Valco Baby Snap 4 2015 vs. Britax B-Agile

Bebuu
27.6.15 14:26

Valco baby snap 4 2015 vs. Britax B-agile

Ahoj maminky, prosim poradte, nemohu se rozhodnout, kzery z techto dvou kocarku vybrat. Nebo pokud vite o lepsim ve stejne cenove kategorii, tak poradte. Moc dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat

Máte zkušenost s Britax Römer B-Agile?

Přidejte zkušenost s Britax Römer B-Agile
Napsat příspěvek

Reakce:

18734
27.6.15 14:30

Myslím že oba tyhle jsou top - já mám britax, kamarádka valco, chceš vypsat plusy a mínusy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1724
27.6.15 14:31

Za mě Valco. Taky jsme se nedávno rozhodovali mezi těmato dvěma. Valco je lehčí, má polohování nožiček, skládá se dovnitř-nezašpiní se, dá se vzít na rameno, dá se měnit střecha, střecha se dá roztáhnout aby tam nesvítilo, na zadní straně dvě přihrádky, velký koš, lehce ovladatelný jednou rukou, aretace, je dost široký..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4478
27.6.15 14:36

Za mě valco, také jsem se rozhodovala mezi valco a britax

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2243
27.6.15 14:39

U nás rozhodovala váha, takže Valco, bydlíme na kopci, je poznat každé deko navíc, které musím vytlačit:-) Jsem moc spokojená, nevím, jestli už u Britaxu udělali polohování nožiček, to by mi chybělo, Valco polohování už má (dřív stačil přidělat pásek).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bebuu
27.6.15 14:44

Dekuji. Me ani tak o vahu nejde takovy rozdil to zas neni. Spis jestli jsou vhodny na kazdodenni pouzivani. Bude to muj jediny kocarek tak vaham abych nekoupila spatne. Jeste jsem koukala na bebe beni izzy…aleten jsem na zivo nevidela.

• Nahlásit
  • Citovat
18734
27.6.15 15:00

@Bebuu Tak já mám britaxe a neměnila bych… pro jak staré dítě to je? Ty kočárky jsou fakt skoro stejné. Nevím jak u Valca ale u britaxe můžeš i nasadit korbu nebo autosedačku případně pro druhého prcka. Valco je trošičku menší a užší, já mám velkou slečnu a ta by se tam nevlezla. V britaxu má prostor. Co mi vadilo na Valcu je uprostřed rukojeti ten čudlík na skládání, ráda řídím jednou rukou a to mi tam vadilo. Ale jsou fakt hodně srovnatelné kočárky. Boudička na britaxu jde zatáhnout hodně dolů, nesvítí nikde. Ale jak píšou holky, skládá se potahem ven. Ale to mi nevadilo, skládám ho do auta takže špinavý není. A přes rameno ho klidně hodím taky. Je skladný fakt na placku. Vybrala bych si ho znova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4478
27.6.15 15:05

Myslím, že velikostí jsou na stejno, do Valca se v klidu vleze i 3,5 letý syn kamarádky a není zrovna drobek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bebuu
27.6.15 15:05

@Luisiana dekuji za info. Ja jsem vnitrne vic naklonena britaxu. Uz od pohledu mu vic verim. Ale stve me ze nema polohovani na nohy. Mam to pro 8 mesicniho syna

• Nahlásit
  • Citovat
18734
27.6.15 15:07

@Bebuu 8m syn bude mít nohy ještě nahoře, když bude spát, ten kočárek je dost velký.

@Ráďa81 Mám skoro 17 Kg dceru ve 2 a čtvrt roce. Do Valca už jí prostě nedám, mám ty vyzkoušené. Britax má tak tak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6583
27.6.15 15:24

@Bebuu Taky jsem se mezi těma dvěma rozhodovala a nakonec jsem šla do Britaxu. Líbí se mi vzhledově víc, skvěle se ovládá a mám ho taky jako jediný kočár. Momentálně v něm vozím 8 měsíční dceru a nemůžu si stěžovat. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6583
27.6.15 15:25

Myslím, že ať se rozhodneš pro Britax nebo Valco, neuděláš chybu. Na tyto kočárky jsem slyšela jen samou chválu. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bebuu
27.6.15 20:55

@lovesmile dekuji za info. Zitra ho jdeme koupit, asi si teda vezmu ten britax :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
23938
27.6.15 22:28

Doporucuji polohovatelne nozicky. Malymu je 9m a vetsinu casu sedi v takovem tom jejich sedu jako na zemi a cumakuje z kocaru. Takovyto vypodkladani latky zespodu apod je na 2 veci.
Kvuli polohovatelnym nozickam jsme misto britaxe vzali abc design avito.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bebuu
27.6.15 22:38

@zuzu224 no me se treba abc design nelibi, ten britax sice polohovani nema ale pokud by to hodne vadilo tak se da koupit podnoznik…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama