Vánoce o samotě bez dárečků. Má to někdo stejně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.18 22:53
Vánoce o samotě bez dárečku. Má to někdo stejně?

Je tu někdo o Vánoce taky sám? Myslím fyzicky sám. Přítele mám ale jaksi nedorazil ještě k večeři. Ale to prome tema není spise zda nekdo prožil ten den sám a i sám jedl.. podpoříme se?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.18 22:59

Podpoříme :hug: :srdce: :andel: Já jsem dneska taky celý den sama, muž mi z práce dorazí zítra.
Krásné Svátky a nic si z toho nedělej :*

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.18 23:02
@Anonymní píše:
Podpoříme :hug: :srdce: :andel: Já jsem dneska taky celý den sama, muž mi z práce dorazí zítra.
Krásné Svátky a nic si z toho nedělej :*

Děkuji i tobě krásne svatky :srdce:
Nedelam jsou horší věci. Chvílemi mi smutno bylo ale co už..

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 24.12.18 23:03

Taky jsem sama, chlap je v práci a přijede až zítra, slavili jsme už včera :) Mimochodem pár let jsem Vánoce strávila opravdu sama včetně svátků … žádný chlap, žádná rodina a to bylo opravdu ošklivé období, takže tahle jednodenní samota mi vůbec nevadí :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.18 23:05

@Serpentini
Ja chlapa mám ale škoda mluvit. Umím si tve období predstavit
Ale furt si říkám že je to jen den jako každý jiný

alun-ka
Zasloužilá kecalka 663 příspěvků 24.12.18 23:11

Myslím,že by mi víc vyhovovala situace být sama opravdu,zařídit si po svém,než se kvůli někomu honit,vařit,při­pravovat a aby potom nepřišel.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 24.12.18 23:11
@Anonymní píše:
@Serpentini
Ja chlapa mám ale škoda mluvit. Umím si tve období predstavit
Ale furt si říkám že je to jen den jako každý jiný

Tak to je mi líto, že máš chlapa o kterém je škoda mluvit, to potom chápu že máš splín. Mimochodem … proč ještě v tuhle hodinu nedorazil k večeři?

flybe
Zasloužilá kecalka 610 příspěvků 24.12.18 23:14

Chceš mluvit o tom proč tam není? Veselé Vánoce, přístě to lépe dopadne :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.18 23:16

Popravdě? Štve mě že jsem se stim dělala ale po uplynulých měsících co to doma máme na nic no spíše bych si troufla říci i roku z toho zaskočena až tak nejsem. Bere drogy a takoví lidé moc doma nebývají
Jen chci říct že už brzy od něj odejdu aby bylo hned jasno

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.18 23:18

Děkuji vám:) ano pristi Vánoce budou o dost hezčí a po boku někoho jiného..

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 24.12.18 23:18

8o Jo, odejdi. Bude to to nejlepší, co můžeš v životě udělat. Ať jsou ty příští Vánoce o mnoho lepší :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.18 23:25

@Serpentini
Děkuji ti :) odejdu už brzy myslím že 9 let mi bohatě stačilo a je čas začít znovu

Agnes9
Kecalka 156 příspěvků 25.12.18 00:51

Ahoj holky, ja jsem dneska taky sama :,( dnes rano jsem musela na pohotovost a dopadlo to hnisavou anginou, a protoze mi pani doktorka rekla ze jsem vysoce infekcni tak partner radeji odjel ke svym rodicum a vzal s sebou naseho 4 mesicniho syna ktery ted byl nemocny a tak ma oslabenou imunitu… je mi to hrozne lito a trha mi to srdce ale zaroven vim, ze je to pro nej to nejlepsi. Uz se ale nemuzu dockat az zitra odpoledne prijedou, sice budu muset mit rousku a tak ale je mi vazne moc smutno, ani nemuzu usnout :( :zed:

Risanka
Kecalka 169 příspěvků 25.12.18 02:49

Tak to ten muj jel navštívit rodiče a syna mam u babičky a já si tu samotu naopak užívam :) vánoce mi jsou ukradený.Já jsem moc ráda sama :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.18 12:53

Jsem rada že ten den je zamnou :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >