Jak říkáte Vanesce?

Anonymní
28.11.19 10:01

Vaneska,jak jinak jí ještě říkáte ?

Máte doma někdo Vanesku? Jak jinak jí ještě říkáte? Mě se to jméno líbí okolí sice ne ale to je jejich problém. Nápadá mě jen Vaneska a nebo Vanes, máte i jiné varianty? A máte jméno psané s jedním s? :) děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
546
28.11.19 10:05

Známí říkají Vanesse Vando :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4265
28.11.19 10:05

Normálně, „ty ucho drzý“. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3868
28.11.19 10:06

Vaneso, Van, Vani, Vanko, Vanul(k)o…když na to přijde tak třeba „i ty malá vopice“. Na každé jméno jde vymyslet celou řadu oslovení a většinou to vyplyne až ze situací, když je to dítě na světě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.19 10:08
@Medičkaa píše:

Zvláštní, to se mi k tomu moc nehodí ale každého věc samozřejmě :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.19 10:09
@Popokatepetla píše:
Vaneso, Van, Vani, Vanko, Vanul(k)o…když na to přijde tak třeba „i ty malá vopice“. Na každé jméno jde vymyslet celou řadu oslovení a většinou to vyplyne až ze situací, když je to dítě na světě

Ja si taky myslim, děkuji. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.19 10:09
@samá práce píše:
Normálně, „ty ucho drzý“. ;)
:lol:
  • Citovat
  • Nahlásit
546
28.11.19 10:10
@Anonymní píše:
Zvláštní, to se mi k tomu moc nehodí ale každého věc samozřejmě :)

Také jsem se tomu podivovala… ale zase je to už velká asi dvanáctiletá holka tak chápu že už jí nechtějí říkat Vanessko a Vanesso mi zas přijde takový tvrdý… Nevim no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8314
28.11.19 10:28

Kamaradi sve dceri rikaji Váša nebo Nesina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20132
28.11.19 10:29

Známí říkají Vany. Vždycky si vybavim dvě vany vedle sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1019
28.11.19 10:32

Doma nemám, ale máme v širší rodině. Vančo, Váňo. Zdrobněle Nessie (resp. Nesí), když prudí, tak Lochnesko. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33424
28.11.19 10:36

Dle mě je to jedno z jmen, které by mělo být používáno pouze v základním tvaru. U malých holcicek je přípustná varianta oslovení „Vanessko“. Jakákoliv jiná varianta mi prijde priblbla, sorry za upřímnost. Není to jméno do naseho prostředí, aspoň ne pro ty, co si potrpí na různé varianty a patvary, pitominky.

Taky mám dceru, která má jméno, které se v CR moc nepoužívá(a na rozdíl od Vanesy se masově nerozsirilo), je nádherné v základním tvaru, plus jedna až dvě přípustné varianty zdrobneni malé holčičce. Rovnou jsme okolí zakazali vymýšlet kraviny. Dcera chodí do školky, problém nikdo nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33424
28.11.19 10:38
@Medičkaa píše:

Vanda je samostatné nádherné jméno, mě osobně se líbí hodně, na rozdíl od Vanessy. Nechápu, proč ji rovnou nepojmenovali Vanda :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24936
28.11.19 10:39

Vanessa je pěkné, elegantní jméno. Ale zdrobněliny/zkratky má problematické a většinou mi evokují vanu 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
28.11.19 10:57

Váňa, Vanďa, Vanouš, Vany, Vaninka, Nessie… Je to krasne jmeno s mnoha tvary :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat