Reklama

Valco SNAP 4 SPORT 2018 pro NOVOROZENCE

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MartaSmich
Povídálka 14 příspěvků 26.07.18 17:19
Valco SNAP 4 SPORT 2018 pro NOVOROZENCE

Je tu někdo, kdo vozí novorozence ve Valco snap 4 sport (nafukovací kola) v té novorozenecké tašce? Díky

Reklama

Reakce:

pedigka
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 26.07.18 17:33

Je ten kočárek odpružený? Já mám Valco Ultra 2018 a ten odpružený není, proto bych do toho novorozence nedávala.

Dulii
Kecalka 337 příspěvků 26.07.18 17:46

Máme Valco Snap 4 sport, ale pořídili jsme k tomu korbu.

MartaSmich
Povídálka 14 příspěvků 26.07.18 17:46

Odpružení ne, jen nafukovací kola… řeším to kvůli velikosti našeho výtahu, který má 80×60 cm… další variantou je bugaboo bee také s novorozenec­kou taškou

chaela
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 26.07.18 17:49

Neznám přímo tento typ, mám jiný Valco, ale pokud vím, tak ani tento není odsouzený a půl e do lehu taky nejde. Jde aspoň otočit čelem k tobě? Já bych do toho novorozence urcite nedala. Jednou jsem musela asi 3 měsíčního bez ve Valcu a byl to děs. Jak je to lezení trošku nakloněný, pořád mi klouzal. Všude mu tam táhlo, to ale vyřeší ta vložka taška. Naklepanej byl jak řízek, kočárek jezdí pěkně, ale přece jen terénní fakt není a mimino v něm lítá. Za mě tedy ne.

movahu
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 1 inzerát 26.07.18 19:17

Ja bych na novorozence poridila urcite jiny kocarek, jako sportak pro vetsi dite je super, ale ikdyz pisou, ze jde uplne do lehu, tak je tam porad mirny sklon a uplny leh to neni ani nahodou. Me osobne by take hodne vadilo, ze je jen proti smeru a na miminko bych nevidela. To bych radeji nosila normalni kocarek po schodech, nez kvuli vytahu jit do valca pro novorozence :)

movahu
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 1 inzerát 26.07.18 19:19

@MartaSmich navic jestli ma vytah vazne jen 80×60 tak tam nedas ani rozlozeny valco ne?

MartaSmich
Povídálka 14 příspěvků 26.07.18 20:10

Nahoru je to 120 schodů:) jinak valco s taskou je jedna varianta a druhá je mit normalni kocar a jezdit nahoru s korbickou a podvozek nechávat dole privazany k zabradli.

MartaSmich
Povídálka 14 příspěvků 26.07.18 20:11

Nahoru je to 120 schodů:) jinak valco s taskou je jedna varianta a druhá je mit normalni kocar a jezdit nahoru s korbickou a podvozek nechávat dole privazany k zabradli.

MartaSmich
Povídálka 14 příspěvků 26.07.18 20:11

@Dulii a jak se vam osvědčil?

Dulii
Kecalka 337 příspěvků 26.07.18 23:09
@MartaSmich píše:
@Dulii a jak se vam osvědčil?

Ja jsem byla spokojená. Kočárek jsme měli po synovi,tak jsme jen dokoupili korbu a super. Mně to vyhovovalo. :)

MartaSmich
Povídálka 14 příspěvků 26.07.18 23:21

@Dulii a to drncani, kterym vsichni strasi, tim ze kocarek neni odpruzeny?

Dulii
Kecalka 337 příspěvků 26.07.18 23:42

Jela jsem s nim všude možně, i po lesní cestě, i kostky a všechno bylo podle mého v pořádku. Malá rozhodně nebyla naklepana a ani se po korbicce neposouvala. @MartaSmich

MartaSmich
Povídálka 14 příspěvků 29.07.18 23:30

@movahu ano, je to 80×60 cm a dneska jsme nasli kocarek, ktery se tam vejde i s jednim clovekem - Emmaljubga nxt60 outdoor :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama