Vaginální opar a porod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adelkadd
Kecalka 389 příspěvků 05.12.17 18:43
Vaginální opar a porod

Ahoj,

jsem ve 29. týdnu teh. a trápí mě vaginální opar. Je to podruhé, co se mi objevil po sedmi letech - a zrovna ted, ve třetím trimestru.
Zajímalo by me, zda jsou tu maminky, které měly opar v tehotenstvi a přes to rodily přirozenou cestou a miminka byla zdravá, bez komplikaci?

Reklama

Reakce:

Monchichik
Závislačka 3700 příspěvků 05.12.17 19:23

@Adelkadd Měla jsem ho taky během těhotenství, rodila jsem přirozeně a všechno v pohodě. Nesmíš ho mít, když jdeš rodit, to se musí potom rodit císařem.

rendes
Závislačka 4209 příspěvků 4 inzeráty 05.12.17 19:26

@Adelkadd léčí se ihned po zjištění Herpesinen tab. Je na předpis a zabírá okamžitě. Pokud by jsi ho měla v den porodu, šla by jsi císařem. Je to infekční a nebezpečné pro miminko. A je lepší hlavně o tom ihned informovat svého gynekologa. Trpěla jsem na to před otěhotněním a jednou měla během těhotenství. Teď zatím ťuk ťuk ťuk nic.

Adelkadd
Kecalka 389 příspěvků 05.12.17 19:30

@rendes

A porod byl přirozený a mimi v pořádku? V kterém týdnu jsi ho měla?

rendes
Závislačka 4209 příspěvků 4 inzeráty 05.12.17 19:37

Ano přirozeně a vše v pořádku. Měla jsem ho ve 32 tt. Tablety mám neustále k dispozici v lednici + masticku. Ale chce to určitě zarazit včas, nenechat to rozjet. Hlavně nemazat Zoviraxem, ten se v těhotenství nesmí a vím, že mě na to upozornil můj porodnik.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Šinkorová ve StarDance „hodně bude někde“: Dočkala se po deseti letech!

Desátou soutěžící, která zkusí štěstí v deváté řadě StarDance, je herečka a... číst dále >

Stropnický von Osečany udělal dojem: Starostovi se líbí, zámek už má architekta!

Že je péče o zchátralý zámek během na sakra dlouhou trať, si Matěj Stropnický... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama