Váha neklesá, už nemůžu....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 15:06
Váha neklesá, už nemůžu....

Dámy, jdu si asi pro radu (jestli nějáká existuje…). Před rokem a půl jsem nastoupila do nové práce (sedavá) a za rok co tam jsem sem přibrala 16kg! Snažila jsem se pro to upravit své návyky přestala jsem jíst sladké, omezila jsem všechny chipsy a jiné snacky, sladké limonády. Jím 3× denně v mezičase si dám třeba jogurt. Chodím cvičit 2-3× týdně ve fitku strávím pokaždé asi tak 2h. Za 6 měsíců se nehnulo ani deko. Vzhledem k tomu že chodím 5 dní v týdnu do práce na plný úvazek a musím se starat o rodinu, není možné abych chodila do fitka vícekrát v týdnu a jak už jsem zmiňovala, tak není z časových důvodů možné abych držela dietu a vařila vše na dvakrát (jednou pro mě a jednou pro zbytek rodiny). Věkem nevím jestli to může být 30 mi ještě nebylo a popravdě už z toho chytám deprese často z toho pláču jsem nešťastná z toho jak vypadám a mé sebevědomí spadlo rovným pádem na zem a to že nevidím žádné výsledky mě sráží ještě víc, před tím rokem a půl jsem vždy jedla jak překopnutá bylo jedno jestli je to ráno nebo večer, brambůrky a sladké nápoje nebyly vyjímkou, ale s mou váhou to nehnulo byla jsem hubená a přes to, když jsem tyto návyky změnila nevidím na sobě ani na váze žádnou změnu. Už nevím co víc udělat… :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Reakce:
Mika.ella1
Stálice 72 příspěvků 01.05.19 15:09

Vaha neni dulezitym ukazatelem, svaly vazi vic nez tuk, za to maji mensi objem. Meris objem?

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 14897 příspěvků 01.05.19 15:09

Štítnou máš v pořádku?

Bábrdl
Generální žvanilka 23607 příspěvků 01.05.19 15:12
@Anonymní píše:
Dámy, jdu si asi pro radu (jestli nějáká existuje…). Před rokem a půl jsem nastoupila do nové práce (sedavá) a za rok co tam jsem sem přibrala 16kg! Snažila jsem se pro to upravit své návyky přestala jsem jíst sladké, omezila jsem všechny chipsy a jiné snacky, sladké limonády. Jím 3× denně v mezičase si dám třeba jogurt. Chodím cvičit 2-3× týdně ve fitku strávím pokaždé asi tak 2h. Za 6 měsíců se nehnulo ani deko. Vzhledem k tomu že chodím 5 dní v týdnu do práce na plný úvazek a musím se starat o rodinu, není možné abych chodila do fitka vícekrát v týdnu a jak už jsem zmiňovala, tak není z časových důvodů možné abych držela dietu a vařila vše na dvakrát (jednou pro mě a jednou pro zbytek rodiny). Věkem nevím jestli to může být 30 mi ještě nebylo a popravdě už z toho chytám deprese často z toho pláču jsem nešťastná z toho jak vypadám a mé sebevědomí spadlo rovným pádem na zem a to že nevidím žádné výsledky mě sráží ještě víc, před tím rokem a půl jsem vždy jedla jak překopnutá bylo jedno jestli je to ráno nebo večer, brambůrky a sladké nápoje nebyly vyjímkou, ale s mou váhou to nehnulo byla jsem hubená a přes to, když jsem tyto návyky změnila nevidím na sobě ani na váze žádnou změnu. Už nevím co víc udělat… :,(

Pokud ti váha neklesá, tak prostě přijímáš víc kalorií, než potřebuješ. V tom to clé je.

I když ti tu hoky budou psát, že „jíš málo“ atd. tak energeticky to stále není pravda.

To je jako, kdybys do auta nalila benzín a ujela 100 km. Pokud tam něco zbude, logicky jsi potřebovala na tu cestu míň paliva, než jsi natankovala.

Bábrdl
Generální žvanilka 23607 příspěvků 01.05.19 15:15
@Anonymní píše:
Dámy, jdu si asi pro radu (jestli nějáká existuje…). Před rokem a půl jsem nastoupila do nové práce (sedavá) a za rok co tam jsem sem přibrala 16kg! Snažila jsem se pro to upravit své návyky přestala jsem jíst sladké, omezila jsem všechny chipsy a jiné snacky, sladké limonády. Jím 3× denně v mezičase si dám třeba jogurt. Chodím cvičit 2-3× týdně ve fitku strávím pokaždé asi tak 2h. Za 6 měsíců se nehnulo ani deko. Vzhledem k tomu že chodím 5 dní v týdnu do práce na plný úvazek a musím se starat o rodinu, není možné abych chodila do fitka vícekrát v týdnu a jak už jsem zmiňovala, tak není z časových důvodů možné abych držela dietu a vařila vše na dvakrát (jednou pro mě a jednou pro zbytek rodiny). Věkem nevím jestli to může být 30 mi ještě nebylo a popravdě už z toho chytám deprese často z toho pláču jsem nešťastná z toho jak vypadám a mé sebevědomí spadlo rovným pádem na zem a to že nevidím žádné výsledky mě sráží ještě víc, před tím rokem a půl jsem vždy jedla jak překopnutá bylo jedno jestli je to ráno nebo večer, brambůrky a sladké nápoje nebyly vyjímkou, ale s mou váhou to nehnulo byla jsem hubená a přes to, když jsem tyto návyky změnila nevidím na sobě ani na váze žádnou změnu. Už nevím co víc udělat… :,(

Ze svých zkušeností ti můžu napsat, že můj věk začíná 4 a mám velikost 38.
A STÁLE poslouchám od kamarádek, kolegyň, rodiny řeči, že moje porce „jsou moc malé“. Logické argumenty (pokud by byly moc malé, tak bych hubnula, ale to se neděje, ale ani nepřibírám, proto je to akorát, to ty vaše jsou moc velké) nezabírají. Člověk prostě chce od přírody jíst víc, než potřebuje :nevim:

Uživatel je onlineaiwwa
Generální žvanilka 24026 příspěvků 01.05.19 15:15

A co sníš během dne?

Bábrdl
Generální žvanilka 23607 příspěvků 01.05.19 15:18
@Anonymní píše:

Ono jestli jsi „omezila“ sladké limonády a snacky, ale občas si je dáš. A ty tři jídla jsou velké porce, tak tě to kaloricky prostě saturuje. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 15:26
@ka2ka píše: Štítnou máš v pořádku?

Popravdě to nevím. na vyšetření jsem nebyla, ale to zvýšení váhy přisuji hlavně změně zaměstnání… Zvažuji odchod v předchozím zaměstnání jsem byla 12 h na nohou a ta práce mě bavila, teď sedím v kanceláři a ta náplň práce mě ubíjí a ještě jsem takto přibrala…

Lucy75
Zasloužilá kecalka 856 příspěvků 01.05.19 15:29

Zkoušelas Kalorické tabulky.cz !!?? víš, jaký máš bazál a jaká bys měla mít makra? asi je něco špatně ve složení… možná moc sacharidů?? možná moc velké porce!??? holka, u mne taky věčný boj, sedavá práce a rokama je to horší a horší… kolem tvého věku to ale určitě ještě shodit jde pěkně.. mně kolem 30 stačilo se zaměřit z 50% jídelníčku na zeleninu a za dva měsíce před svatbou jsem shodila 10kg :mrgreen: dnes už je tohle bohužel jen z říše snů…
hýbeš se podle mne dost, problém bude v tom složení a celkovém příjmu…

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19946 příspěvků 01.05.19 15:30

Sladké a chipsy neomezuje, ale úplně vyřaď. Zbav se pečiva a omez přílohy. Pij vodu a choď pěšky. Večer nejez. Ono to půjde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 15:32
@aiwwa píše:
A co sníš během dne?

Ráno si dám buď 2 jogurty nebo pečivo se šunkou, sýrem. Na svačinu zdlábnu menší jogurt.( jinak mám než je oběd hlad a pocit slabosi, motání hlavy…) K obědu opravdu záleží, ale smažené téměř nedělám možná tak 1× za půl roku řízek. Pak omáčky s rýží… Opravdu nedá se vyloženě říct co všechno jsem kdy dělala na oběd. Před odchodem z práce si dávám svačinu zase opět buď jogurt, banán nebo jiné ovoce. Na večeři je většinou nějáká polévka…

Helca83
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 01.05.19 15:33

Nech si radeji nabrat i tu stitnou, dneska ji ma zpomalenou kdekdo a s ni se hubne hur (ale ne ze by to neslo, jen je potreba uzivat leky).

pikola
Generální žvanilka 20821 příspěvků 01.05.19 15:34
@Anonymní píše:
Ráno si dám buď 2 jogurty nebo pečivo se šunkou, sýrem. Na svačinu zdlábnu menší jogurt.( jinak mám než je oběd hlad a pocit slabosi, motání hlavy…) K obědu opravdu záleží, ale smažené téměř nedělám možná tak 1× za půl roku řízek. Pak omáčky s rýží… Opravdu nedá se vyloženě říct co všechno jsem kdy dělala na oběd. Před odchodem z práce si dávám svačinu zase opět buď jogurt, banán nebo jiné ovoce. Na večeři je většinou nějáká polévka…

Jíš hrozně moc sladkého viz ty jogurty předpokládám, že jsou to nějaké ovocné plus ovoce

Helca83
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 01.05.19 15:35
@Anonymní píše:

taky se mi to zda moc, same ovoce a ryze (cili cukry), omacka take neni nijak extra zdrava. Zadne bilkoviny a zelenina. Zmen jidelnicek.

Luboš P
Ukecaná baba ;) 1771 příspěvků 01.05.19 15:35
@Bábrdl píše:
Pokud ti váha neklesá, tak prostě přijímáš víc kalorií, než potřebuješ. V tom to clé je.

On problém může být v tom, že je zakladatelka citlivá na kosmickou energii (většina lidí ji nevnímá), to málo energie co příjme v jídle je doplňováno energií z Kosmu. Částečně se to dá eliminovat odcloněním pomocí Faradayové klece, kam se umístí postel.

Příspěvek upraven 01.05.19 v 15:38

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Váš příspěvek
Reklama