Vajíčko se spermií se nemají rádi - otěhotněl někdo přirozeně?

39
21.3.16 17:14

vajičko se spermíji se namají rádi otehot.nekdo přirozene?

Ahoj holky měla jsem dva kety za sebou a žádneho mrazačka nemáma. V sanusu nám zistili, že vajíčko se spermiji se nemají radí. Otehotnel nekdo prirozene?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3580
21.3.16 17:19

Jak nemají rádi? To je tedy odborný lékařský termín :roll: Odpověď na tvoji otázku ti dá přes internet někdo dost těžko, když neznáme jiné okolnosti.. Nejspíš otěhotnět přirozeně nepůjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
21.3.16 18:06

Nemají radi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12181
21.3.16 18:13

No, pokud vajicko nema rado jen jednu spermii, tak se treba zamiluje do jine… Ale jestli nema rado spermie celkove, tak to uz bude problem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4841
21.3.16 18:34
@trpaslinka píše:
No, pokud vajicko nema rado jen jednu spermii, tak se treba zamiluje do jine… Ale jestli nema rado spermie celkove, tak to uz bude problem
:lol: :lol:

@Adika84 prosím Tě, to Ti udělali testy na imunologii, nebo v CAR?
Jedná se o alergii na sperma? Nebo i na embryo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
777
21.3.16 18:37

Mám den na pipinu, ale tohle mi zvedlo náladu :think: :potlesk: :mrgreen: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54329
21.3.16 18:41

Tahle lekarska diagnoza me fakt pobavila :mrgreen: Bud ma doktor pocit, ze vsechny jeho pacientky jsou slabomyslne, a musi jim vsecko sdelovat jako blbeckum, nebo to nedokazal odborneji vysvetlit jen te jedne, ze se musel uchylit k takovymhle terminum, ale na me nekdo tohle zkusit, asi bych se teda durazne ohradila, ze absence lekarskeho vzdelani jeste nutne neznamena absenci mozku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
21.3.16 18:47
@Adika84 píše:
Ahoj holky měla jsem dva kety za sebou a žádneho mrazačka nemáma. V sanusu nám zistili, že vajíčko se spermiji se nemají radí. Otehotnel nekdo prirozene?

když se nemelo moje vajicko rado s manzelovo spermijí tak ne neotěhotněla jsem prirozene ale pomoci IVF 8) po 4,5 roce si k sobe nasli cestu a azcali se mit radi a prestali se nenavidet a z toho mame prirozene druhyho prcka :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
1185
21.3.16 18:57
@JayLee píše:
když se nemelo moje vajicko rado s manzelovo spermijí tak ne neotěhotněla jsem prirozene ale pomoci IVF 8) po 4,5 roce si k sobe nasli cestu a azcali se mit radi a prestali se nenavidet a z toho mame prirozene druhyho prcka :mrgreen:
ó, smíření :hug:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6800
21.3.16 19:05
@JayLee píše:
když se nemelo moje vajicko rado s manzelovo spermijí tak ne neotěhotněla jsem prirozene ale pomoci IVF 8) po 4,5 roce si k sobe nasli cestu a azcali se mit radi a prestali se nenavidet a z toho mame prirozene druhyho prcka :mrgreen:

Co si provedli, že spolu nemluvili? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1606
21.3.16 19:14
@Adika84 píše:

Ahoj, pokud se jedna o ten pripad, kdy tve telo reaguje na partnerove spermie neadekvatni „alergickou“ reakci, ze je zlikviduje, tak ano, znam. Na doporuceni lekare pomohl 3mesicni sexualni pust. Nebo teda pouzivat prezervativ, aby telo „vygumovalo“ z pameti reakci na nezadouci cizorodou latku-spermie. Vysledkem bylo otehotneni nasledujici mesic. Zda skutecne pomohla vyse uvedena rada vsak tezko rict :nevim:. Kazdopadne za pokus to stoji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
21.3.16 19:15

@Pajka89:Odborny název neviem tetka hned, papíri od dotrora u sebe nemám. liečime sa v sanusu Pardubice od roku 2013,dělali nám IUI, IVF, to bylo neuspešné, nakoniec v labolatorii v sanusu zistili, že vajíčko se spermíí jsou na sebe alergická. Žádne imunologicka vyšetreni nám nedelali. Otehotněla jsem po ET.to mám 2letou holku, tetka od ledna jsem byla na ket, byli 2 mrazačky, jedno mrazení přežilo, ale neotehotnela som, druhe vajíčko neprežilo rozmrazovaní a nevívíjalo sa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
21.3.16 19:19

@Efka2015 Testy dělali v sanusu pardubice. Skoušeli víc vajíček s vícema spermiama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
21.3.16 19:22

@majdalenka20 Tak to jsem ráda, že muj dotaz vám zvedlo náladu. Ja mám den na pipinu od včera a dneska me to dorazilo, že vajíčko nepřežilo rozmrazení, já jsem měla jet dneska na poslední ket, ale bohužel to nevišlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12181
21.3.16 19:35

@Adika84 omlouvam se, pokud jsem se Te nejak dotkla, to jsem nechtela, ale proste nazev diskuze mne pobavil, no :oops: Nemela jsem v umyslu Te nejak ranit ci tak neco. A je mi lito, ze mas problemy otehotnet prirozene. Prosim, prijmi alespon virtualni kyticku :kytka: jako omluvu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat