Vaha skoro sestimesicniho chlapecka

Anonymní
12.4.21 18:33

Vaha skoro sestimesicniho chlapecka

Syn se narodil s vahou 4320kg, ted v sesti mesicich ma Jen 7.30kg…Je plne kojeny, zatim jsme dali jenom par lzicek prikrmu…cura a ji normalne…nekdo to mel podobne, s vyssi porodni vahou ditete? Prijde mi, ze pribira nedostatecne a vazi malo… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
12.4.21 18:39

Xxx

Příspěvek upraven 12.04.21 v 19:54

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 18:42

Syn se narodil s váhou 4 kg. V půl roce měl sice 8 kg, ale k tomu 75 cm a v roce měl 9 kg a 80 cm. Takže za půl roku přibral jenom 1 kg. Nikdo to neřešil.

• Citovat
  • Nahlásit
204
12.4.21 18:58

Velká porodní váha neznamená velké či obézní dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63715
12.4.21 19:05

Důležitá není jen váha, ale i výška. Jako můžu říct, že víc má můj syn, ten měl na 5 měsíční prohlídce 7.65 kg a 67 cm.. Porodní váha 3.3 kg.. Ale.. Starší byli vyšší a vážili min, tenhle je prostě Michelin :mrgreen: nepomeruj s ostatními, vesměs mimca, co měly dobrý základ, pribiraji méně :think: důležitý je pravidelný přírůstek jak výška, tak váha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
452
12.4.21 19:30

Buď v klidu, je to úplně v pohodě :*
Starší dcera se narodila 3.45 kg v půl roce 6,3kg. Mladší 3,3 kg, v půl roce 7,8kg. V roce obě něco málo přes 9 kg. Každé dítě je jiné… :nevim:
Pokud je mimčo v pohodě a dětská Dr nemá problém, nedělala bych si z toho vrásky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
652
12.4.21 20:30

Obě holky měly 3950g porodní a v půl roce měly skoro 9kg, ale v 9měsících chodily okolo nábytku v 11 chodily a v roce měly jen asi 10,4kg. Samozřejmě plně kojené do 6 měsíců
Synovec měl porodní 4300g a v 6m měl 11kg (taky plně kojen) byl jak Michelinek a bohužel od tak 6-7 let je tlustý…takže bych to nepřehánělam, ale třeba bych zkusila odstříkat a zjistit kolik vypije…to, že není nespokojený neznamený, že nemá hlad…a už bych mu určitě zkoušela příkrmy…jakříkal můj švagr u staršího synovce, který moc nehctěl ani kojení, ani Sunar…dej mu řízek, kdo by pil mlíko:-):-):-)…tak třeba příkrmy budou pro něj lepší…
Jo a všechny děti samozřejmě byly vysoké (u nás v rodině je nejmenší výška 176 cm:-), ale míry si nepamatuju 79 v roce holky, kluci ještě víc)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
570
12.4.21 21:53

Sice se na to neptáš, ale mě ta váha nepřijde špatná. Kolik teď přibere za měsíc? Co na váhový přírůstek říká pediatr?
Naše se narodila s 3,7kg, teď má (v 6,5 měs.) 6,3kg a měří 68cm, je to žížala dlouhá :D za poslední měsíc přibrala jen 250g a pediatr nic neříkal :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat