Reklama

Vánoce s krční páteří....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cezet
Ukecaná baba ;) 2299 příspěvků 25.12.17 10:49
Vánoce s krční páteří....

Ach jo holky, jdu za vama. Minulý týden v neděli mi chytla krční páteř, málem zose mnou luplo na zem. Jeli jsme do nemocnice. Dali mi injekci a prášky. Nic mi nepomohlo. V tydnu jsem slak fyzio a ta mi dala tejpy. V sobotu jsem je sundala, bylo mi porad jic moc…no a bylo mi po sundání ještě hůř. Beru si ibalgin a za 3 holky druhý a až ten mi trošku zabere. Jinak můj problém. Úplnou bolest necítím, spíš táhnoucí tíhu od krku po lopatky, je to fakt otrávený. Jako kdybych tam měla pytel cementu. Porad se přitahují a nic. Je to vždy horší kdyz si sednu. Dát nohu přes nohu, to vůbec nemohu. Začne se mi dělat blbě na omdleni. Vánoce jsemtim měla pěkně zkažený, protože mi to táhlo jako blazen :(. Letenek do něco podobného a co s tím děláte?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineLenka_Hal
Závislačka 4783 příspěvků 25.12.17 12:07

Zkus jinou fyzio…

sabinka098
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 25.12.17 12:19

Včera jsem měla to samý plus ktomu migrénu vzala sem si mydocalm na uvolnění svalů trošku zabral už to tolik netáhne.

cezet
Ukecaná baba ;) 2299 příspěvků 25.12.17 12:57

@Lenka_Hal mezi svátky jdu k jiné děkuji.

cezet
Ukecaná baba ;) 2299 příspěvků 25.12.17 12:59

@sabinka098 tak to je taky super!!! tak mě to štvalo. lezela jsem bez šťávy. Tyto prášky co píšete neznám:( mam jen ibalgin a tuším mideral nebo tak nějak… teď je nemám u sebe. Ty mi dali v nemocnici, ale byla po nic oblbla.

Příspěvek upraven 25.12.17 v 13:46

Kacise
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 25.12.17 13:06

Přes půl roku řeším zablokované SI skloubení, doktorka mi naposledy řekla, že neví, co dál.. Fyziob bude od konce ledna :mrgreen: :mrgreen: :zed: takže chápu :hug:

cezet
Ukecaná baba ;) 2299 příspěvků 25.12.17 13:47

@Kacise díky. Já jsem úplně z toho na prášky, kdybych aspon věděla na ktery??????????­??????????

Kacise
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 25.12.17 14:19

Mně je Mudr. odmítla napsat, že když nechci obstřik, tak že mi nic jiného nedá :mrgreen: :roll: Doufám ve fyzio :palec:

cezet
Ukecaná baba ;) 2299 příspěvků 25.12.17 16:31

@Kacise ach jo. Jen kdyby viděli jak to člověka otravuje.

-Evka-
Závislačka 3644 příspěvků 25.12.17 17:59

Na uvolnění svalů je volně prodejný Guajacuran, ale pokud si pamatuji, od lékaře jsi dostala nějaké léky na uvolnění svalů.

Chápu, je to nepříjemné, ale pokud to nebolí jako migréna (u mne to znamená bolest, která mne posadí a nesmím nic dělat, ani mluvit atd), tak to zvládám bez léků.
Taky mne chytla záda či zádové svaly od pátku. Lék jsem si brala jen jednou, abych byla schopná „všeho“ na štědrý den, jinak tomu dávám čas a teplo.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Žádný Hollywood! Mají manýry jak čeští herci, říká se o zpovykané Vilhelmové a spol.

Ty tam jsou doby, kdy se o hvězdách z Hollywoodu psalo jako o zpovykaných... číst dále >

Tomáš Řepka se chce soudit s Primou. Kvůli Blažkové!

Jak jsme prorokovali, tak se i stalo. Tvůrci vtipné upoutávky na kultovní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >