Valco Snap - nafukovací nebo pěnová kola?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bosorka0
Povídálka 35 příspěvků 24.08.19 14:08
Valco Snap - nafukovací nebo pěnová kola?

Zdravim, poraďte jestli má smysl kupovat Snap s nafukovačkama nebo stačí pěnová? Kočárek je do města, počítám max na rok, s pěnovýma je lehčí a levnější, nedá se píchnout,
nafukovačky zase lepší komfort a asi lepší pak pro následný prodej…tak nevim :nevim:

Reakce:
Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8381 příspěvků 24.08.19 14:10

Hlavně ty kolečka pěnový na něm vypadají příšerně po pár použití… :think: já jsem spíš pro nafukovací a určitě využijes i mimo město, nebo i ve městě, na sněhu, blátě, průjezd „stavbou“.

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1796 příspěvků 24.08.19 14:48

Mela jsem nafukovaci a super

S.Verka
Kecalka 149 příspěvků 24.08.19 14:58

Nafukovací, kamarádky co měly pěnový pak všechny říkaly že měly vzít ty nafukovaci…

Uživatel je onlineAlenaSu
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 24.08.19 15:04

Jednoznačně nafukovací. Kočár by měl být hlavně příjemný miminku a s nafukovacím to tolik nedrnca.

Whitedog
Závislačka 2676 příspěvků 2 inzeráty 24.08.19 15:06

Určitě nafukovací! Terén, les, město, sníh, všude jezdí super a nepíchli jsme ani jednou, doporučuju si za ně připlatit.

ZuzanaT
Stálice 91 příspěvků 3 inzeráty 24.08.19 21:56

Já měla bazarový s novými pěnovými kolečky. Používala jsem asi 2,5 roku ve městě, jezdí v pohodě, akorát se do těch zadních kol zapichuje ten drobný štěrk, hlavně v zimě, když sypou chodníky a po zimě, dokud ten posyp není uklizený. Nejdřív jsem to párkrát dloubala ven, ale jezdí to i s tím a žádný problém to nedělalo. Kočárek jsem pak ještě dala ještě švagrové, byl úplně v pohodě. Akorát to není estetické, zato lehké, potřebovala jsem to mít lehké kvůli zvedání do tramvaje. Nepřišlo mi, že by to drncalo, holčička v něm jezdila od půl roku. Pro frflalky dodám, že v půl roce chodila, takže nebylo nutné řešit nějaké super polohování, oporu zad atd.

lovethelife
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 25.08.19 00:28

Určitě nafukovací, ta vyšší cena za to stojí

Marry_me
Povídálka 15 příspěvků 13.09.19 08:26
Údržba

Ahoj kdo máte valco snap 4 tailor trend, chtěla jsem se zeptat jak je to s údržbou světlé látky :)

lovethelife
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 13.09.19 15:31

@Marry_me mám tu světle šedou variantu a za mě úplně v pohodě, moc se nespini, lehce se otre. Jsem ten typ maminky co nechá dítě kočár prasit jídlem i botama :D ale pořídila jsem podlozku, ptž leze botama až na sedačku.

Váš příspěvek
Reklama