Vánoce jsou pruda

5842
27.11.15 09:01

Vanoce jsou woseeeeeer!!!

Fakt me tohle obdobi stve. Musismus samej. Darky vymyslet, honit na ne prachy ktery nemam, a do toho furt jen to blby z. radlo. A pritom jde z 99% o jeden velkej megakseft. At zije komerce. Aaaachjo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12043
27.11.15 09:02

Nikdo te nenuti se toho ucastnit. Nic nemusis vyval se na gauc a vyprdni se na to. Neni to povinny :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461
27.11.15 09:04

Hele a kdo tě k tomu nutí? my si uděláme vánoce jako příjemné setkání, rodinný klid a pohodu, mňamky pro děti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.15 09:04

Tak se na vánoce vybodni. Kdo tě nutí škudlit prachy a vymýšlet dárky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
27.11.15 09:05
@Tarjei píše:
Fakt me tohle obdobi stve. Musismus samej. Darky vymyslet, honit na ne prachy ktery nemam, a do toho furt jen to blby z. radlo. A pritom jde z 99% o jeden velkej megakseft. At zije komerce. Aaaachjo.

Reklamy na půjčky, reklamy na dárky, všude zvonečky, koledy :poblion:
Vánoce mám ráda, ale v klidu a nechci, aby lezly i z konzervy. Jedině se dva měsíce před vánoci odstěhovat do hor bez elektřiny. Jinak tomu člověk neuteče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
donaga
27.11.15 09:05

Nikdo tě k ničemu nenutí :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
1289
27.11.15 09:06

Hele, ja to vidim podobne @Tarjei taky mi nic z toho naprosto nic nerika, letos se kvuli diteti prekonam, ale vnitrne je to proste cisarstvi konzumu, ktere je mi filzoficky naprosto cizi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5842
27.11.15 09:06

Deti…to by je kleplo kdyby nic nedostaly…ptz vsichni okolo atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.15 09:07

Vánoce jsou takové, jaké si je uděláš. Takže Woseeer si taky děláš sama.
Mě vyjdou dárky asi na 1500 pro všechny, upeču tři druhy cukroví jen „na stůl“, Vánoce jsou o rodině a kamarádech, né o komerci, úklid nehrotím, načančat si komplet byt do třpytek mě neužije a Štědrý den trávíme u pohádek.
Máme krásné veselé vánoce a není potřeba se kvůli tomu hrotit.

Hlavně klíííd ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1289

Presne - tady se zenske rozciluji nad trochu neobvyklymi jmeny v diskusi, to je porad „chudak dite, znicite mu zivot“ = hlavne nevycnivat z davu, a pak pisi - Vanoce neslav, darky nedavej.

A prvni, co si deti reknou ve skole druheho ledna - tak co jste dostali pod stromecek?

@Tarjei píše:
Deti…to by je kleplo kdyby nic nedostaly…ptz vsichni okolo atd…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11724

A nuti te nekdo? My pred ditetem nekolik let Vanoce prakticky neslavili…posledni 3 roky jsme procestovali (na jizni polokouli, tam je leto :D), darky si nedavame uz roky k nicemu…a zijeme. S ditetem teda asi budeme mirne tradicnejsi, ale jake si to udelas, takove to mas :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5819
27.11.15 09:08

Vánoce sou takový jaký si je uděláte nikdo vás do niceho nenuti my je mame klidný krasny plno pohody a ne ze by šlo o drahy dárky nebo tak něco ale o pohádky, Cukrovi, a rodinu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10596
27.11.15 09:09

A to ja je miluji, od leta se tesim a vymyslim co se koupi za darecky.Jsem pak ve strasnem stresu pokud to nemam dle svych predstav:-D :-D Ale chlap me zna, tak vi, ze me musi trochu mirnit.Ale miluji je, hlavne, jak se holky trpyti ocka u stromecku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3606
27.11.15 09:10

Já se nijak zvlášť nezapojuju, nepeču, negruntuju, výzdobu neřeším, jen kvůli prckovi koupíme stromeček a společně si ho v klidu nazdobíme, dárky taky moc neřeším, prckovi kupuju náhodně, když mi něco padne do oka, vezmu to, manželovi ušiju mikinu a šlus, nechci z toho dělat honbu za nejlepším a nejdražším dárkem, dopřáváme si dost během roku, tak proč si honit triko pod stromkem, já Vánoce beru jako možnost, kdy se všichni sejdeme, poklábosíme, dáme si nohy nahoru a nic neděláme :-) Prostě to chce klid!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.15 09:11

@umea kolik je dítku? Nebylo by tedy lepší, než se kvůli dítěti překonávat, naučit dítě slavit svátky po vašem? Jaký si to uděláš v prvních letech, takové to budeš mít dalších minimálně patnáct…
U nás doma jediný ústupek kvůli dítěti bylo to, že si s chlapem dáváme každý jeden drobný dárek, aby malej nebyl divokej, že „sme nebyli hodní“, jinak si jedem v našem standardu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama