a miminka byla zdravá, bez komplikaci?

Reakce:

Monchichik
Kelišová 5335 příspěvků 05.12.17 19:23

@Adelkadd Měla jsem ho taky během těhotenství, rodila jsem přirozeně a všechno v pohodě. Nesmíš ho mít, když jdeš rodit, to se musí potom rodit císařem.

rendes
Závislačka 4212 příspěvků 9 inzerátů 05.12.17 19:26

@Adelkadd léčí se ihned po zjištění Herpesinen tab. Je na předpis a zabírá okamžitě. Pokud by jsi ho měla v den porodu, šla by jsi císařem. Je to infekční a nebezpečné pro miminko. A je lepší hlavně o tom ihned informovat svého gynekologa. Trpěla jsem na to před otěhotněním a jednou měla během těhotenství. Teď zatím ťuk ťuk ťuk nic.

Adelkadd
Kecalka 397 příspěvků 05.12.17 19:30

@rendes

A porod byl přirozený a mimi v pořádku? V kterém týdnu jsi ho měla?

rendes
Závislačka 4212 příspěvků 9 inzerátů 05.12.17 19:37

Ano přirozeně a vše v pořádku. Měla jsem ho ve 32 tt. Tablety mám neustále k dispozici v lednici + masticku. Ale chce to určitě zarazit včas, nenechat to rozjet. Hlavně nemazat Zoviraxem, ten se v těhotenství nesmí a vím, že mě na to upozornil můj porodnik.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Před přečtením spalte? Tady je 5 knih, které pod stromečkem nechcete najít

Průměrný Čech za rok přečte dvanáct knížek. Pokud by vzal do ruky následující... číst dále >

Největší sériový vrah? Pilčík brutálně vraždil emigranty, na holčičku sestrojil mučicí stroj

Spousta lidí jeho jméno nezná, přitom jde dost možná o vůbec největšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >