Vaginóza v těhotenství

30.3.20 19:31

Vaginoza v tehotenstvi

Ahoj,
Chci vas poprosit o zkusenosti:
Lekar mi dnes sdelil, ze mam bakterialni vaginozu a doporucil lecbu pripravkem Lactofeel.
Problem je, ze jsm 12+4tt, muzete mi nekdo poradit? Diky ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

30.3.20 19:38

vaginoza atehotenstvi

@Stedrule Ahoj, urcite za me Lactofeel super! Temer okamzita uleva, prave, ze ho muzes cele tehu. moc nestojí a muzes pouzit opakovane. Kup, aplikuj a jasej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.20 19:43

Ahoj holky, taky mám s lactofeelem super zkušenosti :mavam: používala jsem ho v těhotenství i dávno predtim :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.20 19:46

@Martinka06 ja uz ani nic jineho nekupuji, jsem na nej tak naucena. Mohli by udelat jeste treba vetsi baleni)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.20 19:51

@petrusezvetruse1 přesně tak, docela na to trpím a hodně jsem toho vyzkoušela, až mi doktor doporučil lactofeel a nedám na nej dopustit a perfektní, ze můžou i těhulky :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.20 19:53

@petrusezvetruse1 diky…bala jsem se hlavne kvuli tehotenstvi, ted jsem nasla k Lactofeelu i super webovky, zitra pro nej dobehnu!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.20 19:54

@Martinka06 jak dlouho jste zvykla ho uzivat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.20 19:55

@Stedrule vida, webovky? a muzete mi poslat odkaz? to me zajima) dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.20 19:57

@Stedrule beru ho týden, raději vždycky doberu cele balení, i když zabere hned.. pak mám delší dobu klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.20 14:55

Jsem ráda, že probíráte Lacofeel, lékař mi ho také doporučil, jsem ve čtvrtém měsíci a nějak jsem mu nevěřila. Děkuji za vaši diskusi a jdu rovnou do lékárny. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.20 13:19

@haničkapěnička určitě, nemusíš se bát)
:potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.20 13:31

Chtěla jsem vám moc poděkovat za radu a doporučení. V úterý jsem se stavila v lékárně a opravdu to pomohlo a dnes je mi hej. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama