Vaječníky a mastné vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hvezda70
Kecalka 144 příspěvků 08.07.19 12:57
Vajecniky a mastne vlasy

Asi jsem to nazvala blbe ale nevedela jsem jak jinak to zformulovat. Poslednich 5 let se mi hodne masti vlasy, kdyz je necham dele mastne tak mi i vic padaji. Byla jsem na gynekologii a dr.mi rekl ze to delaji vajecniky, nabidl mi horm. antikoncepci ale tu nechci. Nevite jak jinak(bylinky) umirnit to masteni? Zkusila jsem vselijake sampony ale je videt ze to proste nepomaha, ze je to problem ze vnitr. Diky za rady.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
7.straka
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 08.07.19 13:46

Mám k tomuhle tématu dvě, zdánlivě debilní, připomínky. 1. Zkusila jsi profesionální vlasovou kosmetiku? On je v tom rozdíl. (A to používám jen drogerii) takže se zkus poradit s kadeřnicí, ta by měla být schopná pomoci. 2.kam dáváš kondicionér? Ten totiž patří jen do délek. Což jsem třeba já osobně do třiceti nevěděla :)

Hvezda70
Kecalka 144 příspěvků 08.07.19 13:49

@7.straka ja bohuzel musim jen z lekarny a to mam opravdu vyzkouseno vse. A kondicioner davam jen do delek, hned vlasy foukam a stejne nic nepomaha.

7.straka
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 08.07.19 13:59
@Hvezda70 píše:
@7.straka ja bohuzel musim jen z lekarny a to mam opravdu vyzkouseno vse. A kondicioner davam jen do delek, hned vlasy foukam a stejne nic nepomaha.

Tak to víc neporadím. Ještě mě napadla endokrinologie, když si gynekolog myslí, že vaječníky dělají něco nestandardního.

dendishek
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 08.07.19 14:19

Určitě to může být hormonálního původu. Do antikoncepce bych ale určitě také nešla. Napadá mě pouze cvičení horm. jógy či změna životosprávy. Ještě ale můžeš vyzkoušet přímo radu kožního lékaře. Také se na to specializují.

stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 08.07.19 14:24

@Hvezda70 denně mýt vlasy, nic jiného nepomáhá

Hvezda70
Kecalka 144 příspěvků 08.07.19 14:25

Na kozni mi daji vzdy kortikoidy :( a stitnou zlazu mam v poradku. Muze tento stav zhorsovat i cukr?

Verun83
Extra třída :D 10175 příspěvků 08.07.19 17:31

Co pouzivas za sampony? Silikony, parabeny by obsahovat nemel, oboje muze zhorsovat stav pokozky.

Muzes zkusit gynex.

Hvezda70
Kecalka 144 příspěvků 08.07.19 21:23

@Verun83 pouzivam od Biodermy pres Vichy az primo lekarenske sampony… Po Gynexu mam. prujem, beru Drmek, ten mi hodne pomaha ale mastne vlasy pretrvavaji.

Verun83
Extra třída :D 10175 příspěvků 09.07.19 06:10
@Hvezda70 píše:
@Verun83 pouzivam od Biodermy pres Vichy az primo lekarenske sampony… Po Gynexu mam. prujem, beru Drmek, ten mi hodne pomaha ale mastne vlasy pretrvavaji.

A cetla si nekdy slozeni tech samponu? Mozna je prodava lekarna, ale ja bych si je na hlavu nedala. A typ samponu mas jaky? Jako pro jaky typ vlasu? Korinky mastne a zbytek vlasu?

Proc nezkusis nejake ciste prirodni? Urterkram treba s tea tree olejem, cisti pokozku hlavy,…

Hvezda70
Kecalka 144 příspěvků 09.07.19 08:32

@Verun83 typ kupuji vetsinou bud na citl. pokozku a nebo na mastne primo. A na slozeni jsem nekoukala to je fakt. Muzu se tedy na nejakej. podivat ale tim ze jsem ekzematik tak mi nic moc nesedne… A mam mastne jen u hlavy.

Verun83
Extra třída :D 10175 příspěvků 09.07.19 08:57
@Hvezda70 píše:
@Verun83 typ kupuji vetsinou bud na citl. pokozku a nebo na mastne primo. A na slozeni jsem nekoukala to je fakt. Muzu se tedy na nejakej. podivat ale tim ze jsem ekzematik tak mi nic moc nesedne… A mam mastne jen u hlavy.

Zkus ten urterkram, nebo attitude ma prijemne sampony.

Hvezda70
Kecalka 144 příspěvků 09.07.19 09:00

@Verun83 vyzkousim, dekuji

Uživatel je onlineTiger-lily
Vesmírná mluvilka 34754 příspěvků 09.07.19 17:55

@Hvezda70 Dělali ti nějaké hormonální odběry? Říct, že to dělají vaječníky a nic dál, to je fakt chytré :zed:. Otravovala bych kožní - gynekologii, aby mi ty odběry udělali a zjistili teda víc. Cukr určitě omez, na tyto problémy omezení sacharidů může mít pozitivní účinek a i tak není zdravé to se sladkým přehánět. A hodně pohybu na čerstvém vzduchu, jíst hodně zeleniny i ovoce, luštěniny, to obsahuje přírodní estrogeny. A zkusila bych i tu hormonální jógu, jak už tu bylo zmíněno. Je tu i jógová poradna , tak se zkus zeptat tam, co by ti odbornice doporučila.

Hvezda70
Kecalka 144 příspěvků 09.07.19 19:37

@Tiger-lily nedelali, muzu si o te hor. profil rict sama?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama