Vajíčko maxi - cosi, Römer, cybex, besafe, zopa?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anetavelkanova
Povídálka 11 příspěvků 26.07.18 15:47
Vajíčko maxi-cosi, Römer, cybex, besafe, zopa?

Ahoj maminky, jaké vajíčko do auta vlastníte, nebo byste doporučili pro novorozeně? Z hlediska bezpečnosti, a aby mělo sklápěcí stříšku a dalo se pomocí adaptéru upevnit na kočárek. Prosím o odkazy nebo přímo názvy :) moc děkuji

Reakce:

Katerina308
Kecalka 487 příspěvků 42 inzerátů 26.07.18 16:01

měla jsem na obě děti maxi cosi cabrio fix a byla jsem spokojená. Adaptéry jsou na ní skoro ke každému kočáru. Stříška se vytahuje ze zadní strany sedačky, ale není sklápěcí, připíná se na rukojeť autosedačky, pomocí textilních oček.

Aspera
Generální žvanilka 20785 příspěvků 1 inzerát 26.07.18 16:09

Taky jsem měla maxi cosi. Vybírala jsem dle toho kočárek, aby na něj šla a tahle šla na hodně typů. Navíc jsme měli family fix do auta na poutání a to bylo taky super, pásem jsem nikdy tu sedačku nepřipoutala tak pevně.

Anetavelkanova
Povídálka 11 příspěvků 26.07.18 16:16
@Aspera píše:
Taky jsem měla maxi cosi. Vybírala jsem dle toho kočárek, aby na něj šla a tahle šla na hodně typů. Navíc jsme měli family fix do auta na poutání a to bylo taky super, pásem jsem nikdy tu sedačku nepřipoutala tak pevně.

Family fix je něco jako základna? Která je napevno v autě a sedačka se na ni jen nacvakne?

Aspera
Generální žvanilka 20785 příspěvků 1 inzerát 26.07.18 16:17

@Anetavelkanova jo to je ono. Jen musí mít auto isofix.

Overlook
Kecalka 307 příspěvků 26.07.18 16:19

Máme Cybex Aton 5 2018. Sklápěcí stříška, adaptér na kočárek koupíš taky.

Anetavelkanova
Povídálka 11 příspěvků 26.07.18 16:30

@Aspera isofix mam, tak dobroš :)

Anetavelkanova
Povídálka 11 příspěvků 26.07.18 16:30

@Overlook děkuji :)

j.k.1133
Povídálka 42 příspěvků 26.07.18 16:32

Máme Kiddy evoluna i-size, top sedačka v německých testech… :lol:

Mia25
Kecalka 353 příspěvků 26.07.18 17:44

Máme Cybex aton Q plus a super. Adaptéry koupíš skoro na každý kočár a stahovací stříšku má. Měli jsme i starší verzi maxi cosi a teda oproti nynějšímu cybexu mi přišel o dost hůř zpracovaný a celkově min bezpečný.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >