Reklama

Váha v těhotenství od kdy počítat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.17 21:46
váha v těhotenství od kdy počítat

Prosím o anonym
mám otázku, nemůžeme se totiž doma dohodnou, jakou říkáte váhu se kterou jste otěhotněli?
Otěhotněla jsem s 86kg, zhubla na 81 ( to bylo ve 12tt a doktorka mi to napsala do průkazky ) a ted mám 89kg
já tvrdím že jsem přibrala 8kg, manžel že jen tři :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62543 příspěvků 3 inzeráty 10.02.17 21:49

Pravdu má manžel :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.17 21:51
@j.a.n.i1 píše:
Pravdu má manžel :mrgreen:

jsi mi udělala dětinskou radost :potlesk: i když doktoři asi radši kouknou na to co mám v průkazce

axelina
Ukecaná baba ;) 1880 příspěvků 3 inzeráty 10.02.17 21:54
@Anonymní píše:
Prosím o anonym
mám otázku, nemůžeme se totiž doma dohodnou, jakou říkáte váhu se kterou jste otěhotněli?
Otěhotněla jsem s 86kg, zhubla na 81 ( to bylo ve 12tt a doktorka mi to napsala do průkazky ) a ted mám 89kg
já tvrdím že jsem přibrala 8kg, manžel že jen tři :nevim:

a neni to jedno :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.17 21:56

@axelina je ale zajímá mě co kdo uvádí

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1864 příspěvků 2 inzeráty 10.02.17 22:01

Ja mam v prukazce taky vahu z 12 tydne a predtim jsem tri kila vyblila… Nijak extra to ale neresim.

Dana V
Kecalka 452 příspěvků 8 inzerátů 10.02.17 22:04

Já uváděla aktuální váhu při vystaveni těhotenské průkazky a od toho jsem se odpichla :) jinak bych řekla, ze jsi přibrala těch 8 kg, na to každý doktor bude koukat. Já nejdřív dost přibrala a pak po zjištění těhotenské cukrovky dost zhubla

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.17 22:05

@Dana V taky myslím že všichni koukají na průkazku

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 10.02.17 22:09

Mě zapsali do průkazky váhu se kterou jsem začínala a ta je klíčová. Od té se potom počítá. Pokud si zhubla, zapiš si i tu menší váhu a potom normálně budeš psát jen větší :D
Logicky si přibrala 8 kilo ale od původní jen 3 a já bych počítala jen ty 3 protože si začínala na 86 ne na 81 kg :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.17 22:12

@KatieAndLily tak přesně o tomhle se tu dohadujeme :lol:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62543 příspěvků 3 inzeráty 10.02.17 22:16

NO, já bych řekla to, že chyba je na straně lékaře, protože váha ve 12tt není váha před otěhotněním… a vím, že třeba při screeningu se na ni ptali. Když to vezmu do extrému, tak pokud by někdo na těhotentví přišel třeba ve 30tt, tak taky tuhle váhu přece nemůže uvádět jako tu počáteční.

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 10.02.17 22:20
@Anonymní píše:
@KatieAndLily tak přesně o tomhle se tu dohadujeme :lol:

Já začala na 55 a teď mám 59. Zhubla jsem na 53 ale váhu jsem si začala připočítávat až jsem dosáhla původní hmotnosti takže jsem přibrala 4 kila :kytka:
Počítej si váhu od původní. Je to lepší :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.17 22:22

@KatieAndLily právě je to lepší :oops:

Půáček
Kecalka 264 příspěvků 10.02.17 22:36

Já to taky zjišťovala, ale opravdu se bere váha před otěhotněním. Manžel má pravdu :palec:

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 10.02.17 22:37

Tak ja treba mela v prukazce prirustek 9kg, i kdyz jsem ve skutecnosti pribrala 12kg. A to jen proto, ze me sestra poprve vazila v zimni bunde a kozackach :mrgreen: A pak pri druhe kontrole bylo o 10 stupnu vic, ja prisla v mikine, tentokrat me zula a rika mi „Vy jste zhubla!!“ :zed: :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama