Vánoce - má být s rodinou a nebo stát při mě?

Napsat příspěvek
12466
20.12.19 11:57
@Bubla Bůčková píše:
Ludvo, kdo je víc?! :mrgreen: :roll:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Přesně jsem si na to vzpomněla :)
Ale ono to asi v reálu moc k smíchu není, když spolu partnerka a matka soupeří, resppektive ono stačí i jedna, když soutěží, ta druhá se nemusí ani angažovat v tom.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12466
20.12.19 12:03
@Malina7 píše:
Zakladatelko, já bych tedy netrávila chvíle ve společnosti, kde je člověk, co mě pošpiňuje po celé rodině. Takže ať si tam partner jede sám a Ty si udělej svůj odpočinkový den nebo buď u své rodiny. Ještě chci říct, že ta otřepaná fráze, jak o Vánocích by měla být rodina pospolu mě už silně vadí. Ano, rodina pospolu, ale né za každou cenu, tzn. musí se to přetrpět v napětí, a né za cenu, že jsou zrovna Vánoce. Takže zakladatelko, jsi to jenom Ty, která má právo rozhodovat, s kým usedneš ke stolu a nestydět se to říct nahlas i s důvodem proč tomu tak je. Udělej si klidné svátky :hug: :mavam:
A já bych zase byla, zvlášť na vánoce, velkorysejší a povznesla bych se na to.
(I trochu takovéto „jsem lepší, když se nad to povznesu“ ;) )
@Della Street píše:
Holky, já tady teď do toho vstoupím s kacířským tvrzením. Z pohledu zkušené starší ženské : neprecenujte tak ty Vánoce…Vždyť o co jde? A ty rodinné vánoční sešlosti? Vážně stojí zakladatelka o to sezení na gauci, cpaní se cukrovím, naslouchání věčně stejným kecům a pití kafe nebo ještě něčeho horšího?

Pro mě jsou vánoce svátek. Symbol právě rodiny (i té široké a partnerovi), spoluprožívání, pospolitosti…
Jasně, že nad sezením nad cukrovím bych nedumala, ale pro mě nejde o cukroví a jiné požitky na vánoce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama