Vánoce 2014, inspirace, co koupit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
palapa
Závislačka 2949 příspěvků 05.10.14 14:34
Vánoce 2014, inspirace, co koupit.

Ahoj holky. Dnes jsme narazili na tema Vanoce a vanocni darky. Uz mate vymyslene? Me nic nenapada, vubec nejsem originalni a moc me to stve :-D pochlubte se :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Mari-KusKus
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 05.10.14 14:39
@palapa píše:
Ahoj holky. Dnes jsme narazili na tema Vanoce a vanocni darky. Uz mate vymyslene? Me nic nenapada, vubec nejsem originalni a moc me to stve :-D pochlubte se :)

U nás vždy jen ponožky, spodky, sprcháče, šampóny, spreje, deodoranty, voňavky a drahá vína :pankac: :pankac: :pankac:

No a dostala jsem minule mikrovlnku aa sadu nožů, ale to už jsem to fakt potřebovala. Mamince nádherný šátek/šálu na krkček. :* :hug: :pankac: :pankac: :mavam: :mavam:

Bessinka
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 05.10.14 14:49

Neco uz namyslene mam a neco uz i koupene, ale jeste mi toho dost chybi, tak doufam ze tu taky ziskam nejakou inspiraci. ;)

Apaji
Kelišová 5474 příspěvků 05.10.14 14:59

Manžel kouří fajfku (občas a venku), takže dobrý tabáček nebo doutník. Je military zaměřen - takže poukázku do army shopu, minule jsem mu koupila 4dcl hrnek ve věrné podobě granátu a pojistka je ucho :mrgreen: Miluje měkké věci jako teploučký župan, chlupaté pyžamo. Hraje hry na PC, takže před 2,3 rokama (už nevím přesně) jsem mu koupila hru Zaklínač (oba milujeme zaklínače v knižní i filmové podobě). Oba jsme šermovali, tudíž máme slabost pro ocel a chladné zbraně - pořádný nůž tedy neškodí. Já dostala SS dýku z kvalitní oceli, úzkou a krásnou. Na procházky jak dělaná, kdybych potkala úchyla nebo agresivního čokla. Manžel má rád Tullamore whisku, tudíž další možnost. My si kupujeme průběžně v roce, co se nám líbí a co máme rádi.

Mamka je zaměřena na andělíčky, krásné relaxační kalendáře, vonné vosky, svíčky aromalampy, čaje, toaletky, kabelky - vlastně moje mamka miluje vše krásné a voňavé.

Dcera je na víly a dinosaury :mrgreen:

Tchyně má ráda praktické a elegantní věci (kalendář, diář, rukavice), ráda čte, miluje drahé ovocné čaje, ráda zkouší z kuchařek, má aromalampy, a tak nepohrdne ani sadou olejíčků - ačkoliv v poslední době moje rodina i já (jsem stejný úchyl na svíčky a aromalampy) jsme přešli na vonné vosky (ty oleje jsou jen navoněná voda). Dále má ráda praktickou kosmetiku - sprcháče, antiperspiranty, krémy na suché paty, kvalitní krém na ruce, pomádu na rty (jednou jsem sehnala takovou, co byla krásně balená jako rtěnka. Tchyně chodí na výlety i na hory, takže tohle ocení). Minule chtěla nording walking hole.

Jak mě co napadne, dopíšu.

Osmanka
Závislačka 4229 příspěvků 05.10.14 15:01

Ahoj, prarodičům poukázku do bazénu a někam na obědy :-).

rasataka
Závislačka 3893 příspěvků 05.10.14 15:19

Letos manželovi sušenou šunku - touží po ní už dlouho jen musím objednat. jen nevím co dceři-na vánoce jí budou 4 měsíce. a příbuzným dárečky s fotkama, kalendáře, dělám svíčky,…

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 05.10.14 15:35

Tak pro manžela mám vyhlídkový let letadlem a vezme i dceru, ta je v ceně :lol:
Mamče jsme právě objednala notebook.
Osmileté dceři furby boom, furblings, batoh, lego disney a leho friends, co si vybrala, Annu a Elsu z Ledového království, dostane skicáky koně, hru počítej a Carcassone.. dál přemýšlím.
O vánocích tříleté lego duplo, vybrala jsem sadu s jezdícím vláčkem a výrobu dortíků a výrobu zmrzliny, koupila jsem hračka od pafaas, pafinku, nějaký ten naučný hrací tablet, to má ráda, dostane batoh, jo, nesmí chybět Olaf z Ledového království :mrgreen: Modelína, děstký stan, furreal kotě, nějakou hrus krtečkem…dál přemýšlím. To je to co mám koupené.
Bráchové se švagrovkama trička od Alpine pro, mám tu značku ráda.
Děda dostane něco o autech a motorkách.
A všichni svorně kalendáře s mými dětmi :mrgreen:

palapa
Závislačka 2949 příspěvků 05.10.14 17:04

@terinka4444 tu sadu na tu zmrzlinu myslis od play dooh? Ja ji koupila par tech misticek s tou jejich modelinou - jestli se to tak da rict a katastrofa :( byla jsem dost zklamana. Ale ty mikci jsou dobry napad :) kalendar to taky jisti :)

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 05.10.14 17:17

Ne, lego duplo postav si zmrzlinu http://www.lego.com/…ve-ice-cream
a dortíky http://www.lego.com/…eative-cakes

ty sady od play doh jsou šílený, máme jich hodně a žádná není k použití. Takže kupuju jen modelínu, teď mají v Dráčiku 6velkých kelímků sa asi 109,– a tvoříme bez sad.

evill
Závislačka 3775 příspěvků 05.10.14 17:29

Zas až úplně to sem nepatří, ale třeba to bude pro někoho taky tip. Chci nechat udělat neteřím k Vánocům knížku, níž budou hlavními hrdinkami. Čili tam budou vystupovat jejich jména. Jenže zaboha to nemůžu nikde najít. Poradíte někdo? Určitě tu byl minimálně ve dvou diskuzích odkaz na stránky, kde je možno nechat zhotovit, ale prostě nemůžu najít. Poradí někdo?

palapa
Závislačka 2949 příspěvků 05.10.14 17:56

@terinka4444 tak to lego je super. Dekuji za tip. Ty moji jsou taky tri :) to play doh uschne, kdyz to neuklidi, po trech dnech to letelo do kose za ty prachy :(

Bessinka
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 05.10.14 18:06

@palapa Neni nad klasickou plastelinu co nevysycha. ;-)

Jinak ja hodlam letos babicky obdarovat luxusnimi italskymi mydly v darkovych krabickach. Jinak to budou mekke darky a kosmetika. Syn dostane pokojicek a lego, manzel asi kameru do auta, dedeckum zatim netusim.. :nevim:

Modry pes
Kecalka 268 příspěvků 05.10.14 20:45

@Bessinka jaky italsky mydla, mas nejaky odkaz?

Bessinka
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 05.10.14 20:48

@Modry pes Odkazu jsem moc nenasla, nebo nevim co zadat do vyhledavace, ale tady jeden mas pro predstavu : http://www.mojelevandule.cz/…a-mydla.html
Ja je budu kupovat v obchode v Brne, maji spoustu typu a vuni.

Modry pes
Kecalka 268 příspěvků 05.10.14 21:55

@Bessinka aha, jojo, to vypada moc hezky. Zkusim taky neco takovyho najit.. diky :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >

Budeme je kopat do achillovek! Vydra před zápasem s Anglií naštval české fanoušky

V pátek večer čeká českou fotbalovou reprezentaci nezapomenutelný zápas. V... číst dále >