Vánoční dárek dítěti pro rodiče bez peněz

30.11.19 21:42

Vanoční dárek dítěti pro rodiče bez peněz

Vážení rodiče, jelikož mám pocit, že žádné dítě by na štědrý den nemělo být bez nějakého dárečku a určitě takových dětí je dost. Proto zde sháním lidi s takovým problémem.
Mně letos život připravil na 24.prosince nemít program. A proto jsem se rozhodl stát se takovým malým ježíškem a ze svého rozpočtu obětovat 50 tisíc. Je možné že ještě v průběhu do 24.prosince přispějí i někteří přátelé a budem moc potěšit dětí víc.
Kontaktujte mě na emailu darekvnouzi@seznam.cz

Příspěvek upraven 03.12.19 v 18:25

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1170
30.11.19 21:49

To jako vážně? 8o Chvályhodné. :potlesk: Ale obávám se, že toho využije nejaky vycuranek. Nebylo by lepší obrátit se na nějakou organizaci, která by předala kontakt na skutečně potřebné, aniž by to dopredu věděli? A pomoct sice přímo, ale bez prip. spekulovani dotyčných.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.11.19 21:54

Každé dítě dárek dostane. Třeba v Pepcu toho vyberete tolik do 150, auto na dálkové ovládání, plyšáky svítící… Dejte to na Dobrého anděla, to má smysl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13871
30.11.19 21:55

@Petr Susser jakože ti napíšu že nemam peníze na dárky a ty mi je pošleš? :lol: obrátila bych se spíš na nějakou organizací, nebo třeba azylovy dům co máš poblíž. Nebo co obdarovat třeba útulky pro psy, když jsi u té dobročinnosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14741
30.11.19 21:58

@Petr Susser co azylové domy? :hug:
Tam jsou dárky pro děti potřeba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
30.11.19 22:00

@Bubla Bůčková presne tak…nejaci vycuranci toho akorat zneuziji. osobne organizacim neverim. kdybych mela penize, tak bych osobne zasla treba do azylaku a tam nadelila odmenu. proste u me osobne.budu mit jistotu, ze odmena putovala kam ma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1170
30.11.19 22:00

A taky si trochu kacirsky myslím, že detem se materiálně cpe horem dolem, ale často na tom nejsou dobre jiní lidé. Mit par tisíc navic, udelala bych hezci den nebo pořádnou slavnostní veceri treba chudým seniorům, mladým dospělým, co jsou čerstve z DD bez ničeho a tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.11.19 22:14

Dívejte já už do azylovych domů samozřejmě párkrát něco vezl. I letos se zastavím. Nicméně jsem se rozhodl teď pro tuhle cestu a doufám že až tak šílení lidi nejsou, aby psali když nepotřebuji. Daleko víc bych ocenil když napíšete o někom o kom víte, popřípadě pokud se vás to týká. Samozřejmě nikomu názory neberu a dokonce některé uznávám máte pravdu…jen moje rozhodnutí je takové.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
30.11.19 22:22

@Petr Susser sileni lide bohuzel mezi nami jsou a vyuziji vasi solidaritu :? co zajit do detskeho domova a tam nadelit darecky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
384
30.11.19 22:23

Dobrý anděl je super! Nebo určitě nějaké dětské domovy. Takhle toho někdo zneužije. Skromní lidé, kterým by se pomoc hodila, si o ni neřeknou :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1170
30.11.19 22:23

@Petr Susser Moc bych vám přála, abyste udělal skutečně radost nekomu, kdo si to zaslouží. :kytka: Ja o nikom, kdo by fakt potřeboval, nevím. To ale neznamena, že takových nebude dost. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3823
30.11.19 22:28
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.11.19 22:29

@Petr Susser hezký počin…snad najdeš, koho hledáš…
Dobrý anděl je taky super volba…roky jsem byla andělem a loni se situace obrátila a teď půl roku jejich pomoc využívám. Takže vím, že tam ta pomoc opravdu funguje
Koukni na „fandi mámám“…jsou na fb a asi i na insta…tam myslím najdeš ověřenou maminku samozivitelku…

• Nahlásit
  • Citovat
27328
30.11.19 22:33

Myslim, ze byste měli nechat na zakladateli, jak svoje peníze použije. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.11.19 22:37

Moc díky za názory i tipy na postup. Je možné, že touto cestou to bude složité a nepůjde to a zvolím nejakou z vašich rad a nebo to nakombinuji :) uvidíme každopádně vám zde pak alespoň napíši jak jsem pochodil:D :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama