Nechávali jste někdy k Vánocům dělat kalendář z fotek?

15.11.19 11:06

Vánoce - kalendář z fotek

Zdravím, nechávali jste někdy k Vánocům dělat kalendář z fotek? Potřebovala bych poradit, kde je to cenove přijatelné a kvalitní. Děkuji za tipy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15.11.19 11:08

Happy foto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13585
15.11.19 11:12

Dělám každý rok, loni sem brala prvně přes alfa- tisk (máme to u nás ve městě že si to osobně vyzvednu a neplatim poštovné) a spokojenost. Ceny mají pěkné. A co se týče kvality záleží hlavně na kvalitě fotek co tam ty pošleš no :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11073
15.11.19 11:18
@-xoxo_Ivv- píše:
Zdravím, nechávali jste někdy k Vánocům dělat kalendář z fotek? Potřebovala bych poradit, kde je to cenove přijatelné a kvalitní. Děkuji za tipy ;)

Ahoj,

já jsem dělala sama - koupila jsem v Lidlu kalendář a tam jsem lepila fotky, dcera malovala obrázky a mladší jsem dělala otisk ručičky, nožičky apod.
I letos budu dávat babičkám takový kalendář :mrgreen: Nenechávám ho tisknout, ale vlastnoručně s dětmi tvoříme. Je to moc pěkně strávený čas a taky má ten dárek větší váhu (si myslím tedy) :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.19 11:19

Já objednávám už asi třetím rokem zde a jsem spokojená 24print.eu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.19 11:33

Já každý rok objednávám přes fotokalendare.cz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48509
15.11.19 11:38

Takhle - jsem na tisk dost náročná, takže jsem ještě za roky experimentování nenašla nic, co by za přijatelnou cenu mělo ten tisk dostatečně dobrý… na druhou stranu na kalendář se kouká z metru a větší vzdálenosti, takže už asi koukám hlavně na cenu a babičky jsou stejně vždycky nadšené :lol: Podstatné je do něj vybrat hezké fotky v dostatečné tiskové kvalitě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11915
15.11.19 11:44

Koukni na net, bývají hodně akce a slevy. Fajn je happy foto, teď jsem zkoušela bontii a nic moc. Ale neváhej, protože to chvilku trvá a před vánoci toho budou mít dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16019
15.11.19 11:50

V Pze je zárukou dobrého tisku Foto Škoda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15992
15.11.19 11:59

@-xoxo_Ivv-
Mrkni tady, je tam spousta recenzi ;)
https://www.slevomat.cz/…ter-mcl-brno

A jinak jsem ted objevila v Dm kalendar k dotvoreni, je predtisteny a ty si tam nalepis jen fotky, obrazky, udelas kolaz, takze pristi rok jdu do toho, vypada to moc hezky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.19 12:34

Já nechávám klientům tisknout u online-fotografie anebo na SaalDigital. Vždy rozumná domluva a u toho online-fotografie i v pohodě ceny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.19 14:34

Jsem už několik let spokojena s Bontia.cz :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
506
15.11.19 15:21

Už několik let dělám kalendáře u 24print. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
560
15.11.19 22:57

Slevomat, mají super akce každý rok před vánocemi. A když se registruješ, můžeš si vytočit slevu v kole štěstí, nebo ti dají slevu 50 Kč k narozeninám jako dárek. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11073
16.11.19 08:50

Holky a nevíte zda už v Lidlu prodávají ty kalendáře? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu