Valco Baby Snap 4 od narození?

28.7.15 18:08

Valco baby snap 4 od narození?

Maminky, které vlastníte Valco baby snap 4,vozila jste už některá již od narození? Výrobce uvádí, že je vhodný od 0 měsíců, ale někde jsem četla, že maminy vozily později.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Valco Baby Snap 4?

Přidejte zkušenost s Valco Baby Snap 4
Napsat příspěvek

Reakce:

28.7.15 18:33

Ja bych tam teda mimino nedala. Neni to odpruzeny. Poridila jsem ho misto golfek az v roce a pul.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3364
28.7.15 18:47

Plánuju nákup také, ale až jako sporťák pro sedícího prcka. Novorozeně bys ani neměla čelem k sobě… podle mě to tam píšou, protože je polohování do lehu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.15 19:00

Valco jsem kupovala až pro 20-ti měsíční dcerku.Ale čekáme druhé dítko, tak se ptám na vaše názory a zkušenosti. Samozřejmě máme i hluboký kočár, ale s tím nejsem vůbec spokojená, tak bych v něm nejradši nevozila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5523
28.7.15 19:53

Taky si neumim predstavit davat do nej miminko - kamaradko poridila od 1 roku ditete to mi prijde akorat max. aspon od te doby nez dite samo sedi. Jinak supr kocarek chtela jsem se optat maminek jak s fusakem na zimu zda nebude problem a vejde se :mavam:. uvazuji o koupi za rok jako sportak :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1899
28.7.15 20:36

Já pořídila valco snap duo jako sourozenecký. Pro mimčo mam kvalitní vložnou tašku. Pokud by byla dcerka starší a ještě se nemusela vozit, určitě bych pořídila raději kočár s korbou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama