Reklama

Vajíčko maxi - cosi, Römer, cybex, besafe, zopa?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anetavelkanova
Povídálka 11 příspěvků 26.07.18 15:47
Vajíčko maxi-cosi, Römer, cybex, besafe, zopa?

Ahoj maminky, jaké vajíčko do auta vlastníte, nebo byste doporučili pro novorozeně? Z hlediska bezpečnosti, a aby mělo sklápěcí stříšku a dalo se pomocí adaptéru upevnit na kočárek. Prosím o odkazy nebo přímo názvy :) moc děkuji

Reklama

Reakce:

Katerina308
Kecalka 462 příspěvků 43 inzerátů 26.07.18 16:01

měla jsem na obě děti maxi cosi cabrio fix a byla jsem spokojená. Adaptéry jsou na ní skoro ke každému kočáru. Stříška se vytahuje ze zadní strany sedačky, ale není sklápěcí, připíná se na rukojeť autosedačky, pomocí textilních oček.

Aspera
Generální žvanilka 20348 příspěvků 1 inzerát 26.07.18 16:09

Taky jsem měla maxi cosi. Vybírala jsem dle toho kočárek, aby na něj šla a tahle šla na hodně typů. Navíc jsme měli family fix do auta na poutání a to bylo taky super, pásem jsem nikdy tu sedačku nepřipoutala tak pevně.

Anetavelkanova
Povídálka 11 příspěvků 26.07.18 16:16
@Aspera píše:
Taky jsem měla maxi cosi. Vybírala jsem dle toho kočárek, aby na něj šla a tahle šla na hodně typů. Navíc jsme měli family fix do auta na poutání a to bylo taky super, pásem jsem nikdy tu sedačku nepřipoutala tak pevně.

Family fix je něco jako základna? Která je napevno v autě a sedačka se na ni jen nacvakne?

Aspera
Generální žvanilka 20348 příspěvků 1 inzerát 26.07.18 16:17

@Anetavelkanova jo to je ono. Jen musí mít auto isofix.

Overlook
Kecalka 307 příspěvků 26.07.18 16:19

Máme Cybex Aton 5 2018. Sklápěcí stříška, adaptér na kočárek koupíš taky.

Anetavelkanova
Povídálka 11 příspěvků 26.07.18 16:30

@Aspera isofix mam, tak dobroš :)

Anetavelkanova
Povídálka 11 příspěvků 26.07.18 16:30

@Overlook děkuji :)

j.k.1133
Povídálka 40 příspěvků 26.07.18 16:32

Máme Kiddy evoluna i-size, top sedačka v německých testech… :lol:

Mia25
Kecalka 338 příspěvků 26.07.18 17:44

Máme Cybex aton Q plus a super. Adaptéry koupíš skoro na každý kočár a stahovací stříšku má. Měli jsme i starší verzi maxi cosi a teda oproti nynějšímu cybexu mi přišel o dost hůř zpracovaný a celkově min bezpečný.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama