Vánoce mě nebaví, dnes mě vyloženě štvou

Anonymní
24.12.18 14:25

Vanoce me nebavi, dnes me vylozene stvou

Jste na tom nektera podobne? Od rana furt neco delam, manzel polehava, otraveny, ze ho mala rano vzbudila, dcera zlobi, nudi se, od rana hysteraky kvuli vsemu, ma 3, snazila jsem se ji zabavit, barvenim pernicku, ze manzel na ni dohledne, nedohledl, je to na koberci, okno pomatlany, gauc..

Vcera jsem delala salat, manzel ze ho mam udelat trochu, ze je mu tezko, ze ho jist nebude, tak uxelam akorat, aby bylo i na 25. A nemusela jsem varit, dnesbkouknu a v noci ho pulku sezral a je ho tam tak na veceri :roll: od rana se hadame, je protivmy, dcera zlobi, ani pohadku si nepustim na naladu, dcera hned rve, ze chcexshreka, furt dokola, nebavi me ji dnes poslouchat, tak jsem si chtelavpustit koledy, to zas manzel na me rve, te to nebude poslouchat.. Vsude bordel, nic hotovyho, ma chut prasknout dvermi a byt nekde sama, mam jich dost, zni toblbe, tesila jdem se, ze prvni vanoce, co dcera bude vnimat a jen me to sere, nejvic manzel, nemam chut s nim ani poveceret, jen rejpe, hada se. Do toho dcera ne a ne usniut, ma jeste odpo spanek a jak naschval neusla, takze usne pozde, vzdy kdyz to tak je, je pak protivna nebo spi dlouho a musim ji budit, jinak by vecer usla az kolem 1, a to je s ni pak k nevydrzeni, takze i vecere bude vyzivna, chjo.. Mam toho dost, ma to nekdo podobne?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1571
24.12.18 14:30

A nemas manzela na sluzebce nahodou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1410
24.12.18 14:30

A neděláš si to trochu sama? Co máš dnes ještě na práci? Lehni k manželovi pusťte si pohádku s dcerkou si vyprávějte o vánocích. Nebo jděte na procházku. Manžel ať zabaví dceru až půjdeš dělat řízky. Můžou jít před barák zapálit prskavky nebo vyhlížet z okna Ježíška. My dnes neděláme nic. Teď jsem se vrátili z lesa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
964
24.12.18 14:32

Když Vás ani nikoho okolo v rodině Vánoce nebaví a nemáte z toho radost, tak proč je děláte? Je to snad povinnost? :nevim: Když mě něco nebaví, ani nikoho kolem mě, tak ten den strávíme tak, aby byl pěkný a ne že se všichni budeme hrnout do něčeho, co nás nudí a nebaví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1571
24.12.18 14:33

@Yasmina21 mozna proto ze jsou zavisli na tv a mediich obecne a to znamena ze jsou zmanipulovani… lepsi tv nemit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
964
24.12.18 14:35
@Roker píše:
@Yasmina21 mozna proto ze jsou zavisli na tv a mediich obecne a to znamena ze jsou zmanipulovani… lepsi tv nemit ;)

Souhlasím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
153
24.12.18 14:36

Ty jo to je mazec,to ti nezávidím,ale dokážu si to uplne představit ,decko protivný,no to má ješte narok ,neleze na ní nemoc.?No a chlap horší jak decko,s tím nic neudeláš. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12364
24.12.18 14:36

tak dceri toho shreka pust, tedka zacal na nove :palec: , ono se to jednou nezblazni. ty nez skonci dodelej co potrebujes, tj nachystej veci na veceri a bez koukat s ni. :nevim: ja nevim prijde mi ze si to delas sama :nevim: no tak budou zitra jen brambory no, kdyz si ho snedl, o co jde? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26421
24.12.18 14:37

Zakladatelko, jsi strašně šikovná, že už máš salát :)
Já ho teprve dodělávám…

A nemám ještě zabaleno a ani ozdobené větve a je mi to i jedno, nalila jsem si skleničku vína a dala čokoládu, která ještě taky není pověšená a říkám si, že do večera času ažaž 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12364
24.12.18 14:37
@fea 75 píše:
Ty jo to je mazec,to ti nezávidím,ale dokážu si to uplne představit ,decko protivný,no to má ješte narok ,neleze na ní nemoc.?No a chlap horší jak decko,s tím nic neudeláš. :cert:

oba bych je vypakovala ven a nazdar. min. na dve hodky by byl klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4495
24.12.18 14:40

Ja jdem vzhuru od pul seste. Mame male mimco. Ja udelala salat muz zabalil darky. Nepekla jsem ak jsem udelala jen Vanocni strudl. Za chvilku jdeme na procházku. Mala spinka. Muz ted hraje pc hry ja koukam na pohadky. nehadame se.. unavena jsem.

asi vytuhnu uz v 8 ))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3028
24.12.18 14:41

No hele já jsem do toho nemocná. Mám rýmu jak trám, s manželem jsme to chytili od dětí. Manžel včera odpočíval, tak je mu hej, já včera u jeho maminky uklízela (vysála a vytřela celý byt) - večeřet se bude tam - a dělala bramborový salát a připravovala řízky… A dneska mě to doběhlo a musela jsem do postele. Děti dneska zlobily tak moc, že jsem měla chuť je praštit.

Jak mi je zle, tak mě všichni neskutečně vytáčí. A to s nimi ani nebudu večeřet, protože nechci nakazit návštěvu (přijde manželův bratr). A prostě mě to štve, kdybych se mohla taky včera léčit, dneska bych byla v pohodě. Ale to by znamenalo, že maminka by celý byt vytřela na kolenou a ona má v háji záda, tak by se dneska nehla. Jo a ještě k tomu jsem těhotná, v 15 týdnu, tak ještě nesmím nic moc brát, stříkat do nosu můžu tak vincentku. Prostě Vánoce na prd, naprosto tě chápu. Můj manžel je teda zlatíčko, vzal si děti na starost a já můžu ležet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Hroznej puberťák
24.12.18 14:42
@debra.morgan píše:
oba bych je vypakovala ven a nazdar. min. na dve hodky by byl klid.

Co vypakovat na dvě hoďky. Na dva dny! :mrgreen:
Tohle jsem začal praktikovat, když byly děti malinký, od 2 let. Vypad jsem s nimi před vánoci na 4 dny do lázní a vrátil se 24 ráno pod stromeček. Žádné hádky, nervozita, naopak klídek, pohoda. Zkuste to taky :D :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
malone.v
24.12.18 14:46

Já bych klidně zkousla protivného manžela, ten můj je dneska v práci, tak jsme s malou doma samy- a ta protivná je celý den :-D

• Nahlásit
  • Citovat
1571
24.12.18 14:46

@Hroznej puberťák a co jsi delal v laznich proboha? :-) tam si jezdistary chlapi narazet stary baby nebo se pletu? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama