Vaječníky, horečka a zkušební doba

Anonymní
8.2.20 22:36

Vaječníky, horečka a zkušební doba

Ahoj. Jsem po resekci leveho vajecniku (2 roky zpet). A vcera na me prisli strasne bolesti toho druheho (praveho). V noci jsem se probudila se zimnici, pritel me nabalil x dekama. Rano jsem se probudila a namerena horecka - 38,8. Boli me i zaludek, nedokazu nic snist.
Pritel mi rika, at jedeme na pohotovost, at se netrapim a nemam bolesti. Rada bych sla, nechci nic podcenovat, bolesti vajecniku mam nesnesitelne.
Akorat jsem ted v nove praci (zkusebni doba), tak se bojim, aby me nevyhodili. Hlavne mi sefova rikala, ze nema rada, kdyz si nekdo bere nemocenske, ze je proti tomu. A kdyby me vyrazili, na pracak nemuzu a nemela bych zadny prijem penez, nic. (Z pracaku me vyhodili, jelikoz jsem sla do jine prace, kam jsem mela jit hned dalsi den, ale odlozili to na pristi tyden, tak jsem se na ten tyden sla prihlasit na pracak, ale uz jsem se nedostavila na schuzku, tak me vyhodili). Vim, ze zdravi je dulezitejsi, ale ten strach ze me vyhodi z prace, tak to nedam. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12236
8.2.20 22:40

Zdraví je důležitější, v takovém stavu beztak nebudeš moci pracovat, tak šup do nemocnice a po uzdravení rychle hledat novou práci, a třeba když budeš mít neschopenku ze špitálu, budou vědět, že to nebyla žádná sranda a nevyhodí tě
co je to za práci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13670
8.2.20 22:47

Rozhodne na pohotovost zdravi je dulezitejsi, s praci to nejak dopadne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2538
8.2.20 23:00

Jestli jsou bolesti nesnesitelné, samozřejmě není na co čekat a je potřeba ihned jet na kontrolu…může to krvácet, může být uvnitř nějaký zánět, jděte se nechat zkontrolovat

:kytka:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22085
8.2.20 23:13

Doufám, že jsi jela na pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
823
8.2.20 23:13

Riskuješ jen svoje zdraví. Aby jsi jednou svého rozhodnutí nelitovala. Nesnáším takové kecy od zaměstnavatelů. Prostě běž do nemocnice. Čím dříve tím lépe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama