Reklama

Vaginální opar a porod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adelkadd
Kecalka 392 příspěvků 05.12.17 18:43
Vaginální opar a porod

Ahoj,

jsem ve 29. týdnu teh. a trápí mě vaginální opar. Je to podruhé, co se mi objevil po sedmi letech - a zrovna ted, ve třetím trimestru.
Zajímalo by me, zda jsou tu maminky, které měly opar v tehotenstvi a přes to rodily přirozenou cestou a miminka byla zdravá, bez komplikaci?

Reklama

Reakce:

Monchichik
Závislačka 4672 příspěvků 05.12.17 19:23

@Adelkadd Měla jsem ho taky během těhotenství, rodila jsem přirozeně a všechno v pohodě. Nesmíš ho mít, když jdeš rodit, to se musí potom rodit císařem.

rendes
Závislačka 4212 příspěvků 9 inzerátů 05.12.17 19:26

@Adelkadd léčí se ihned po zjištění Herpesinen tab. Je na předpis a zabírá okamžitě. Pokud by jsi ho měla v den porodu, šla by jsi císařem. Je to infekční a nebezpečné pro miminko. A je lepší hlavně o tom ihned informovat svého gynekologa. Trpěla jsem na to před otěhotněním a jednou měla během těhotenství. Teď zatím ťuk ťuk ťuk nic.

Adelkadd
Kecalka 392 příspěvků 05.12.17 19:30

@rendes

A porod byl přirozený a mimi v pořádku? V kterém týdnu jsi ho měla?

rendes
Závislačka 4212 příspěvků 9 inzerátů 05.12.17 19:37

Ano přirozeně a vše v pořádku. Měla jsem ho ve 32 tt. Tablety mám neustále k dispozici v lednici + masticku. Ale chce to určitě zarazit včas, nenechat to rozjet. Hlavně nemazat Zoviraxem, ten se v těhotenství nesmí a vím, že mě na to upozornil můj porodnik.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >