Vaginismus, někdy to jde a někdy prostě ne

Anonymní
21.3.20 22:53

Vaginismus, někdy to jde a někdy prostě ne

Ahoj,
s přítelem jsem nedávno oslavili 5 výročí vztahu. Bohužel často trpím na vaginální záněty (mykóza), proto se někdy stane, že spolu i měsíc nespíne. Bohužel někdy (ne vždycky) se stane, že se do mě opravdu nemůže dostat, prostě to opravdu nejde… je mi brozně trapně, on to však chápe. Jako kdyby se ve mně všechno stáhlo a nic :zed:. Nevím co stím a prosila bych o nějaké rady. Někdy zažijeme tak krásný sex. Jindy mně to tak bolí, že k tomu mám i delší dobu odpor. :poblion: Děkuji :*

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
21.3.20 23:03

Mne se to zlepsilo po porodu, pred tim pokazde hrozna bolest, ted naprosto bez problemu. Porod byl i jedina rada, co jsem dostala od gynekologa. Snad ti nekdo poradi neco mene „drastickeho“, co pomuze. Drzim palce, at je lepe :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.3.20 23:51

Cha, to je fakt. Dva porody a totalni parada. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.3.20 06:54
@Anonymní píše:
Mne se to zlepsilo po porodu, pred tim pokazde hrozna bolest, ted naprosto bez problemu. Porod byl i jedina rada, co jsem dostala od gynekologa. Snad ti nekdo poradi neco mene „drastickeho“, co pomuze. Drzim palce, at je lepe :hug:
@Anonymní píše:
Cha, to je fakt. Dva porody a totalni parada. 8o

Super. Jen ja rodila cisarem, takze u me zadna zmena. U cytologie je prome bolestiva :?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama