Vánoce 2011 aneb co komu letos přinese Ježíšek

Anonymní
17.9.11 09:42

vanoce 2011 aneb co komu letos prinese jezisek

ahoj mamky,zakladam diskuzi-snad potrebnou nejen me…takze inspiraci na letosni vanoce.
Komu a hlavne CO prinese jezuch?dekuju:-)
Jinak mame dvouletou dceru,ale to jezisek uz asi vi.
Takze co chlapovi,rodicum,tchanovcum,sourozencum,..?:)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12947
17.9.11 09:57

proč anonymne :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9649
17.9.11 10:00

No, tak u nas to bude sestre elektricky zubni kartacek (lenora lina si nerada myje zuby :mrgreen: ) Kacence nejake hracky, uz dostala zimni fusak s predstihem a pliny :mrgreen:
Ja bych si moc prala rucni vysavac, pradlo, plavky, kosmetiku no to co kazda skoro :mrgreen:
U pritele bojuji s prakticnosti (poradne krasne tenisky + k tomu nejake cupr lego - ma to rad) a nebo skok padakem, protoze vim, ze i kdyz je trochu srabik, do toho by sel s nadsenim… :think: PORADTE!!! :mrgreen:
Memu tatkovi predplatne nejakeho motorkarskeho casopisu a balik orechu jekychkoli druhu.
No a nejhorsi je to mamce a jejimu priteli, maji plno penez, takze si vzdy hned koupi co chteji a ja mam potom neco vymyslet, takze to jeste nevim!!! :cert:

Vetsinou k tomu jeste pridavam blbustky, at je vice balicku :-) Takze gumicky, sponecky, vonavku, nejake pekne kalhotky nebo srandovni ponozky, rasenku, stiny, a taaaak…

A co ty? Vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9649
17.9.11 10:01
petra.lovosice píše:
proč anonymne :roll:

Aby to nahodou neprecetla svagrova, treba! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12681
17.9.11 10:23

barco já dala chlapovi k výročí let paraglidingem-moc se mu to líbilo
jinak my tchánovcům asi digitální rámeček a nahrajeme fotky malýho ať se můžou kochat
mým rodičům asi taky něco s malým, ale ještě nevím co, jsou z něj totiž posraný :mrgreen:
s chlapem už jsme si dali dárek před týdnem-robotický vysavač
jinak by jsem ještě chtěla nový peřiny, orchidejku, knížku rozvíjej se děťátko
no myslím, že z toho nedostanu nic a nejvíc dárků dostane Mikoláš ikdyž jako 6měsíční z toho nebude mít stejně rozum

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5230
17.9.11 10:25

Jooo, tak to by mě taky zajímalo :lol: Já umim vymejšlet dárky akorát pro děti, to mě baví :lol: A teda ještě pro ségru, tý dám jednoduše to, co bych si sama koupila :palec: Ale letos nemám inspiračku ani pro manžela, natož taťka, bráchové, nebo tchánovci :nevim: Tak se zkusíme společně zamyslet, tyhle nakupovací diskuze mě baví :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5230
17.9.11 10:26

Teď mě vlastně napadlo, že tchánovcům asi vyrobim kalendář z fotek malýho, narodil se v Prosinci, takže to bude za každej měsíc jedna :palec:
Je fakt, že blbůstky s fotkou prťouse to jistěj, ale asi ne všem, že?

Příspěvek upraven 17.09.11 v 10:27

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.9.11 10:27

proc anonymne?ptz me tady smirujou a praskaj hovadiny tchyni:-D

Asi bych dala skok padakem-bude mit na to uzasny vzpominky…boty mu muzes koupit jindy:-D
Ja-pro malou-kocarek,kuchynku a tabuli na psani(ma svatek i narozky blizo vanoc:-/)
Pritel-asi knihy o 2.sv.v.-je to pres historii maniak
Nasim-klendar mojich a brachovych fotek z mladi+nasi
Tchanovcum nevim,brachoj nevim

• Nahlásit
  • Citovat
9649
17.9.11 10:35

No jooo, jenze on si vybira boty za 3000 Kc a na ne jindy jen tak nebude, vis… :think: jeste to ma tak blbe, ze ma i narozeniny v prosinci!!! :cert:

No, u nas fotky s malou moc nefrci, mame moderni pribuzenstvo a maji Kacenku vsude - jako tapetu na mobilu i pocitaci, obrovske foto pres pul zdi v predsini, i v kancelari ma mamka fotecku (no joooo, prvni vnouce :mrgreen: )

Jeste jsme loni davali mamce a jejimu partnerovi obrovskou drevenou truhlici, maji barak v tomto stylu a krasne jim tam sedla. A jeste kozesinu na zed, ale to se neda opakovat, ze… :think:

Loni dostal muj tata takove radio, ktwere vypada jako strasne stare, to se mu libilo.
Babicka dostala rucni vysavac a byla z nej nadsena.
Nebo i poukazka na obleceni muze potesit :nevim:
Nejake krasne korenky.
Klasika - kosmetika - vdecne dary, aůespon u nas.
Deda ocenil pivni lazne.
Od rodiny ma Kacka slibene hraci hriste - nejakou skluzavku, houpacku, piskoviste… nez aby kupovali bbustky at se slozi a je to! :mrgreen:

Jak me nejaka vec napadne, hned ji prihodim! Taky napiste treba i co jste davaly loni a predloni, je to inspirace. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5230
17.9.11 10:39

Ještě mě napadá, že tátovi se vždycky hodí něco do kuchyně, takový skelničky jsou potřeba furt, já nevi co oni s tim dělaj :nevim: :lol:
Chlapovi jsem loni koupila velkou encyklopedii o světě, je do toho magor.
A 12letý brácha dostal vrtulníček na ovládání (což byl dárek taky tak trochu pro taťku :lol: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13743
17.9.11 10:39

Barco z osobni zkusenosti muzu rict, ze elektricky kartacek kupovany kvuli lenosti je uplne k nicemu, vali se mi doma :lol: nakonec mi prijde mnohem jednodussi cisteni klasickym kartackem, navic sem ted i slysela, ze elektricky kartacek zpusobuje ustupovani dasni a obnazovani zubnich krcku, tedy takovy ten jak se mu otaci ty stetiny, pak je jeste nejaky lepsi snad sonicky :think: a ten pry jo, ten ze nejak ty stetiny rozkmitava a to je v poradku

Tak jen pro informaci :wink: jinak fakt sem ten elektricky pouzivala asi mesic z nadsenim a pak sem ho schovala do skrine a pouzivam dal klasicky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9649
17.9.11 10:41
Jolynka píše:
Barco z osobni zkusenosti muzu rict, ze elektricky kartacek kupovany kvuli lenosti je uplne k nicemu, vali se mi doma :lol: nakonec mi prijde mnohem jednodussi cisteni klasickym kartackem, navic sem ted i slysela, ze elektricky kartacek zpusobuje ustupovani dasni a obnazovani zubnich krcku, tedy takovy ten jak se mu otaci ty stetiny, pak je jeste nejaky lepsi snad sonicky :think: a ten pry jo, ten ze nejak ty stetiny rozkmitava a to je v poradkuTak jen pro informaci :wink: jinak fakt sem ten elektricky pouzivala asi mesic z nadsenim a pak sem ho schovala do skrine a pouzivam dal klasicky

No to mi ani nerikej, to muzu zacit vymyslet od zacatku!!! Segra ma dvacet a jde na vysku, kurna co ja jsem v te dobe potrebovala???????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41882
17.9.11 10:45

Letos budeme na Vánoce skoro ,,čerstvě,, tři, takže myslim, že se to nebude točit kolem ničeho jinýho, než kolem Matýska, tak to nějak neřešíme..asi si necháme udělat profi fotky, z toho pak kalendáře a podobně a tím sfoukneme rodinu, myslím, že letos ani moc nečekají, když jsme se vydali z peněz na výbavičku.. :nevim: Takhle z toho budeme mít něco jak my, tak oni..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.9.11 10:56

Dvacet mi je, a ocenila bych hromadu ponožek kalhotek, nějakýho hezkýho prádal, poukaz na oblečení -které si koupím sama, fin.přispěvek, třeba na zimní dovolenou s kámošema, nebo víkend se ségrou někde na horách a pořádně zakalit jen my dvě.

Jsem spíš pro praktické věci.. ještě mě napadá, poukaz ke kadeřnici, na kosmetiku.

• Nahlásit
  • Citovat
6326
17.9.11 10:59

jé supr :palec:
Lety paraglaidingem jsou bezva věc - sama jsem začla dělat piloťák na toto zařízení leč jsem ho ještě nedokončila :-( - ale 12ti letý synovec byl s tohoto dárku nadšen :lol:

ten digi rámeček je dobrý nápad :think: díky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama