Vakcíny na covid a rozdílné šarže

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
18
16.1.22 15:44

Vakcíny na covid a rozdílné šarže

Docela by mě zajímalo co si o tomhle myslte: ***. V článku a ve videu píší a říkají, že ne všechny vakcíny na covid jsou stejné, některé šarže jsou prý horší než jiné. Když pominu zdroj, tak si stejně říkám co když je to pravda? Co myslíte je to možné? Proč ano, proč ne? Vím že zdroj je pochybný, ale fakt by mě to zajímalo. Docela se na další dávku bojím jít… Četla jsem to včera před spaním a v noci jsem na to myslela a říkala si, že to je určitě pravda, teď si zase myslím že je to blbost…ale co když? Kdyby to byla pravda tak je to fakt děsivé.. Uklidněte mě, že je to blbost nejlépe někdo kdo tomu rozumí a odůvodní mi to :D

Edit admin: smazán odkaz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
38945
16.1.22 15:55
@Danus130 píše:
Docela by mě zajímalo co si o tomhle myslte: https://otevrisvoumysl.cz/…ale-v-obehu/?… . V článku a ve videu píší a říkají, že ne všechny vakcíny na covid jsou stejné, některé šarže jsou prý horší než jiné. Když pominu zdroj, tak si stejně říkám co když je to pravda? Co myslíte je to možné? Proč ano, proč ne? Vím že zdroj je pochybný, ale fakt by mě to zajímalo. Docela se na další dávku bojím jít… Četla jsem to včera před spaním a v noci jsem na to myslela a říkala si, že to je určitě pravda, teď si zase myslím že je to blbost…ale co když? Kdyby to byla pravda tak je to fakt děsivé.. Uklidněte mě, že je to blbost nejlépe někdo kdo tomu rozumí a odůvodní mi to :D

Nechod, urcite dostanes sarzi, kterou schvalne udelali nekde doma na koleni, aby byla co nejhorší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7734
16.1.22 16:26

Covid mě baví čím dál víc! Pevně doufám, že omikronem to nekončí! Lidi prostě nezklamou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2026
16.1.22 16:30

A co si myslíš že ti píchnou? Přejetou brzdovou kapalinu z dvanácettrojky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20269
16.1.22 16:31

JE to lež na serveru co šíří lži.
A ty jim v tom pomháš.

nic jiného.

@admin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
16.1.22 16:44
@fera21 píše:

Dot 3 v dnešní době není žádný zázrak :mrgreen: to chce alespoň Dot 5 :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
733
16.1.22 17:32

Já jsem za takové stránky jako je otevrisvoumysl ráda.. to že někdo jako David Formánek se myslím jmenuje, dává svůj čas a překládá různá videa. Lze tak najít informace i jiné než lži z mainstreamu.
A co se týká vakcín, tak info že existují různé šarže.. tak toho už ven proniklo celkem dost. Ono se také hlásí nežádoucí účinky a úmrtí po vakcínách. Je obrovská podhlášenost, udává se že u této vakcíny je to pouhých 1%.. ale i u jiných vakcín hlášené vedlejší účinky nejdou přes 10%. Lze si vše dohledat, třeba v systému VAERS.. ale je to v angličtině. Zjistíte pak, že je hlášeno přes 50tisíc úmrtí po vakcíně. Kolik je skutečně mrtvých si můžete domyslet. Poslední čísla z Vaersu byla 2,5 milionu hlášených vedlejších účinků.
Stejně tak si s tím už cca 2měsíce dozadu dal práci nějaký člověk přímo v USA a na nějakém videu ukazoval hlášené nežádoucí účinky.. byly tam jednotlivé státy v americe, vakcíny a jejich šarže. Ukázalo se, že běžně mají hlášeno kolem 2-3 hlášení na šarži. A u některých šarží.. vycházelo to nějak že jich je 5%, bylo hlášeno přes 1500 případů. Takže ano některé šarže jsou extrémně nebezpečné. Těchto zpráv vyšlo už více. Tyto data nejsou zase tak tajná a dají se dohledat, pro toho kdo chce.
V mainstreamu ani na novinkách, v televizi vám to neřeknou. Ti co naletěli, tak si nechtějí přiznat svůj omyl a chybu, kterou udělali. Kopou kolem sebe a řvou, že jsou to lži.
Myslím, že nebude trvat zase tak dlouho a i oficiální média vylezou ven s pravdou.. a ta bude pro mnohé velmi krutá. Ostatně zprávy začínají prosakovat už i v mainsteamu.. za mě je to samozřejmě záměr, dost možná s tím přesně takto počítali a přesně takto naplánovali. Nic není náhoda. To nemění nic na tom, že každý je zodpovědný za svá rozhodnutí.. a pokud někdo věří zločincům a lhářům, nechá sobě a svým dětem napíchat toto svinstvo.. tak může poděkovat jen sám sobě. Ostatně papír jste všichni podepsali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1913
16.1.22 17:37
@cartera píše:
Já jsem za takové stránky jako je otevrisvoumysl ráda.. to že někdo jako David Formánek se myslím jmenuje, dává svůj čas a překládá různá videa. Lze tak najít informace i jiné než lži z mainstreamu.
A co se týká vakcín, tak info že existují různé šarže.. tak toho už ven proniklo celkem dost. Ono se také hlásí nežádoucí účinky a úmrtí po vakcínách. Je obrovská podhlášenost, udává se že u této vakcíny je to pouhých 1%.. ale i u jiných vakcín hlášené vedlejší účinky nejdou přes 10%. Lze si vše dohledat, třeba v systému VAERS.. ale je to v angličtině. Zjistíte pak, že je hlášeno přes 50tisíc úmrtí po vakcíně. Kolik je skutečně mrtvých si můžete domyslet. Poslední čísla z Vaersu byla 2,5 milionu hlášených vedlejších účinků.
Stejně tak si s tím už cca 2měsíce dozadu dal práci nějaký člověk přímo v USA a na nějakém videu ukazoval hlášené nežádoucí účinky.. byly tam jednotlivé státy v americe, vakcíny a jejich šarže. Ukázalo se, že běžně mají hlášeno kolem 2-3 hlášení na šarži. A u některých šarží.. vycházelo to nějak že jich je 5%, bylo hlášeno přes 1500 případů. Takže ano některé šarže jsou extrémně nebezpečné. Těchto zpráv vyšlo už více. Tyto data nejsou zase tak tajná a dají se dohledat, pro toho kdo chce.
V mainstreamu ani na novinkách, v televizi vám to neřeknou. Ti co naletěli, tak si nechtějí přiznat svůj omyl a chybu, kterou udělali. Kopou kolem sebe a řvou, že jsou to lži.
Myslím, že nebude trvat zase tak dlouho a i oficiální média vylezou ven s pravdou.. a ta bude pro mnohé velmi krutá. Ostatně zprávy začínají prosakovat už i v mainsteamu.. za mě je to samozřejmě záměr, dost možná s tím přesně takto počítali a přesně takto naplánovali. Nic není náhoda. To nemění nic na tom, že každý je zodpovědný za svá rozhodnutí.. a pokud někdo věří zločincům a lhářům, nechá sobě a svým dětem napíchat toto svinstvo.. tak může poděkovat jen sám sobě. Ostatně papír jste všichni podepsali.

už si jdu koupit rakev resp. i ostatním tedy rakve
určitě rakve rychle dojdou vzhledem k počtu očkovaných
to bude volných bytů!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1913
16.1.22 17:39
@fera21 píše:

do některých míchaji rum a do jiných Braník, a pardon ono se už v Braniku pivo nedělá, mám pocit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
733
16.1.22 17:39
@šklíbakočka píše:
už si jdu koupit rakev resp. i ostatním tedy rakve
určitě rakve rychle dojdou vzhledem k počtu očkovaných
to bude volných bytů!!!

spíš si začni dávat bokem prachy na zdravotní péči, kterou budeš potřebovat.. zadarmo ji sotva dostaneš. Farma firmy nejsou blbé, aby si zákazníky takto průhledně odstřelily.. napřed vás pěkně podojí ;)

Kromě toho, očkování a celý tento covid podvod je jen záminka, pro úplně jiné věci. Ale to už jsou složitosti, které pokud ti to nedochází s vakcínama a covidem, jdou úplně mimo tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1913
16.1.22 17:48
@cartera píše:
spíš si začni dávat bokem prachy na zdravotní péči, kterou budeš potřebovat.. zadarmo ji sotva dostaneš. Farma firmy nejsou blbé, aby si zákazníky takto průhledně odstřelily.. napřed vás pěkně podojí ;)Kromě toho, očkování a celý tento covid podvod je jen záminka, pro úplně jiné věci. Ale to už jsou složitosti, které pokud ti to nedochází s vakcínama a covidem, jdou úplně mimo tebe.

Pravda pravda, hned se mkrnu, co mé peníze zrovna dělají
bylo to nějaké špatné, ani farma firmy nerostly
ale to se určitě obrátí
mrknu jestli by se nedaly koupit nějaký akcie výroben rakví
ale teď mám dilema, mám to vrazit do rakví nebo čekat na ty miliony prázdných bytů?
asi se optám na emiminu :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7734
16.1.22 17:51
@cartera píše:
spíš si začni dávat bokem prachy na zdravotní péči, kterou budeš potřebovat.. zadarmo ji sotva dostaneš. Farma firmy nejsou blbé, aby si zákazníky takto průhledně odstřelily.. napřed vás pěkně podojí ;)Kromě toho, očkování a celý tento covid podvod je jen záminka, pro úplně jiné věci. Ale to už jsou složitosti, které pokud ti to nedochází s vakcínama a covidem, jdou úplně mimo tebe.

Ještě si přečti podobně blbé weby o tom, že peníze jsou podvod, pak budeš mít jasno úplně :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
16.1.22 18:08

Stejně všichni žijeme v Metrixu :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
280
16.1.22 19:08

Těžko říct, ale kolem vakcinace a celého covidu je tolik podivností, že bych se tomu nedivila. Konec konců, ti, co tam ty výsledky prezentují, vycházejí jen ze statistik…a v grafech je to vidět jasne :nevim: A nevím, proč někdo označuje zdroj jako pochybný. V mainstreamech typu veškeré tv kanály, novinky, idnes.cz atd. kolem covidu tak lžou a prezentují info tak odporující medicíně, že někde říct, že se jedná o relevantní zdroj :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5699
16.1.22 20:40

Asi bych se tomu ani nedivila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu