Vakcína na akné x Roaccutan

11.2.20 15:31

Vakcína na akné x Roaccutan

Dobrý den,

zajímalo by mě, zda někdo nemá zkušenosti s Vakcínou na akné. Prej je to novinky a já nemohu najít více info. Vím, jen to, že to jedna moje známá měla od alergologa/imunologa. Nesetkaly jste se s tím? :) V případě, že ano.. vrátilo se vám to třeba, pomohlo to? :) Budu ráda za jakoukoliv radu!
A ohledně Roaccutanu.. máte špatné nebo dobré zkušenosti? Mám podstoupit léčbu pomocí něho, ale přijde mi to jako svinstvo. A jak jsem četla na diskuzích ohledně tohoto léku, tak ženy na to spíše nadávají.

Rozhoduji se, co zkusit.. a co nebude pro mé tělo tak hrozné.

Nebo pokud máte jakékoliv jiné zkušenosti, co vám pomohlo na akné (mám těžkou formu a už si nevím rady..). Budu ráda za cokoliv! :andel:

Předem všem děkuji za rady a zkušenosti! :mavam: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18
11.2.20 16:15

Ahoj! Já bojovala s akné od puberty cca 10 let, taková střední forma a jediné, co mi pomohlo, byly větší dávky vitamínu B5. Kdybys chtěla odkaz, kde nakupuji, dej vědět. Pleť mám teď už pár let čistou (až na flíčky, které po akné zůstaly) a je to pocit k nezaplacení :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
včera v 08:28

@vivi9991 Koukám, že nikdo nenapsal. Já měla hodně těžké akné. Odebrali mi vzorek a z toho nco vytvořili. Žádný efekt to nemělo. Je to už přes 10 let. Brala jsem Roaccutane. To zabralo. Jediná věc, co zabrala. U mě to bylo nutné, protože jsem to měla opravdu strašné. Nežádoucích účinků jsem měla opravdu hodně a nerada na to vzpomínám. Přibrala jsem, bylo strašně špatně, pořád na zvracení a dlouho jsem měla imunitu v háji (to ale mohlo být způsobeno i něčím jiným). Pokud by to nebylo tak silné akné, tak bych do toho nešla. Záleží, co na to říká doktorka. Navrhla ti to? Od té doby jsem měla pleť docela dobrou, ale nyní se to zase zhoršilo.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
včera v 08:36
@Nikca05 píše:
Ahoj! Já bojovala s akné od puberty cca 10 let, taková střední forma a jediné, co mi pomohlo, byly větší dávky vitamínu B5. Kdybys chtěla odkaz, kde nakupuji, dej vědět. Pleť mám teď už pár let čistou (až na flíčky, které po akné zůstaly) a je to pocit k nezaplacení :palec:

Kde nakupuješ?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama