Vánoční dárky pro děti :) ( rodiče bez peněz )

30.10.20 20:18

Vánoční dárky pro děti:) ( rodiče bez peněz )

Vážení rodiče jelikož myslím, že žádné dítě by nemělo být bez nějakého dárečku na Štědrý den a určitě se najdou rodiče, pro které je to nad jejich síly, nebo je to omezí v dalším fungování.
Obětuji že svého rozpočtu 50 tisíc. Napište mi prosím váš příběh. A pro každé dítě vybereme dárek do tisícovky.
Roky dřív jsem jezdil do různých azylu…Ale minulý rok jsem zkoušel tuhle formu a přijde mi, že na azyl a podobné si o Vánocích vzpomene kde kdo :)
Ale na samotnou maminku či tatínka, který je v těžké finanční situaci málokdo:) Vím, že to není moc a možná mi spousta lidí bude psát lepší plán na co by poslali peníze, tak jak tomu bylo v předešlém roce, ale každý nakladejme se svými financemi dle svého uvážení a předem děkuji, že nebudu muset odpovídat na takové info :) nikoho to nevytrhne, ale ani neublíží:D
Začínám letos o chvili dřív, jelikož samozřejmě nemám možnost se věnovat jen tomuhle :)
Tak ať to stihnem :) loni jsem to nestihl a zbytek jsem vezl na dětskou onkologii v Brně:) vždy si vyfotím příběh, následně hračku kterou jsme vybrali, podklady pro zaplacení s dodáním na adresu a to že jsem to zaplatil…pak To vždy zveřejním na sve soc. síti a po týdnu zase smažu :)
Buďte Dobří:D :)
Email: petrsusser89@seznam.cz

Příspěvek upraven 30.10.20 v 21:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
153
30.10.20 20:29

Krásný gesto, snad to není jen špatný žert.. jinak palec hore :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4013
30.10.20 20:32

Jakože ty budeš pokladník jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9332
30.10.20 20:35

@dedrichov ne, hledá 50 rodičů, kteří třeba nemají na to, koupit svému dítěti vysněný nebo jakýkoliv dárek. Sám si těch 50 lidí vybere a dárky koupí s tím, že to pošle, příběh dotyčného zveřejní na své sociální síti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17255
30.10.20 20:36

@Barba94 @dedrichov pán tu psal už i loni, není to vtip

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9332
30.10.20 20:37

@Petr Susser hezké gesto, v téhle těžké době :kytka: přeju ti z toho hodně radosti. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2046
30.10.20 20:39

Jdu si rychle vymyslet nějakou srdcervoucí storku :palec:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10845
30.10.20 20:44
@baracudas píše:
Jdu si rychle vymyslet nějakou srdcervoucí storku :palec:.

Doufám, že nikdo nebude zakladatele využívat. Ale taky mám obavy, že se někdo najde. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10091
30.10.20 20:54

Přesně to mě napadlo…kolik lidí to asi využije ve svůj prospěch, přestože tu pomoc tolik nepotřebují :poblion:
Já pomoc nepotřebuji, ale zakladateli diskuze chci říct, že frajer. Doufám, že váš dar vyloudí úsměv na tváři spoustě dětí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
130
30.10.20 20:57

Teda jsi borec a držím palce :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2726
30.10.20 21:04

Já mám to štěstí, že se kolem mě mají všichni dobře. Ale moc fandím tomuto počinu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10014
30.10.20 21:24

To je hezký nápad

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
30.10.20 21:54

@stinga tak to jo, to ja nevim, jsem tu prvnim rokem, takže za mě klobouk dolů, je úžasný kolik lidí chce obdarovat.. za 1000 kc, se da koupit uzitecna hracka, co může dotyčným ulehčit.. fakt super, veliky obdiv… jen aby toho někdo nevyužil, bylo by to dost smutné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5559
30.10.20 22:04

Jé taky si vás pamatuji z loňska, diskuzi jsem četla. Letos bych o někom věděla. Pošlu mail, třeba budu mít štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
31.10.20 02:58

Zakladateli, jsi frajer :hug: víc slov teď absolutně nemám. Prostě klobouk dole :srdce: ty letos někoho uděláš šťastným :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama