Vak na prádlo (Lidl) - zápach

681
4.4.17 09:04

Vak na prádlo (Lidl) - zápach

Hezký den,
včera jsem koupila v Lidlu vak na špinavé prádlo k malému do pokojíčku. Vak jsem už dvakrát vyprala, ale stále tak chemicky smrdí - máte to taky tak, nebo mám smůlu na kus? Bylo na něm napsáno, že je vyroben v Číně… Fakt je toho zápachu plná koupelna.
Dá se zápach nějak odstranit (třeba octem), nebo to bude prostě napuštěné nějakým chemickým koktejlem a raději vyhodit? :think:
Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4642
4.4.17 09:06

2× prala a smrdí stále? Tak ho běž vrátit… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 09:14

Koupila jsem je taky a ani jsem je prát nemusela, nesmrdí. Zkus vrátit nebo vyměnit, v Lidlu s tím nemají žádný problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
681
4.4.17 09:18

@mau-mau @BedřiškaA Když já nevím, jestli by ho vypraný a bez cedulky vzali…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 09:23

@knupka Vezmou. My jsme tam takhle koupili stan, ten velký rodinný, byli jsme s ním týden na dovolené, pršelo snad 4 dny a tam nebyl podlepený šev na okýnku ve stropě, tak nám tam pořád pršelo. Po dovče jsme stan vrátili, pochopitelně celý zablácený a bez problému. Stačí mít účtenku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
681
4.4.17 09:36

@BedřiškaA Tak děkuji. Snad ji bude manžel někde mít - kupoval on.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 09:39

@knupka Chce to z Lidlu schovávat vždycky, protože tam fakt není problém něco vrátit nebo vyměnit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
681
4.4.17 09:46

@BedřiškaA A můžu se ještě zeptat - ani když k němu čichneš zblízka, tak nic necítíš? To by znamenalo, že mám opravdu nějaký špatný kus :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4617
4.4.17 10:01

Ja taky mam - ale kupovany uz tak pred roky mozna dele a taky nesmrdi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 10:03

@knupka Heleď smrdí tak nějak normálně, novotou a asi chemií, ale je to tak nějak normální „smrad“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 10:06

Já jsem ho včera koupila a taky příšerně smrdí. Byl colou noc na balkoně a smrdí furt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
681
4.4.17 10:24

@sestřička3 A budeš ho vracet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 11:15

Nebudu ho vracet, neb jsem si vyhodila učtenku, já trouba. Doufala jsem, že vysmrádne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
681
4.4.17 11:45

@sestřička3 No já taky chtěla zkusit balkon, ale ani dvojí vypránì nepomohlo, tak půjde asi zpět :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.17 10:37

@knupka Já jsem ho včera koupila a také mi hrozně smrdí, a to jsem ho chtěla dát k synovi do pokoje. stále visí na balkoně. Půjdu ho vrátit, když tady čtu, že nevysmrádne ani po vyprání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama