Valco SNAP 4 SPORT 2018 pro NOVOROZENCE

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MartaSmich
Povídálka 14 příspěvků 26.07.18 17:19
Valco SNAP 4 SPORT 2018 pro NOVOROZENCE

Je tu někdo, kdo vozí novorozence ve Valco snap 4 sport (nafukovací kola) v té novorozenecké tašce? Díky

Reakce:

pedigka
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 26.07.18 17:33

Je ten kočárek odpružený? Já mám Valco Ultra 2018 a ten odpružený není, proto bych do toho novorozence nedávala.

Dulii
Kecalka 349 příspěvků 26.07.18 17:46

Máme Valco Snap 4 sport, ale pořídili jsme k tomu korbu.

MartaSmich
Povídálka 14 příspěvků 26.07.18 17:46

Odpružení ne, jen nafukovací kola… řeším to kvůli velikosti našeho výtahu, který má 80×60 cm… další variantou je bugaboo bee také s novorozenec­kou taškou

Uživatel je onlinechaela
Ukecaná baba ;) 1291 příspěvků 2 inzeráty 26.07.18 17:49

Neznám přímo tento typ, mám jiný Valco, ale pokud vím, tak ani tento není odsouzený a půl e do lehu taky nejde. Jde aspoň otočit čelem k tobě? Já bych do toho novorozence urcite nedala. Jednou jsem musela asi 3 měsíčního bez ve Valcu a byl to děs. Jak je to lezení trošku nakloněný, pořád mi klouzal. Všude mu tam táhlo, to ale vyřeší ta vložka taška. Naklepanej byl jak řízek, kočárek jezdí pěkně, ale přece jen terénní fakt není a mimino v něm lítá. Za mě tedy ne.

movahu
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 26.07.18 19:17

Ja bych na novorozence poridila urcite jiny kocarek, jako sportak pro vetsi dite je super, ale ikdyz pisou, ze jde uplne do lehu, tak je tam porad mirny sklon a uplny leh to neni ani nahodou. Me osobne by take hodne vadilo, ze je jen proti smeru a na miminko bych nevidela. To bych radeji nosila normalni kocarek po schodech, nez kvuli vytahu jit do valca pro novorozence :)

movahu
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 26.07.18 19:19

@MartaSmich navic jestli ma vytah vazne jen 80×60 tak tam nedas ani rozlozeny valco ne?

MartaSmich
Povídálka 14 příspěvků 26.07.18 20:10

Nahoru je to 120 schodů:) jinak valco s taskou je jedna varianta a druhá je mit normalni kocar a jezdit nahoru s korbickou a podvozek nechávat dole privazany k zabradli.

MartaSmich
Povídálka 14 příspěvků 26.07.18 20:11

Nahoru je to 120 schodů:) jinak valco s taskou je jedna varianta a druhá je mit normalni kocar a jezdit nahoru s korbickou a podvozek nechávat dole privazany k zabradli.

MartaSmich
Povídálka 14 příspěvků 26.07.18 20:11

@Dulii a jak se vam osvědčil?

Dulii
Kecalka 349 příspěvků 26.07.18 23:09
@MartaSmich píše:
@Dulii a jak se vam osvědčil?

Ja jsem byla spokojená. Kočárek jsme měli po synovi,tak jsme jen dokoupili korbu a super. Mně to vyhovovalo. :)

MartaSmich
Povídálka 14 příspěvků 26.07.18 23:21

@Dulii a to drncani, kterym vsichni strasi, tim ze kocarek neni odpruzeny?

Dulii
Kecalka 349 příspěvků 26.07.18 23:42

Jela jsem s nim všude možně, i po lesní cestě, i kostky a všechno bylo podle mého v pořádku. Malá rozhodně nebyla naklepana a ani se po korbicce neposouvala. @MartaSmich

MartaSmich
Povídálka 14 příspěvků 29.07.18 23:30

@movahu ano, je to 80×60 cm a dneska jsme nasli kocarek, ktery se tam vejde i s jednim clovekem - Emmaljubga nxt60 outdoor :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >