Vánoční dárek pro 10 letého

Anonymní
21.11.19 10:15

Vánoční dárek pro 10 letého

Dobrý den,
mohly by jste mi prosím poradit? Mám 10 letého syna, který si občas hraje hry na mobilu. Ještě tak trochu věří na ježíška… :roll: A teď má dilema když si bude psát dopis ježíškovi, zda si napsat o playstation 4, nebo PC sestavu. Co se u vás osvědčilo víc? Jedno z toho určitě dostane, ale když už budeme kupovat takový dražší dárek tak bych chtěla mít jistotu. Playstation doma má, ale starý-2ku. Občas na něm hraje, ale žádný zázrak…Bojím se, aby ho ten počítač bavil… Jdou na něm taky hrát spousta her nebo jak to chodí na PC? Děkuji za rady. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14008
21.11.19 10:27

Knížku o hrách :D

A proč neodpovídám na to, zda pc sestavu nebo playstation? Jelikož vidím denně ty děti, které jsou na pc a hraní her závislé a většinou i obézní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
662
21.11.19 10:30

Podle mě lépe využije PC - notebook, playstation je pouze jen na hraní her. Máme oboje, tak muzu porovnat a mam taky 10leteho :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 10:38
@garda píše:
Podle mě lépe využije PC - notebook, playstation je pouze jen na hraní her. Máme oboje, tak muzu porovnat a mam taky 10leteho :)

Děkuji a na PC lze hrát taky spoustu her nebo jak to funguje? Musí se kupovat atd?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 10:40
@jizvíková píše:
Knížku o hrách :DA proč neodpovídám na to, zda pc sestavu nebo playstation? Jelikož vidím denně ty děti, které jsou na pc a hraní her závislé a většinou i obézní.

Děkuji za odpověď, můj syn není na ničem závislý, je naopak hodně štíhlý a toto si prostě přeje…tak než kupovat x volovin za x tisíc, chci mu to splnit jen nevím zda to nebo to. Playstation ale jak jsem psala starý má, a zapne ho tak 1× za měsíc.

• Citovat
  • Nahlásit
13923
21.11.19 10:41

Urcite PC/notebook, vzhledem ke skolnimu veku. U nas na nem uz delaji projekty do skoly nebo ulohy do informatiky. Takze je to praktictejsi. Hry se na nem samozrejme hrat daji, musis koupit, stahnout a posleze nainstalovat. Jen si nechej poradit parametry PC tak, aby to utahlo graficky narocnejsi hry, at nekoupite pomalou plecku, to by si pak asi nic moc nezahral.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2972
21.11.19 11:04

Je to otázka priorit a ceny.

PS 4 je za cenu zhruba 10 tisic, musi se k tomu dokupovat hry, neni to k nicemu jinemu, nez ke hrani.

PC je mimo hraní her taky na věci do školy, vyhledávání na internetu, filmy. Problém ale je, že použitelnější notebook co utáhne bez sebezničení hry, bude za cenu minimálně 2násobnou, než je PS, cokoliv okolo 10t bude spis k vzteku po funkční stránce, o hrách nemůže být ani řeč :D.

Takže bych asi přemýšlela nad financemi. A jako druhy krok nad budouci vyuzitelnosti. Pokud nehraje na PS2, bude ho 4 bavit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 11:40

@Gituš no právě taky nad tím přemýšlím…zda ho bude bavit. Cenu mám tak do těch 20 tis…Navíc na playstationu chce hrát jen když hraju s nim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
662
21.11.19 11:54
@Anonymní píše:
Děkuji a na PC lze hrát taky spoustu her nebo jak to funguje? Musí se kupovat atd?

Hry se daji zdarma stáhnout, nekupuju nic, ale některý se musí zaplatit - napr. Minecraft, tohle vím od syna, sama tomu nerozumím :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13923
21.11.19 12:35

Ja myslim, ze za dvacet se da koupit slusny notas a jedna nebo dve hry. :nevim: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17025
21.11.19 12:50

PC vyuzije i jinak a hry muzes dokoupit taky. Jinak ho vyuzije taky do skoly, nauci se zaklady…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 15:36

Děkuji všem za rady :dance:, pujdu do toho PC, nechám si nějaký sestavit.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat