Valco snap 4 nebo valco snap 4 Sport?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bublebee88
Nováček 1 příspěvek 10.01.18 13:08
Valco snap 4 nebo valco snap 4 Sport?

Chtěla bych se zeptat. Uvažuji o koupi Valco snap kočárku, ale mám dilema jestli klasický s pěnovými kolečky a nebo nafukovacími. Žijeme ve městě tak prosím ty kdo mají zkušenosti s pěnovými u toho kočárku o radu :). Moc děkuju

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reakce:
Teruskat
Stálice 63 příspěvků 1 inzerát 10.01.18 13:18

Nemám zkušenost s penovymi, mám Valco s nafukovacími koly a za me super. Jezdim s ním po městě, po kostkach, zvladl i les.Je lehoučký. Ja osobne bych do penovych nešla. Drzim palce při výběru :)

Saffiraa
Závislačka 3821 příspěvků 11 inzerátů 10.01.18 13:21

Ahojky! Mám už druhého Snapa, vždy pěnová kolečka a za nás spokojenost. Projede veškerý terén a bez problémů. Předtím jsem měla sporťák X-lander a kolečko jsem 3× píchla, vždy někde v lese a byla to hrůza. :-( A pozor na toho Snapa sport - nedá se polohovat „na rovno“, pokládáš jen sedačku, takže dítě má stále pokrčené nohy… :mavam:

Saffiraa
Závislačka 3821 příspěvků 11 inzerátů 10.01.18 13:27

Ahojky! Mám už druhého Snapa, vždy pěnová kolečka a za nás spokojenost. Projede veškerý terén a bez problémů. Předtím jsem měla sporťák X-lander a kolečko jsem 3× píchla, vždy někde v lese a byla to hrůza. :-( A pozor na toho Snapa sport - nedá se polohovat „na rovno“, pokládáš jen sedačku, takže dítě má stále pokrčené nohy… :mavam:

chaela
Ukecaná baba ;) 1401 příspěvků 2 inzeráty 10.01.18 13:49

Ahoj, ja mam s penovyma koleckama. Je bezva do mesta, na kostkach drnca, ale to i odpruzenej sportak. Ale do terenu Valco fakt neni. Zajimalo by me, co lidi mysli tim terenem, kdyz tvrdi, ze to Valco v pohode projede. Mne proste v lese, poli, na kamenech apod nejel. Teda jel, ale dite bylo naklepany jak rizek a bala jsem se, ze kolecka urvu nekolikrat se sekly…
Takze zalezi, co od toho ocekavas. Na Sportu se mi nelibi, ze nejde do lehu, polohuje se cela sedacka, takze vlastne dite spi v sede, akorat horizontalne.

Saffiraa
Závislačka 3821 příspěvků 11 inzerátů 10.01.18 14:07
@chaela píše:
Ahoj, ja mam s penovyma koleckama. Je bezva do mesta, na kostkach drnca, ale to i odpruzenej sportak. Ale do terenu Valco fakt neni. Zajimalo by me, co lidi mysli tim terenem, kdyz tvrdi, ze to Valco v pohode projede. Mne proste v lese, poli, na kamenech apod nejel. Teda jel, ale dite bylo naklepany jak rizek a bala jsem se, ze kolecka urvu nekolikrat se sekly…
Takze zalezi, co od toho ocekavas. Na Sportu se mi nelibi, ze nejde do lehu, polohuje se cela sedacka, takze vlastne dite spi v sede, akorat horizontalne.

No vidíš a já Valco měla v 3× v Krkonoších - vyšli jsme na Labskou boudu, na Vrbatovo návrší, Pančavské vodopády, Medvědín, Mísečky. Loni v zimě Churáňov, také bez problémů. Beru ho i na brusle, jen je potřeba zaaretovat přední kolečka. Polňačka také žádný problém. A u toho drncání moje děti báječně spí. Minulý týden Vysočina, výšlap na rozhlednu a 3 hodiny spánku. :palec:

chaela
Ukecaná baba ;) 1401 příspěvků 2 inzeráty 10.01.18 15:30

@Saffiraa Tak mam asi jine naroky na kocar, je pravda, ze spousta lidi pise, ze teren zvlada, tak jsem asi narocna. Nevadi, poridila jsem si bazarovej terenak :)

Teruskat
Stálice 63 příspěvků 1 inzerát 10.01.18 21:54

U toho, co mám ja, jde zadova operka az do vodorovne polohy a taktez nožičky lze polohovat, takže dítě spí v rovine.

Bastys
Kecalka 369 příspěvků 22.01.18 11:49

Trochu obnovím diskusi…
Také jsem ve fázi hledání sporťáku. Líbí se mi Trend nebo Snap 4 Sport. A trochu nechápu, co tím kdo myslí, že sport nejde do lehu.
@Saffiraa https://www.kasparek-baby.cz/…-seda-47280/
Řekla bych, že to je úplně v pohodě ;)

Jen zvažuju, zda novinu Trend nebo teď jdou s cenou dolů ty předchůdci. Ale chci sport určitě :think:

Saffiraa
Závislačka 3821 příspěvků 11 inzerátů 23.01.18 14:50
@Bastys píše:
Trochu obnovím diskusi…
Také jsem ve fázi hledání sporťáku. Líbí se mi Trend nebo Snap 4 Sport. A trochu nechápu, co tím kdo myslí, že sport nejde do lehu.
@Saffiraa https://www.kasparek-baby.cz/…-seda-47280/ Řekla bych, že to je úplně v pohodě ;)Jen zvažuju, zda novinu Trend nebo teď jdou s cenou dolů ty předchůdci. Ale chci sport určitě :think:

Ahoj, ano, máš pravdu Sport jde do lehu. Liší se od běžného Snapa jen tím, že má nafukovací kolečka. Do rovného lehu nejde Snap Ultra. :) :mavam:

leník91
Stálice 97 příspěvků 19.04.18 10:21

Ahoj, zvažuji koupi kočárku valco snap, chtěla bych se zeptat maminek, které tyto kočárky mají, je dost velký sedák? Mohla bych některou z vás poprosit o změření jak sedáku, tak zádové opěrky?

MartaSmich
Povídálka 14 příspěvků 26.07.18 21:06

Vozili jste ve snapu i novorozence?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >