Valašsko - kam na výlety s dětmi 3 a 1 rok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Teruška85
Zasloužilá kecalka 855 příspěvků 1 inzerát 18.08.18 08:25
Valašsko-kam na výlety s dětmi 3 a 1 rok

Chystáme se na dovolenou na Valašsko, budeme ubytovaní poblíž Rožnova pod Radhošťem, ráda bych poprosila o tipy, kam lze dojít s dětmi 1 a 3 roky, budeme pořizovat asi krosnu na staršího, protože zase toho tak extra neujde a na mladší máme kočárek Valco Snap, takže lehčí terén zvládne. Zatím jsem naplánovala Skanzen, Radhošť jen k soše Radegasta a ZOO Lešná. Má někdo zkušenost, kam lze dojet s kočárkem? moc děkuji

Reakce:

Uživatel je onlinemrav
Neúnavná pisatelka 17987 příspěvků 18.08.18 08:38

Na Hážovské díly - směrem na Valašskou Bystřici,solná jeskyně v Zašové, z Trojanovic na Pustevny, případně se dá přímo z Rožnova přes Prostřední Bečvu dojet autobusem. Za zmínku stojí Štramberská trůba - směrem na Frenštát a Kopřivnici. V pivovaru směrem na Vidče je dětský svět s množstvím prolézaček.

Ivul87
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 18.08.18 08:43

Čertovy skály v Lidečku, Pulčiny, Cáb…

olga1975
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 18.08.18 10:30

Nevim, jak vase deti snasi cestovani, Stramberska truba, Pulciny i Lidecko jsou super, ale dost daleko se mi zda na tak male deti. Me napada, kdyz budete na Pustevnach, tak lanovkou do Trojanovic (pokud se deti neboji), v Raztoce je lanove centrum Tarzanie, je to hlavne pro dospele, ale jsou tam i atrakce pro deti cca od tri let (myslim trampoliny a nejaka mensi draha, urcite maji stranky) a pak lanovkou zpet. Kdyz pojedete z Pusteven, tak na hlavni cestu se napojujete na Prostredni Becve u motorestu Zavadilka, tam je takove zabavni centrum, minigolf, detske hriste, biotop (nekomu se libi, nekomu ne, je to prirodni koupaliste, me se moc libi, ze tam neni chemicke cisteni). V Roznove je lanove centrum naproti hotelu Eroplan - Gibon park, tam si deti docela rady hraji. Na druhou stranu do Karlovic je Soláň, oblíbene na vylety, je tam zvonice, casto s vystavami (ale to neni moc pro deti). Jinak Roznovsky pivovar (uz tu nekdo zminoval), tam maji detske lazne - takove herni centrum. Primo u namesti je v Roznove pekne detske hriste. kdyz je hnusne , daji se vzit deti do knihovny, jsou tam detske knizky v suplickach. nase deti si moc rady hraly v parku (primo u namesti), proteka tam potucek, tak u toho potucku - je to nahon z Becvy, nebo deti chodi krmit kaceny k rybnicku do parku. Prochazky po cyklostezce. Muzeum pro deti hlavne valasska dedina, jsou tam zviratka, to se vetsinou libi.

olga1975
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 18.08.18 11:22

Ještě mě napadlo Hradisko . naučná stezka na zříceninu hradu nad Rožnovem. Je tam jenom par kamenu, ale pekna procházka. A pod hradiskem byl penzion, kde se jezdilo na konich, ale tam uz jsem dlouho nebyla, tak nevim, jestli tam jeste je.

Uživatel je onlinemrav
Neúnavná pisatelka 17987 příspěvků 18.08.18 13:20
@olga1975 píše:
Ještě mě napadlo Hradisko . naučná stezka na zříceninu hradu nad Rožnovem. Je tam jenom par kamenu, ale pekna procházka. A pod hradiskem byl penzion, kde se jezdilo na konich, ale tam uz jsem dlouho nebyla, tak nevim, jestli tam jeste je.

Koníci jsou na Bučiskách za zimním stadionem.A dá se tam dát i pivko. Před jízdárnou jsou skokanské můstky. Ten penzion na Hradisku je, koníky jsem tam neviděl. :mavam:

Teruška85
Zasloužilá kecalka 855 příspěvků 1 inzerát 18.08.18 19:43

moc děkuji za reakce,určitě něco vybereme :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >