Vaginální orgasmus jen v těhotenství

Anonymní
8.8.20 22:27

Vaginální orgasmus jen v tehotenstvi

Ahoj dámy, omlouvám se za intimní tema :oops: ale nedá mi to.
Nikdy jsem nezažila jiný než klitoriální orgasmus a nejsem nějak extra na sex celkově. Ale když jsem byla těhotná, tak jsem byla hrozně nadržená, o sexu se mi každý den i zdálo a dost casto jsem měla v noci z toho snu samovolný orgasmus - to byly časy… :lol: Ale hlavně jsem poprvé zažila vaginální orgasmus. Bylo to s erotickou pomůckou (partner sex v mém těhu bohužel nechtěl). Vždy při jejím použití jsem ho měla a bylo to úžasný. Po porodu CS jsem pak na zadnou erotiku neměla dost dlouho myšlenky a teď když už zase mám jsem zjistila, že mi ten vaginální orgasmus už zase nejde :,(. Je to pro mě obrovské zklamání a normální orgasmus už mi nestačí, sex ani hračky mě kvůli tomu vůbec nebaví… Má někdo podobnou zkušenost? Nejde to nějak vrátit, nějaký gel nebo cokoliv :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1329
9.8.20 10:42
@Anonymní píše:
Ahoj dámy, omlouvám se za intimní tema :oops: ale nedá mi to.
Nikdy jsem nezažila jiný než klitoriální orgasmus a nejsem nějak extra na sex celkově. Ale když jsem byla těhotná, tak jsem byla hrozně nadržená, o sexu se mi každý den i zdálo a dost casto jsem měla v noci z toho snu samovolný orgasmus - to byly časy… :lol: Ale hlavně jsem poprvé zažila vaginální orgasmus. Bylo to s erotickou pomůckou (partner sex v mém těhu bohužel nechtěl). Vždy při jejím použití jsem ho měla a bylo to úžasný. Po porodu CS jsem pak na zadnou erotiku neměla dost dlouho myšlenky a teď když už zase mám jsem zjistila, že mi ten vaginální orgasmus už zase nejde :,(. Je to pro mě obrovské zklamání a normální orgasmus už mi nestačí, sex ani hračky mě kvůli tomu vůbec nebaví… Má někdo podobnou zkušenost? Nejde to nějak vrátit, nějaký gel nebo cokoliv :think:

Nejaka zmena prasku? At uz ad, nebo antikoncepce? Co jsi v tehu vysadila? Ten orgasmus mas v hlave a hladine hormonu. Snaz se najet stejny rezim jako v tehu. Stejny spanek, jidko, zadny alkohol, koureni, prasky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1329
9.8.20 10:51

Jinak pises, ze jsi byla na cisari.. Ja mam zkusebost, ze nektere holky u kterych je predpoklad, ze klasickej porod nedaj. Musi cvicit roztahovani :lol: nevcicila jsi v tehu? Zen orgasmus nesmis honit.. Musi prijit sam. Ty musis mit v hlave srovnane, ze delas vsechno spravne… Tak si slad zivotospravu a porid treba venusiny kulicky :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 11:03

Heled jako tohle se pise snadno nekomu, kdo s tim problem nemá. @MayhemDevil

Zakladatelko, ja nikdy s zadnym partnerem vaginalniho nedosahla a to manzel je slusne vybaveny. V těhotenství sama take bez problemu, mimo tehotenstvi jsem to zkoušela, ale asi po trictvrte hodine to vzdala, je to proste nerealne. V těhotenství je vse jinak prokrvene a citlivejsi. Takze jsem s tim smířená a aspon, ze jde ten druhy :nevim: :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 11:04

Jsem po trech vaginalnich porodech a bez zranění-siti.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 11:45

To, ze jsi mela v tehotenstvi orgasmus a ted ne si myslim, ze je zpusobeno spis prokrvenim (mozna hormonama) nez, ze by se neco zmenilo v hlave, nebo co se tu pise vys… Pro me je ted v tehotenstvi taky mnohem jednodusi dosahnout orgasmu. Jednu radu pro tebe mam. Posiluj svaly panevniho dna. Zvysuje to citlivost a celkovy prozitek ze sexu. Jak pro tebe, tak pro partnera ;) No, ale neni to zadny „zazracny gel“ takze vysledky se dostavi klidne az po mesicich…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 12:05
@MayhemDevil píše:
Nejaka zmena prasku? At uz ad, nebo antikoncepce? Co jsi v tehu vysadila? Ten orgasmus mas v hlave a hladine hormonu. Snaz se najet stejny rezim jako v tehu. Stejny spanek, jidko, zadny alkohol, koureni, prasky…

Žádné změny nebyly, jen vysazení HAK, ale tu neberu doteď. Režim mám podobný, protože ještě kojim…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 12:08
@Anonymní píše:
Heled jako tohle se pise snadno nekomu, kdo s tim problem nemá. @MayhemDevilZakladatelko, ja nikdy s zadnym partnerem vaginalniho nedosahla a to manzel je slusne vybaveny. V těhotenství sama take bez problemu, mimo tehotenstvi jsem to zkoušela, ale asi po trictvrte hodine to vzdala, je to proste nerealne. V těhotenství je vse jinak prokrvene a citlivejsi. Takze jsem s tim smířená a aspon, ze jde ten druhy :nevim: :hug:

Jasně, lepší než nic :) ale jak to člověk jed ou okusí :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 12:09
@Anonymní píše:
To, ze jsi mela v tehotenstvi orgasmus a ted ne si myslim, ze je zpusobeno spis prokrvenim (mozna hormonama) nez, ze by se neco zmenilo v hlave, nebo co se tu pise vys… Pro me je ted v tehotenstvi taky mnohem jednodusi dosahnout orgasmu. Jednu radu pro tebe mam. Posiluj svaly panevniho dna. Zvysuje to citlivost a celkovy prozitek ze sexu. Jak pro tebe, tak pro partnera ;) No, ale neni to zadny „zazracny gel“ takze vysledky se dostavi klidne az po mesicich…

Zkusím, díky za radu. Já právě vím že existují nějaké lubrikační gely, co zvyšují citlivost, tak jsem si říkala, jestli by tohle třeba nepomohlo :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama