Vánoce, chtěla bych znát názor někoho dalšího

Anonymní
23.12.19 22:14

Vánoce, chtěla bych znát názor někoho dalšího

Chtěla bych znát váš názor.. Každý rok už od mala jsem Vánoce trávila se svou sestrou jejím synem a naší maminkou. Vždy od rána do večera, přítel byl u své rodiny a večer po rozbalení dárku jsem jela k jeho rodičům kde jsme bydleli. Letos se nám narodilo miminko takže jsme se odstěhovali a bydlíme sami. Bohužel mi před 4 mesici zemřela maminka a teď k věci. Přítel chce být zítra sám doma, ségra chce aby jsme přijeli hned rano k ní. Já bych udělala kompromis chtěla jsem dopoledne být doma s přítelem a mimcem a odpoledne kolem 3 jet na hřbitov zapálit mamince svíčku a jet k sestře na večeři a rozbalení dárku a poté jet k tchanovcum rozbalit dárky.. avšak obe strany se bloky.. vůbec nevím co dělat :,( jsou to první vánoce bez mámy takže nechci nechávat ségru na štědrý den samotnou jen se synem zároveň chápu pritele že máme svou rodinu. Ale přece ségra je taky má rodina…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1558
23.12.19 22:17

A pozvat segru k vam? To by neslo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2094
23.12.19 22:17

Udělej to, co je pro tebe dobré. První jsi ty a je důležité, aby jsi byla v pohodě. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3871
23.12.19 22:18

A sestra by k vám nepřišla? Zkusila bych se domluvit na kompromisu být spolu, ale u vás.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18318
23.12.19 22:19

To máš těžký, musíte udělat novou tradici. Za mě ideální rodiče 25.26. to je prostě nejvíc fér. V dnešní době rozvedených rodičů, aby si mě nárokovala ještě ségra, babička.. :roll: a na nějaký k jedněm dopoledne, pak tam po obědě a večeře jinde, to bych teda se na to vyprdla. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2543
23.12.19 22:20

Upřímně, založila jsi rodinu. Ať přijede ségra k tobě. My to tak taky děláme. Mamka jede k nám, aby nebyla sama doma. Ale my jsme jako rodina spolu s dětmi doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5334
23.12.19 22:21

Sestru bych pozvala k vám a tchýni nechala na 25.12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31330
23.12.19 22:22

Já bych byla doma se svou rodinou - miminkem a přítelem a k ostatním prostě druhý den…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.12.19 22:22

Já bych všechny svolala k nám. Celý den takhle cestovat by se mi opravdu nechtělo. Dopoledne by mohli dorazit, udělat si pohodičku u pohádek, hihňat se nad mimčem, dát si oběd, třeba kolem 5 - 6 večeře, rozbalit dárky a šup domu. Máte mimčo, proč byste měli všechno objíždět vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31631
23.12.19 22:24

Podle mne je ted primarne tvoje rodina tvuj pritel a tvoje dite. Nejsi zodpovedna za blaho dospele sestry. Mela bys byt se svoji nynejsi rodinou a sestru muzete pozvat. Pokud odmitne, tak holt bude se synem sama, coz neni zadna tragedie a videt se muzete dalsi den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.12.19 22:24

@Lumíkovec přítel nechce, chce mít na vánoce klid.. A nechce tu mít hned od rána někoho.. A další věc že jsme s přítelem byli domluvený že tam pojedeme ale nedomluvili jsme kdy a na jak dlouho takže doma nemáme ani stromeček ani salát prostě nic… Přítel řekl že tam jet můžeme na hodinu.. ale to přece nejde stihnout se najíst a rozbalit dárky.. A když řeknu že musíme jet dřív tak mi právě řekne že on chce být doma a nikam jezdit nemusí…

• Citovat
  • Nahlásit
392
23.12.19 22:25
@Anonymní píše:
Chtěla bych znát váš názor.. Každý rok už od mala jsem Vánoce trávila se svou sestrou jejím synem a naší maminkou. Vždy od rána do večera, přítel byl u své rodiny a večer po rozbalení dárku jsem jela k jeho rodičům kde jsme bydleli. Letos se nám narodilo miminko takže jsme se odstěhovali a bydlíme sami. Bohužel mi před 4 mesici zemřela maminka a teď k věci. Přítel chce být zítra sám doma, ségra chce aby jsme přijeli hned rano k ní. Já bych udělala kompromis chtěla jsem dopoledne být doma s přítelem a mimcem a odpoledne kolem 3 jet na hřbitov zapálit mamince svíčku a jet k sestře na večeři a rozbalení dárku a poté jet k tchanovcum rozbalit dárky.. avšak obe strany se bloky.. vůbec nevím co dělat :,( jsou to první vánoce bez mámy takže nechci nechávat ségru na štědrý den samotnou jen se synem zároveň chápu pritele že máme svou rodinu. Ale přece ségra je taky má rodina…

Sestra sama není, má syna. Soustřed se na svou rodinu a sestru jeď navštívit až třeba 25.12.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
161
23.12.19 22:26

Sestru bych zavolala k sobě na večeři a tchýni nechala na 25.12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8015
23.12.19 22:26

Přijde mě to, že prostě to máš hodně rozlétané.. Chápu obě strany, ale řeba jestli můžu osobně, i když ti nechci do toho kecat, taky bych orpavdu volila večeři s přítelem, a miminkem, vy jste rodina..
Já bych prostě to spíš udělala tak, že bych jela k sestře nakoby na oběd, pobyla s ní třeba do 3 hodn plus svíčka na hřbitov a pak jela domů za přítelem a miminkem.. ke tchánovcům 25.

Nemůžeš se zavděčit všem třem stranám.. manželovi, sestře, tchánovcům..Navíc tak to funguje vuše kde snám, že prostě třeba už k těm rodičům se jezdí druhý den.. Nedokážu si představit takové přeletování na tři místa.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8149
23.12.19 22:27

Jela bych jen na hřbitov, tam byste se mohli setkat se segrou a dojet k vám
další den tchánovci
s tak malým miminem bych se nechtěla trmácet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek