Vánoce - něco jiného, než kalendáře?

152
8.11.06 10:09

Vánoce - něco jiného, než kalendáře?

Ahoj, začínám si lámat hlavu s babičkama. Loni dostaly klasický fotkový kalendář v kroužkovém rámečku z Ikea a „obrázek“ s otiskem Jáchymovy tlapky v samotvrdnoucí hmotě. Oboje mělo velký úspěch, ale letos bych chtěla něco nového. Nenapadá Vás nějaký netradiční, ručně vyrobený dárek, nejlépe s pomocí prcka (něco málo přes 2 roky)?
Díky za inspiraci :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

574
8.11.06 13:47

My budem vyrábět přáníčka z vlastnoručně vyrobených tiskátek z brambor (hvězdička, stromek, andílek) + prstové barvy. A pak nějakou drobnost z moduritu, co Míša sám uplácá. Nebo něco jiného…když nás napadne :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
8.11.06 16:00

Jo ještě jsem zapomněla napsat, že malému je 23měsíců a tiskat zvládá, takže to pro vás určo taky nebude problém. Jestli ovšem nechcete něco výjimečnějšího, to nemůžem sloužit, my jsme spíš na takové jednodušší věci, co je vidět, že to dělal sám. :) Měj se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20168
8.11.06 16:04

U nás je na vlastní výtvory ještě brzo a přece mám v plánu něco originálního:
Mým rodičům budu dávat kupované dárky, ale do čeho je zabalit? No přece do balícího papíru vytvořeného dcerkou. Jeden plánuju, že počmárá pastelkama a tužkama - což jí jde sqěle a druhý nejspíš s pomocí prstových barev „pošlape“ a „poručkuje“ :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
8.11.06 21:51

Diky :-) To se nam to hezky sklada, bude hezky set pranicka + papiru s podobnym motivem - myslim, ze by to mohlo byt par peknych car a kolecek :wink: I ty otisky jsou na papir dobre. A nebyl by jeste nejaky napad, co by nevyrabel primo spunt, ja se toho rada ujmu, ale aby se to tykalo prcka? Proste neco jako kalendar, ale obrazku a fotek uz maji spoustu, hrnecky s fotkou se mi taky az tak nezdaji.. nejakou novinku by to chtelo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20168
9.11.06 12:41

ještě jsem si vzpomněla - v některých fotolabech udělají z fotky puzzle … tak třeba pro neteře a synovce nějakou pěkně členitou fotku, to taky neni marný dárek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
10.11.06 08:33

Ahojky..A co takhle třeba hrníček s fotkou malýho,to taky dělají ve fotolabu.Taky nad tím uvažujem..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
10.11.06 08:36

Jé co mi to tu píše???Co s tím mám dělat??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama