Reklama

Vánoce s dětma a matky samoživitelky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

B4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 26.12.16 12:41
vanoce s detma a matky samozivitelky

Rikal jsem si ze by me zajimalo jakemeli vase deti radost z vanoc a jak to zvladaji matkyco jsou jen s detma???myslim finacne

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tamtama
Extra třída :D 11699 příspěvků 26.12.16 12:44

Jednoduše, pomáhá mi mamka. Kluci byli nadšení. :palec:
Edit: z pohledu dítěte pro mě byly Vánoce vždycky kouzelné.

Příspěvek upraven 26.12.16 v 12:45

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 26.12.16 12:44

Z pohledu dítětě - kde nás otec opustil a odešel se starat o jiné děcka, byly vánoce na prd. Co si vzpomínám, tak od mých 10 let jsem se na vánoce nikdy neusmála třeba i prkotině. A dárky jsem pak neodstávala už vůbec. Máma tak tak utáhla bydlení.
Takže vánoce neslavím už hodně dlouho. Letos jsem si poprvé po 7 letech vystrojila stromeček, ale radost mi nějak extra velkou neudělal.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 26.12.16 12:47
@hudečice píše:
Z pohledu dítětě - kde nás otec opustil a odešel se starat o jiné děcka, byly vánoce na prd. Co si vzpomínám, tak od mých 10 let jsem se na vánoce nikdy neusmála třeba i prkotině. A dárky jsem pak neodstávala už vůbec. Máma tak tak utáhla bydlení.
Takže vánoce neslavím už hodně dlouho. Letos jsem si poprvé po 7 letech vystrojila stromeček, ale radost mi nějak extra velkou neudělal.

Ty jo to mě mrzí… A můžu se zeptat kolik ti je a jestli máš už svoji rodinu?

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 26.12.16 12:50
@Nowuka2 píše:
Ty jo to mě mrzí… A můžu se zeptat kolik ti je a jestli máš už svoji rodinu?

Mě je 32, děti zatím nemám, plánujeme příští rok s přítelem. Nového přítelem mám druhým rokem, letos jsem vytáhla stromeček spíš kvůli tomu, abych věděla, kolik baněk se rozbilo při stěhování a tak nějak jsem udělala i stromeček. Ale nemám z něj radost. Jsem tímto od dětství poznamenaná.

B4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 26.12.16 12:50

Ja to ted myslimspis tak jakoze vase deti jake meli letos radost

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 26.12.16 12:54
@hudečice píše:
Mě je 32, děti zatím nemám, plánujeme příští rok s přítelem. Nového přítelem mám druhým rokem, letos jsem vytáhla stromeček spíš kvůli tomu, abych věděla, kolik baněk se rozbilo při stěhování a tak nějak jsem udělala i stromeček. Ale nemám z něj radost. Jsem tímto od dětství poznamenaná.

Tak ono pak je to fakt o něčem jiným už… U nás byl stromeček vždycky, i taková ta vánoční atmosféra (naši jsou spolu dodnes), pak jak už byl brácha větší a nevěřil, tak to už bylo takový trapný nebo jak to říct a už jsem to nějak slavit nechtěla, ale co mám svoji rodinu tak je to úplně o něčem jiným :srdce:

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 26.12.16 12:57

Pred lety jsem udelala doma cistku lego hracek. Obcas se nejake objevilo 2×, druhe baleni zustalo neotevrene. Ty jsem vzala a dala nasi pani uklizecce pro syna na vanoce. Vubec jsem netusila, jakou mu tim udelam radost, kdyz ona sama se tremi detmi na to nemela. Je to smutne, ze jedni maji prehrsel a druzi temet nic :,(

B4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 26.12.16 12:59
@cecetka píše:
Pred lety jsem udelala doma cistku lego hracek. Obcas se nejake objevilo 2×, druhe baleni zustalo neotevrene. Ty jsem vzala a dala nasi pani uklizecce pro syna na vanoce. Vubec jsem netusila, jakou mu tim udelam radost, kdyz ona sama se tremi detmi na to nemela. Je to smutne, ze jedni maji prehrsel a druzi temet nic :,(

ale to tak je ve vsem nekdo ma treba 3 auto nekdo ani jendo nekdo ma treba 2 baraky a nekdo ani byt

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 47800 příspěvků 26.12.16 13:02

Dezi byli u otce. Jinak otec se na peci podili jak fakticky, tak financne, takze zvladame dobre. Vyselavam i ja.

marmelada78
Závislačka 3158 příspěvků 26.12.16 13:07
@hudečice píše:

Tak pokud je ti 32, tak by možná nebylo špatné si to v sobě nějak už pořešit. Nebo to chceš s tím pocitem křivdy táhnout až do smrti? 8o

berry4
Nadpozemská drbna 28328 příspěvků 26.12.16 13:09
@hudečice píše:

Je na čase dospět.

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 26.12.16 13:11
@marmelada78 píše:
Tak pokud je ti 32, tak by možná nebylo špatné si to v sobě nějak už pořešit. Nebo to chceš s tím pocitem křivdy táhnout až do smrti? 8o

Neni jednoduche vyrovnat se s krivdami, kterych se na detech dopustili dospeli. Bohuzel lusknutim prstu se to nezmeni a nekdo s tim zije opravdu cely zivot. Je to smutne. A rady typu Delej s tim neco fakt nejsou na miste :(

mroe
Extra třída :D 14236 příspěvků 26.12.16 13:18
@cecetka píše:
Neni jednoduche vyrovnat se s krivdami, kterych se na detech dopustili dospeli. Bohuzel lusknutim prstu se to nezmeni a nekdo s tim zije opravdu cely zivot. Je to smutne. A rady typu Delej s tim neco fakt nejsou na miste :(

Nejsou? Ja bych rekla, ze to je ta nejlepsi rada, pokud se tim clovek nechce uzirat az do smrti.

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 26.12.16 13:20
@marmelada78 píše:
Tak pokud je ti 32, tak by možná nebylo špatné si to v sobě nějak už pořešit. Nebo to chceš s tím pocitem křivdy táhnout až do smrti? 8o
Táhnout ne, zvykla jsem si. Vánoce už u mě doma neřeším.
@berry4 píše:
Je na čase dospět.
Dospěla jsem dávno.
@mroe píše:
Nejsou? Ja bych rekla, ze to je ta nejlepsi rada, pokud se tim clovek nechce uzirat az do smrti.

Se tím neužírám, jen Vánoce nějak extra neslavím, nemusím mít z nic nějak extra velkou radost.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama