Válec na podporu lezení

Lilibeth
29.7.12 21:00

Válec na podporu lezení - poraďte.

Uvažuji o koupi válce na podporu lezení, ale vlastně nevím, jestli je potřeba.
A pokud ano, jaký mám koupit? Velikosti jsou stejné? Je lepší chlupatý nebo nafukovací?
Mohly by jste kdyžtak dát odkaz, jaký máte doma a jak jste s ním spokojené?
Děkuji předem.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
cher
29.7.12 21:04

My jsme ho měli a byl zbytečný. Malá má hypotonii a nejvíc jsme natrénovali tak, že jsem sedla na koberec, opřela se, natáhla nohy, malá byla z jedné strany a z druhé jsem dala hračku- a ona se plazila a nmáhala a přelezla ty nohy a pak zase zpět. To bylo denní cvičení a moc jí to pomohlo :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
941
29.7.12 21:05

S valcom nemam skusenost, ale to na zemi sa skutocne doporucuje, plus nam pomohlo este lozenie po trave, to ho namotivovalo najviac…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
734
29.7.12 21:08

Měli jsme a malej se s ním děsně vyřádil. Ovšem na podporu lezení ho nepoužíval vůbec, a ani se nenaučil díky němu lézt, ale pak prostě až sám od sebe. Většinou do něj plácal nebo kopal nohama, posílal si ho a plazil se za ním jak žížala atp. ;) A měli jsme klasický nafukovací s kuličkama uvnitř, ty ho braly :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17568
29.7.12 21:10

My jsme na podporu lezení měly „předepsané“ cvičení, jak říká @sieta.m :-) Plus něco málo na overballu, ale to přelézání nohou bavilo malou mnohem víc :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18224

Moc jsme ho nevyužili. MAlej se o něj opřel a pak spadl :think: Ani teď o něj nejeví zájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
896

Kamarádka válec chtěla a pak říkala, že byl úplně zbytečný a malý si s ním nehrál. Mi jsme ho neměli a motivovali malého hračkami a nebo lezl za námi, když jsme si s ním hráli na zemi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17152
29.7.12 21:12

http://www.wikyhracky.cz/…tek-682.html
máme tenhle, malá ho nepoužívala na nácvik lezení, ale jako hračku. Posíláme si ho, kope do něj nožičkama, opírá se o něj.
Na lezení to vliv nemělo, ale jako hračka dobrý :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
nepřihl. hana20:00
29.7.12 21:12

U nás byl naprosto nevyužitý. Syna nezajímal. Měl raději třeba velký balík toaleťáku, o který se opíral a tlačil ho před sebou nebo ho přelézal.

• Citovat
  • Nahlásit
9754
29.7.12 21:18

Já když jsem se syna snažila přinutit k lezení (byl mu už rok a plazil se, pak jsem zjistila, že se už vzepře na rukách, ale lezení bylo pro něj pomalé, tak se moc nesnažil), tak jsem mu strkala za body na bříško kostku. Tlačilo ho to a do 14 dnů lezl i bez kostky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5320
29.7.12 21:18

Měli jsme nafukovací, syn o něj vůbec nejevil zájem, takže pro nás úplně zbytečný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lilibeth
29.7.12 21:30

Moc děkuji za komentáře!
Aspoň ušetřím :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
52167
29.7.12 21:31

Místo válce jsme používali overball a je bezvadný :palec: http://www.zbozi.cz/…all-pr-26cm/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lilibeth
29.7.12 21:33
@IvkaH píše:
Místo válce jsme používali overball a je bezvadný :palec: http://www.zbozi.cz/…all-pr-26cm/

No, tak přesně ten máme. Ale mám pocit, že dcerka je na něj ještě moc malá… kolik blo tvému mrňouskovi, když jste začli používat?

• Citovat
  • Nahlásit
257
29.7.12 21:36

My kupovali s krtečkem. Ale naprosto zbytečná věc, malou vůbec nezajímá. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat