Vaginální podrážděni po sexu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1.7.22 22:16

vaginální podrážděni po sexu

Dobrej, chtěla bych se zeptat… A poradit..
20.6 jsem měla se* se svým přítelem a druhý den jak jsem se vzbudila a šla se vycurat tak jak jsem dočurala tak mi v močové trubici začalo pálet..pak pár dní jsem měla klid a zase mi to bolí. Tak dneska jsem si dala canesten tak mi to pomohlo.. Tak jestli to je jen podrážděný ten spodek…
Tak bych se chtěla zeptat jestli jste to někdy zažila taky :D :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1174
1.7.22 22:18

To canesten nespraví, šup k doktorce s močí, ať se ti nerozjede zánět močáku. Do té doby si kup nějaký urinal akut (ten mi ale nikdy nepomohl), jež brusinky a dej si brufen, ten je částečně protizánětlivý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.7.22 22:22

@Asiina právě nemám bolesti ani jako močáku..moč mám normální, a teploty taky nemam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19871
2.7.22 10:15

Že by parauretrální žlázy? :think: To by sedělo i na ten sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1174
2.7.22 10:38
@NatalieNemcova-12 píše:
@Asiina právě nemám bolesti ani jako močáku..moč mám normální, a teploty taky nemam

No když tě pálí v močové trubici, tak bych si tam zašla. Teploty mít nemusíš a moč nevím jak by měla vypadat nenormálně 😃 mně se po sexu často zánět rozjížděl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.7.22 10:58

@Asiina v pondělí si zavolám doktorovi a objednám se..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.7.22 10:59

@M_Vladim a to je co? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19871
2.7.22 12:58
@NatalieNemcova-12 píše:
@M_Vladim a to je co? :nevim:
Žlázy kolem močové trubice tzv. „ženská prostata“. Při sexu se naplňují, tedy roztáhnou a příležitost k infekci je větší. Je také možný nespecifický zánět - tedy bez infekce, jen z podráždění.
Podfuk je v tom, že pokud do laboratorního vzorku nepřijde přímo úplně první část moči, tak je pak další část vzorku velmi slabě kontaminovaná - kultivace je (téměř) negativní. 8)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21627
2.7.22 15:16

Hele pro jistotu si kup d-manosu s nějakými lyzáty a využívej to, nechoď se koupat, pořádně pij a drž se v teple

např
lysgyn-d-manoza-30-tablet/
walmark-uroval-manosa-akut-10tbl

(zakazuje mi to dát přímé odkazy na e-shop)

Pokud by se to zhoršovalo, tak v pondělí ráno, s čerstvou ranní moči naklusej k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21627
2.7.22 15:18
@M_Vladim píše: Že by parauretrální žlázy? :think: To by sedělo i na ten sex.

zbytečně komplikuješ věci - ženské mívají běžné záněty močových cest způsobené nejčastěj E.coli a mnohdy právě v souvislosti se sexem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
2.7.22 16:44

Sex po zánětu

Dobrý den, přidávám se k diskuzi. Dnes jsem po 7 dnech dobrala ATB na zánět močových cest. Dotaz zní, za jak dlouho můžeme mít s partnerem sex, aby se to celé nerozjelo znovu? Momentálně mě nic nepálí, neřeže, jen mám dole pořád takový tlak, ale to přisuzuji nervovému vypětí a tlaku od páteře.. Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.7.22 18:33

Tak já beru canesten a přešlo mě to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19871
4.7.22 12:17
@Ou píše:
zbytečně komplikuješ věci - ženské mívají běžné záněty močových cest způsobené nejčastěj E.coli a mnohdy právě v souvislosti se sexem.

Teď jen… jak se tam sakra ta escherichia coli dostane - z ledvin to asi nebude… :think: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat