Valco Baby Snap 4 Trend Sport Tailor Made

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kissminka
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 18.01.18 23:34
Valco Baby Snap 4 Trend Sport Tailor Made

Začínám se poohlížet po sportovním kočárku a tento mě velmi zaujal ale nemá otočnou sedačkou po i proti směru jízdy. Koupily byste z tohoto důvodu jiný? Jaký?

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reakce:

mattule
Závislačka 3208 příspěvků 19.01.18 00:20

Pro mě to je jedna z podmínek, otočná sedačka. psychologové všude vysvětlují, jak je důležité, aby dítě do roka koukalo směrem na maminku, okolním světem by mohlo být zahlcené a první dcera tak jezdila až do 15měs. a to nebyla žádnej závislák a mamánek, jen jsme si povídaly a ukazovaly, druhá dcera do 11měs. takže ano, mě by to odradilo

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2302 příspěvků 19.01.18 07:53

@Kissminka mam snapa a jsem velmi spokojena mam teda tu statsi verzi bez polohovatelne rukojeti, ale i tak… je lehoucky a to je pro me dulezite, nafukovacky delaji hodne, obyc plastova kolecka bych nedala, je pak hrozne tvrdy… jdi ny fb my mame valco apodobne skupinky… ale je to nejlehci sportak a s nafukovackama…

pedigka
Ukecaná baba ;) 1691 příspěvků 19.01.18 07:54

Mrkni na tenhle kocarek od Valco baby. Ma otocnou sedacku.
 https://www.kasparek-baby.cz/…denim-51520/

Kissminka
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 19.01.18 10:10

Moc děkuji za názory. Právě že se mi líbí, že je lehký, má i nafukovačky a vypadá, že jde snadno složit a zozložit a v pohodě se vleze do kufru auta. A hodně se mi líbí vzhledově????, ta hnědá koženka na rukojeti a madlu. Sakryš jen to otočení, že nejde.????

Kissminka
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 19.01.18 10:13

Měly tam být smajlíky, nevím proč mi tam skočily ty otazníky.

Laurie
Kecalka 387 příspěvků 19.01.18 10:19

@Kissminka a jak staré máš dítě, já davala v deseti měsících do valca, seděl po směru jízdy a ok. Je to nezvyk po tý hluboký korbě, ale dá se to. A ten valco je moc pěknej, co máš vybranej :palec:

Kissminka
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 19.01.18 10:38

@Laurie
Mám holčičku 7,5 měsíce. Tak plánuji někdy na jaře v březnu něco koupit. A to ještě váhám zde ten modrý Denim, nebo ten šedý, oba jsou moc pěkné. Stále se ale rozhoduji, jestli by mi ta otočná sedačka chyběla.

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2302 příspěvků 19.01.18 12:28

@Kissminka ultra ma otocnou sedacku, ale sed je kolebkovy je o neco uzsi nez normalni valco, muj malej od 6 mesicu byl ve smeru… mela jsě i trojkombinaci takhle, nevidim na nem zadnou ujmu, v kocarku spinkal a spi krasne… ale to nove valco nekdo si stezuje, tak jukni na recenze na FB a urcite jen s nafukovackama…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Milion donesla v igelitce do baru! Svědek vypověděl, jak Řepka prodával auto, které mu nepatřilo

Ostře sledovaný soud s bývalým fotbalovým reprezentantem Tomášem Řepkou (44)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Občas se mi povede jazykový trapas, říká japanoložka Anna Cima

Od dětství měla touhu psát, v dospívání se k tomu přidalo nadšení pro všechno... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >