Vaginální zápach v těhotenství

202
13.5.17 19:13

Vaginalni zapach v tehotenstvi

Ahoj holky, uz jsem nestastna, nevim si s tim rady. Jsem ve 27. tt a trapi me silny vaginalni zapach. Zadny zanet nemam, vytok jen maly. Mam pocit, jako by mi zapachalo cele okoli vaginy. Vyperu si rifle, mam je jeden den na sobe, trosicku se treba ten den spotim a muzu je zase prat. Sprchuji se kvuli tomu i 3 krat za den a srejne je to do hodiny to same. To je normalni? Co s tim, prosim, poradte. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7492
13.5.17 19:19

Používej intimky, prostě hormonální změna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
13.5.17 19:21

Gynekologa jsi se ptala? Jinak me napada jen nosit ciste bavlnene kalhotky, bez nepropustne intimky a nenosit tesne dziny, ale treba saty, dlouhou sukni, platene kalhoty. Aby oblast vetrala a byla v suchu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3108
13.5.17 19:24

To bude asi jenom hormonalni zmenou. Nenos rifle, ale neco bavlnenehi nebo sukne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
531
13.5.17 19:25

Čím méně chemie, tím lépe… Přežehlit bavlněné prádlo, doma co nejvíce větrat, používat neagresivní prášky na praní, sprchovat jen vodou… Já jsem na konci těhotenství, trápí mě silný výtok, doma nosím dlouhé šaty a nejradši jsem naostro a větrám, výtok mám pak mnohem menší… Osvědčilo se mi v ničem se nezapařovat, těsné džíny určitě ne-e, spíše sukně, šaty a zkusit výše zmíněné :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
13.5.17 19:25

Taky si myslím, že větrat, už bude tepleji, tak sukně, šaty. Taky je možné, že jsi vlivem hormonů přecitlivělá na pachy, těhotným furt něco smrdí, takže objektivně třeba nepachnes tolik jak to subjektivně vnímáš.
Existují i tablety na zavádění pro zdravou mikroflóru, nebo i gely, co vím, tak třeba s Tea tree, ale o jejich použití bych se nejdřív poradila s gynekologem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
N0
76
13.5.17 19:35

Zajdi k doktorovi, poptej se a pak to napiš sem, protože to by mě teda zajímalo, co tohle může být.
V létě by to bylo ještě logické, po cvičení taky, ale denodenně…?
:think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3713
13.5.17 20:28

Zkus si koupit canesten gel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2447
13.5.17 22:47

Zajdi na gyndu. Taky jsem měla a byl to zánět, dostala jsem antibiotika. To nebyla sranda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
202
14.5.17 09:56
@Lidym píše:
Zajdi na gyndu. Taky jsem měla a byl to zánět, dostala jsem antibiotika. To nebyla sranda.

Kdyz ja jsem za posledni mesic a pul mela zanet uz 2krat :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2447
15.5.17 15:55

@Reniska07 Tak ho asi nemáš vyléčený. Když jsi ho měla 2×, tak bych na nic nečekala a upalovala na gyndu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama