Vajíčko do auta se základnou ,,s nohou,,

362
12.5.20 14:12

vajicko se zakladnou ,,s nohou,,

Ahojte, mám doraz ohledně autosedaček - vajíček. stále nechápu - když pořídím vajíčko 0-13 kg, je třeba vždy dokupovat základnu na isofix, tím myslím takovéto,,heblo s nohou,,? nebo jsou i vajíčka bez toho, co jen zacvaknu do isofixu v autě a hotovo.. konkrétně mám vybráno casualplay easy prima. už se sice nevyrábí, ale jako jediná sedačka jde až do lehu. díky všem :think: :* :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2049
12.5.20 14:16

Vajíčko můžeš mít buď samotné, a pak se pripouta na pásy, anebo se základnou (jestli mají všechny základny nohu, to nevím), která se zacvakne do isofixu a vajíčko do ní.

Samotné vajíčko bez ničeho se na isofix pridelat neda.

Jinak tu konkrétní sedačku neznám, ale pokud se už nevyrábí, jak bude ten váš konkrétní kus starý? Já jen že ty plasty stárnou a po cca 5 letech se to prý má vyhodit bez ohledu na opotřebení…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1886
12.5.20 14:20

Taky myslim, ze vajicko samotné isofix nema. Nikdy jsem takové neviděla. Jak je psano vyse, bud zakladna na isofix, nebo poutat pasem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12169
12.5.20 14:32

@Eva.asdfghjkl vajíčko samotné do isofixu nejde, pouze pásem. Základna se dává do isofixu. Vajíček do lehu jde samozřejmě více, např. Cybex cloud Z i size myslim, prostě platinum ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3895
12.5.20 14:46

Jak do úplného lehu? ve 100% lehu nebudeš nikdy mít žádné vajíčko - to by ti z toho dítě při nárazu vyletělo ne? Ale polohovatelných je mnohem víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1799
12.5.20 14:51

https://www.madeformums.com/…-from-birth/ tady máš aktuální přehled sedaček, co jdou do lehu. Jinak vajíčka připojený isofix nemají, protože by byly strašně těžké na přenášení. Proto ta základna, noha je další stabilizační prvek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11111
12.5.20 14:52

Pokud bys chtěla dítě vozit vleze, existují i speciální schválené vaničky. Ale značku nevím, jen jsem to párkrát viděla. Vajíčko s Isofixem není, musí se kupovat zvlášť základna. Existují i výrobci, kteří dělají základnu pro vajíčko, na kterou se pak nacvakne sedačka další kategorie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
362
12.5.20 15:16

Moc všem děkuju! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2986
12.5.20 19:48

Cybex vajicko se základnou… da s ei polohovat ale to max na kocaru nebo proste mimo auto. To vajicko za jizdy musi mit urcity tvar z nejakyho duvodu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
362
13.5.20 06:12

Jasně, chápu. mě právě zmátlo to casual easy prima, to se dá dát skoro až do lehu i za jízdy. ale jak říkám, už se nevyrábí. tak jsem hledala něco podobného. vím, že jsou vajíčka, která se dají napolohovat na kočárku potom, ale přímo v autě? nevíte někdo? leh úplně ne, ale trochu leh. koupila jsem si autokorbičku maxicosi jade, prý novinka na trhu. dítě tam opravdu leží, ale je hrozně těžká a zabírá 2 místa, dává se podélně přes 2 sedačky. navíč se ni při 2. použití zasekl isofix, takže vracím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat