Vakuové pytle na uskladnění oblečení?

1293
31.1.06 13:48

vakuové pytle na uskladnění oblečení??

Ahoj maminky,
prosím o radu nebo doporučení. Nemáte zkušenost s vakuovými uskladňovacími pytli na oblečení a lůžkoviny -Space bag nebo Vacu bag, které jsou inzerovány v televizi? Máme malý byt a žádný sklep. Pokud by se nám povedlo ušetřit tímto způsobem místo ve skříních, uvítali bychom to.
Problém je, že Vacu bags nabízí firma TV Products - s níž jsem jednou neudělala dobrou zkušenost… Space bag prodává firma Top shop.
Je to vůbec vhodné pro uchování miminkovského oblečení? A funguje to? (nedostane se do toho časem vzduch atd.)??
za případnou zkušenost děkuji!
pitrisek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

165
31.1.06 14:13

Ahoj, já jsem měla ty vaky od TV producuts a taky s tou firmou nemám dobré zkušenosti. Poslali mi ty vaky, nejsou na zip, ale na zacvakávací tyčku, a ráno byl jeden vypuštěnej. Tak jsem jim to poslal nazpátek, že to vracím a oni mi poslali zase jiné balení. Ale po zkušenosti s tím prvním vakem jsem to už nechtěla, tak jsem jim to zase poslala a napsala, že chci peníze. Za pár dní pošťačka zase přinesla balíček, který byl od nich a který jsem nevzala, tak nakonec mi peníze poslali. Myslím, že je tam 1 měsíc na vrácení peněz a podle mého soudu to schválně prodlužovali. Už bych si nikdy nic neobjednala. Ty vaky na zip budou určitě lepší, ale já po této zkušenosti od takových zásilkových obchodů nic nechci. Martina a kvíďata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
695
31.1.06 14:16

Ahoj Pitrisku,
i ja uz asi mesic o koupi premyslim. Porad nevim, ktery vybrat a taky se bojim, ze treba bude neco na tech saccich forovy -napr. zip, a za mesic je vyhodim.
Takze, prosim, piste zkusenosti.
Jinak ja vim jen to, ze v nem veci muzou byt skladovany pul roku a pak se doporucuje je znovu vyndat a prebalit, tedy znovu vysat vzduch ze sacku.
Marki

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1293
31.1.06 14:34

Ahojky, tak ajajaj,
koukám, že další jedna nepříjemná zkušenost s TV Products. Já si od nich totiž objednala takovej malej šicí stroj, a byl to docela děs.
Děkuju a snad má někdo zkušenost aspoň s tím Vacu bag…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1293
31.1.06 14:35

Teda… chtěla jsem říct zkušenost se Space bag. Už jsem z těch TV shopů jelen :wink: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
413
31.1.06 14:36

Ahoj holky,
u nás ty vaky mají v domácích potřebách asi za 90,–, ale vždy se zapomenu podívat jak vypadají, až půjdu do města, mrknu se, zjistím co je to za firmu a dám vědět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
585
31.1.06 14:37

Já jsem si vaky od TV Products teda si před měsícem koupila, i když jsem na ně žádnou chválu neslyšela, ale nevím jestli je to rukama, nebo něčím, jiným, ale já jsem do toho nacpala deky a peřiny pro hosty a je to pořád vyfouklé, neuchází to a opravdu jsem ráda, že mám doma trochu místa navíc.

Čau Archi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
958
31.1.06 21:57

Ahojky,
tak já mám ty pytle od TV products a jak bylo již zmíněno, tak nejsou na zip, ale na zacvaknutí tyčky. Ale na druhou stranu nemám problém s ucházením, jen mi přijdou ty velikosti divný. Menší pytel je zbytečně malý a větší je obrovský. Ale na uskladnování sezoního oblečení, nebo oblečení po malé se fakt užijou…Mrkněte na http://www.tvproducts.cz/detail.php?… a tam jsou i ty rozměry. Ted přemýšlím o koupi těch druhým, s tím zipem. To mi přijde praktičtější. Takže mohu doporučit, ale asi jen na sezonní věci a možná peřiny.
Kačula

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
920
31.1.06 22:45

Ahoj holky,
tak já po SPACE BAGu velice toužila a tak si ho v TV Product objednala, ale protože oni je pořád neměli, našla jsem je v zásilkovém obchodě magnet. http://www.magnet-bp.cz/…/default.pgm?… Pak mi přišli i ty od TV Product - ty nejsou ani na zip ani na zacvakovací tyčky, ale takový ten typ těsnících sáčků a ještě k tomu s jezdcem, který moc nefunguje. Ten vak od magnetu nemá jezdce, jen to zamáčknete (zacvakávací sáček)- ty jsou fakt skvělé. Já mám oboje a doporučuji Magnet a to i proto, že si můžete koupit jeden a nebo různé velikosti ve větším množství

Gabka a Stázinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5891
31.1.06 22:48

My mame 1 pytel,ale co za znacku nevim,myslim ze je z Makra ci Carrefouru, je to super,fakt se nam ted periny vejdou pod postel a chci koupit dalsi na sezonni veci.. prece jenom mame maly byt a jsme uz 3 :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1293
3.2.06 18:33

Děkuji vám mockrát za info!!
Hromadám věcí zdar :D
pitrisek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ety
45
7.2.06 20:14

Zajímá mně, zda po vyjmutí z těch vaků není vlákno na oblečcích nějak trvale narušeno či se minimálně špatně následně vyrovnává pod žehličkou … Vím že v telce říkaj, že to tuším není ani zmačkané, ale tomu moc nevěřím, když je textilie po tak dlouhou dobu přimáčknutá …Dík.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
860
7.2.06 20:41

ahoj holky,
ja tedy nevim, ale me stejnou sluzbu udelal normalni igelitovy pytel - vzduch jsem odsala normalne vysavacem a pevne zavazala provazkem a funguje to stejne jako ty super sace bag z televize.
Jinak mate nekdo cedecko s Evou a Vaskem? :)) tedy tahle reklama mi pije krev, jen co je pravda :)) Ja vubec tyhle produkty z TV product nemam rada, vzdycky zvitezi v casopisech „smejdy roku“ :))

Radul

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
920
28.2.06 11:57

Tak Radulko teď tě asi pobavím. Máti jedné kámošky si před vánoci objednala :,-(u CD Evy a Vaška a když jim balík dorazil, tak si uvědomila, že to nemá na čem poslouchat :D :D . Tak ji volala, aby jim něco v Tescu koupili. Smála jsem se tomu ještě 3 dny :P :P
Gabka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ve Fi
11.11.09 08:25

vakuové pytle

Ahoj. Vakuové pytle jsou parádní věc, drží to dloho slisované. Určitě to kup, nic tím nepokazíš ať od té či oné firmy. Nevybereš si, buď to bude nebo nebude vadné, ale s tím si nemůžeš být jistá u žádného zboží, které je zabalené. Jen nevím, zda se mohou vakuovat peřové a sportovní bundy. ? V.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama