Váha po vyjmutí hormonálního tělíska Jaydess/Kyleena/Mirena

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
I-na
Povídálka 24 příspěvků 20.01.19 13:20
Váha po vyjmutí hormonálního tělíska Jaydess/Kyleena/Mirena

Dobrý den, po 2.5 letech s hormonálním tělískem Jaydess mám na sobě 4 kg nadváhy, zvětšené vzedmuté břicho. Zvažuju nechat to vyndat. Jaké máte zkušenosti s poklesem váhy po vyjmutí těchto Levonogrestrolových tělísek.

Přečtěte si článek: Antikoncepce a těhotenství - hrozí?

Reakce:
ProfZav
Ukecaná baba ;) 1857 příspěvků 20.01.19 14:01

Měla jsem mirenu 4,5 roku, po vydání se vha nezměnila. Ale já po ní teda ani nepribrala.
Edit. Oprava telefonu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak se žije v ulici, kde bude bydlet Plekanec a Šafářová? Kultura, zeleň a servis

Nový domov, který si buduje rozvádějící se Tomáš Plekanec (36) a jeho... číst dále >

Třeštíková chválí jen za prachy, tvrdí šéf Rohlik.cz. Spisovatelku prý rozčílila vepřová panenka

Na svém kontě má úspěšné projekty jako Slevomat nebo Dáme jídlo. Tomáš Čupr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >